بررسی کارگزار DIF: جوانب مثبت ، منفی و نحوه مقایسه آن |به روزرسانی 2023

ساخت وبلاگ

این بررسی کارگزار DIF برای سال 2023 توسط کارشناسان صنعت با سالها تجربه مالی در Forex ، CFDS و تجارت اجتماعی به روز شده است. ما برای جمع آوری صدها نقطه داده در مورد کارگزار DIF تلاش کرده ایم تا جامع ترین راهنمای موجود را به شما ارائه دهیم.

DIF Broker یک کارگزار حرفه ای است که در سال 1996 تأسیس شده است. آنها حدود 1410 کارمند دارند که به شرکت کمک می کند تا به بازارهای مالی دسترسی داشته باشد ، به 10،000+ مشتری از طریق دسک تاپ ، اندروید ، آیفون/آی پد ، مک کمک می کند.

راهنمای کارگزار DIF-بررسی عمیق کارگزار DIF ما را بخوانید

رتبه کارگزار DIF: 5. 41 / 10

این صفحه بررسی کارگزار DIF حاوی اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری با کارگزار DIF است. این فقط برای اهداف آموزشی در نظر گرفته شده است و هرگز نباید مشاوره مالی در نظر گرفته شود.compareBrokers.org یک کارگزاری یا مشاوره نیست. ما توصیه نمی کنیم که سرمایه گذاران اوراق بهادار یا سهام را خریداری یا بفروشند.

تمام اطلاعات مربوط به کارگزارانی که می بینید در CompareBrokers.org بررسی شده است از طرف شرکای ما آمده است که برخی از آنها با آنها رابطه وابسته داریم. این شرکا محتوای موجود در صفحه را فراتر از ارائه اطلاعات به ما کنترل نمی کنند تا اطمینان حاصل شود که (تا حد امکان) اطلاعات موجود در پایگاه داده ما دقیق است. از داده های ارائه شده برای محاسبه رتبه بندی بر اساس آنچه ما بیلیو بیشترین سود را برای کاربران خود دارد استفاده می شود. الگوریتم رتبه بندی اختصاصی ما ، تمام داده ها را برای تولید رتبه می گیرد. این امر چیزها را عادلانه نگه می دارد و تعصب انسانی را از بین می برد تا اطمینان حاصل شود که کاربران ما می توانند کارگزاران را به راحتی مقایسه کرده و بهترین نیازها را برای نیازهای خود پیدا کنند.

سرمایه شما در معرض خطر است

لطفاً توجه داشته باشید که به دلیل مقررات ، محتوای موجود در این بررسی کارگزار DIF برای کاربران در برزیل ، جمهوری کره ، ایران ، عراق ، جمهوری عربی سوریه ، ژاپن و ایالات متحده آمریکا صدق نمی کند.

این بررسی کارگزار DIF شامل جدیدترین اطلاعات مربوط به کارگزار DIF است.

اگر در حوزه تجارت آنلاین و کارگزاری ها یک شرکت کننده جدید هستید ، بدون شک جزئیات بسیاری برای شما گیج کننده خواهد بود. ورود به دنیای تجارت آنلاین نیاز به مهارت های تحلیلی تخصصی و درک کامل دارد. در حالی که تجارت را ادامه می دهید ، در تمام مفاهیم تجارت آنلاین و کارگزاران مهارت خواهید داشت. برای مبتدیان ، شما باید یک عامل ایده آل را انتخاب کنید که دائماً با شما شفاف باشد.

در این دنیای پر سرعت از بازارهای سهام و تجارت آنلاین ، برای تصمیم گیری مناسب به راهنمایی نیاز خواهید داشت. یک برنامه سرمایه گذاری حرفه ای رهبری می تواند به شما در به حداقل رساندن هرگونه ضرر و به حداکثر رساندن سود کمک کند. DIF Broker یکی از این بسترهای مختلف است که به شما کمک می کند. دانستن در مورد هر کارگزار بسیار مهم است تا زمانی که با پول خود به آنها اعتماد کنید.

DIF Broker review screenshot

بررسی کارگزار DIF برای سال 2023 - نمای کلی مختصر

تلفن کارگزار DIF:
ایمیل پشتیبانی از کارگزار DIF:
آدرس کارگزار DIF:
سال تأسیس:1996
تنظیم شده توسط:اداره رفتار مالی (FCA)
hedquarters:کشور پرتغال
حداقل سپرده:500 دلار
تعداد مشتری:10،000+ کاربران و معامله گران کارگزار DIF
DIF LINKEDIN:
کارگزار DIF Facebook:
کارگزار DIF Facebook Likes:0
کارگزار DIF توییتر:@
پیروان توییتر DIF:0
کارگزار DIF اینستاگرام:
پیروان اینستاگرام کارگزار DIF:0
کارگزار DIF YouTube:
به وب سایت کارگزار DIF مراجعه کنید

سرمایه شما در معرض خطر است

بررسی کامل کارگزار DIF ما برای مبتدیان ، همه چیزهایی را که باید در مورد تجارت با کارگزار DIF بدانید ، پوشش می دهد. یک کارگزار خارق العاده می تواند سرمایه گذاری های اولیه شما را انجام دهد و به محافظت از آن در برابر ضرر کمک کند ، اما همچنین بستری را برای شما فراهم می کند که می تواند به شما کمک کند سودهای مطلوبی را به شما ارائه دهد. اگر می خواهید سود کسب کنید ، باید با یک سرویس کارگزاری که با اهداف سرمایه گذاری شما هماهنگ است ، تجارت کنید.

البته هیچ روش مطمئن برای اطمینان از سود وجود ندارد. بنابراین ، شما باید قبل از انتخاب آنها ، نماینده خود را با دقت تجزیه و تحلیل کنید. این یک تصور غلط رایج است که همه کارگزاران دقیقاً یکسان خواهند بود ، اما این درست نیست. قضاوت اشتباه ، در ابتدا ، می تواند سرمایه گذاری های شما را در معرض خطر قرار دهد.

DIF Broker یک شریک تجاری است که راه خود را با موفقیت در دنیای کارگزاری پیدا کرده است. در این بررسی ، ما سعی کرده ایم تعدادی از جنبه های مهم کارگزار DIF را جمع کنیم. این راهنما به شما امکان می دهد یاد بگیرید که آیا کارگزار DIF یک مسابقه عالی برای سرمایه گذاری های شما است یا خیر. ما سعی کرده ایم همه خصوصیات و هزینه های مربوط به مزیت شما را تجزیه کنیم.

چه کسی کارگزار DIF است؟

DIF Broker یک کارگزار فارکس است که مقر آن در پرتغال است و طیف وسیعی از ابزارها را برای تجارت آنلاین فراهم می کند. از زمان آغاز سال 1996 ، آنها به عنوان بازیکن برتر صنعت تجارت آنلاین ظاهر شده اند. کارگزار DIF شامل یک سایت تجاری بسیار معتبر و کامل است که روی فارکس ، شاخص ها ، فلزات ، سهام ، کالاها متمرکز شده است.

در طول 27 سال گذشته ، DIF Broker به یکی از کارگزاران پیشرو آنلاین در دسترس عموم تبدیل شده است.

پس از راه اندازی در سال 1996 ، پایگاه مشتری آنها به اندازه 10،000+ مشتری بزرگ شده است.

فناوری نقش مهمی در کارگزار DIF دارد. آنها دارای تجارت در دسک تاپ ، اندروید ، آیفون/آی پد ، مک هستند. کارگزار DIF منصفانه ، شفاف و یک کارگزار خوب تنظیم شده توسط اداره رفتار مالی (FCA) است. ابزارهای تنوع برجسته آنها برای اکثر معامله گران سودمند خواهد بود. مشارکت های شخص ثالث نیز تجزیه و تحلیل داخلی را ارائه می دهد.

بخش آموزشی در DIF Broker برای نمایندگی های جدید بسیار روشنگری است زیرا به آنها امکان می دهد نگاهی دقیق تر به بازارهای مالی داشته باشند. کارگزار DIF به همه نوع معامله گران متوسل می شود و تقریباً برای هر رویکردی متنوع در تجارت ، یک کارگزار ضروری است.

مزایای تجارت آنلاین با کارگزار DIF در سال 2023

تجارت با کارگزار DIF شامل مزایای بسیاری است. این مزایا همان چیزی است که کارگزار DIF را پیش از سایر نمایندگان آنلاین قرار می دهد. شما باید تمام مزایای ذکر شده را بررسی کنید تا درک بهتری از کارگزار DIF داشته باشید.

عامل برای درک آنچه که نمایندگی ها به آن نیاز دارند ، به مسافت های زیادی می رود. در نتیجه ، سرویس ، سریع و راحت. این کارگزار همچنین تعدادی برنامه را برای انواع معامله گران ارائه می دهد. DIF Broker کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که نیازهای فردی همه معامله گران آنلاین با بهترین توانایی های خود برآورده می شود.

کارگزار DIF همچنین دارای شرایط تجاری عالی است که به راحتی در دسترس همه است و نه فقط یک گروه نخبه از مشتریان نهادی. گسترش شدید و اعدام های سریع یک مزیت بزرگ برای همه معامله گران است. فناوری پذیرفته شده توسط کارگزار DIF از حداکثر کالیبر است و اطمینان حاصل می کند که سریع ، قابل اعتماد و مؤثر است.

DIF کارگزار اهمیت اجرای سریع سفارش را تأیید می کند. اجرای سریع کاربران را قادر می سازد بدون اینکه با خیال راحت در مورد لغزش با خیال راحت مبادله کنند ، مبادله کنند. این همچنین به معامله گران کمک می کند تا هرگونه فرصت را بدست آورند.

تجارت کپی یکی دیگر از جنبه های اصلی کارگزار DIF است. یک فروشنده جدید می تواند از کارشناسان صنعت با استفاده از گزینه خودکار تجارت کپی یاد بگیرد. این بدان معنی است که شما می توانید بهترین کارگزاران را مشاهده کنید و فوراً معاملات آنها را آینه کرده و از تخصص آنها بهره مند شوید

DIF Broker بیش از 85 ابزار معاملاتی برای پشتیبانی از انواع معامله گران دارد. این سازها برای معامله گران جدید و فصلی پر جنب و جوش و مناسب هستند. همه نمایندگی ها می توانند تمام نگرانی های خود را هنگام تجارت با کارگزار DIF کنار بگذارند.

نمای کلی کارگزار DIF

سال تأسیس: 1996

تنظیم شده توسط: سازمان رفتار مالی (FCA)

Hedquarters: پرتغال

حداقل واریز: 500 دلار

تعداد مشتری: 10،000+

سرمایه شما در معرض خطر است

اگر احساس می کنید که کارگزار DIF برای شما مناسب نیست ، در انتهای این بررسی کارگزار DIF گزینه های زیادی برای کارگزار DIF پیدا خواهید کرد.

هر آنچه را که باید در مورد تجارت با کارگزار DIF بدانید

DIF Broker یک بستر پویا است که تکنیک های مختلف تجارت آنلاین را ارائه می دهد. این ابزارها بازارهای مالی را بطور قابل توجهی پوشش می دهند. اکثر سیستم عامل های کارگزار روشهای کمتری نسبت به کارگزار DIF ارائه می دهند

اگر می خواهید با کارگزار DIF مبادله کنید ، به حداقل سپرده 500 دلار نیاز خواهید داشت. اگر می خواهید تجارت را با استفاده از کارگزار DIF شروع کنید ، این سپرده اجباری است. این بررسی کارگزار 2023 DIF شما را به راحتی در مورد تجارت با آنها هدایت می کند.

کارگزار DIF به اندازه یکی دیگر از پلت فرم های کارگزاری انعطاف پذیر است. DIF Broker برای معامله گران می خواهد طیف قابل کنترل از خدمات کم هزینه باشد. برنامه های تهیه شده توسط کارگزار DIF ، شخص ثالث و با برچسب سفید هستند. همه معامله گران ممکن است از دسک تاپ ، اندرویدی ، آیفون/آی پد ، MAC انتخاب کنند

در کنار همه چیز ، DIF Broker برای معامله گران جدید و Verteran مزایای مختلفی دارد و باید مورد بررسی قرار گیرد. حداقل زمان وجود ندارد که معامله در دسترس باشد. کارگزاران خدمات مشتری برتر را ارائه می دهند که با مزایا به مشتری پاداش می دهد.

بسیاری از کارگزاران غیر حرفه ای سعی می کنند مصرف کنندگان را به بودجه بیشتری برای خدمات حق بیمه تحت فشار قرار دهند. از طرف دیگر ، کارگزار DIF بیشتر روی حجم معاملات متمرکز است. نمایندگی ها می توانند انتظار داشته باشند که شرایط تجارت عادلانه ، صادقانه و شفاف باشد. هرچه تعداد بیشتری از آنها توسط کاربر معامله شود ، مزایای بیشتری حاصل می شود.

حساب های کارگزار DIF در سراسر جهان در دسترس هستند و خدمات برجسته ای را در هر کجا که مشتری داشته باشند ارائه می دهد. چند کشور وجود دارد که حساب کارگزار DIF در دسترس نیست. معامله گران در کشورهای زیر نمی توانند یک حساب کارگزار DIF را باز یا استفاده کنند:

برزیل ، جمهوری کره ، ایران ، عراق ، جمهوری عربی سوریه ، ژاپن و ایالات متحده آمریکا.

آیا کارگزار DIF برای تجارت در سال 2023 ایمن است؟

در سال 1996 تأسیس شد ، کارگزار DIF به مدت 27 سال است که فعالیت می کند ، آنها یک دفتر مرکزی در پرتغال دارند

کارگزار DIF توسط اداره رفتار مالی (FCA) تنظیم می شود. این ارقام دارای قوانینی هستند که صادر می کنند که سیستم عامل های معاملاتی اقداماتی را برای حفظ دارایی های سرمایه گذار ارائه می دهند. این معمولاً بدان معنی است که کاربران کارگزار DIF نیازی به نگرانی در مورد پول خود ندارند زیرا در بانکهای مستقر جدا شده و با خیال راحت ذخیره می شود. رمزگذاری SSL اطلاعات شخصی هر کاربر را نیز ساده می کند.

شما می توانید از گزینه ای برای تأیید اعتبار 2 عامل (2FA) با کارگزار DIF برای افزایش امنیت استفاده کنید. پیامکی برای کد تأیید به تلفن ارسال می شود. از شما خواسته می شود این کد را وارد کنید تا به حساب خود وارد شوید.

یکی دیگر از نگرانی های کارگزاران تجارت آنلاین در رابطه با ایمنی ممکن است دستکاری در تجارت باشد. این برای کاربران در این سیستم عامل ها بسیار نامطلوب است. با این وجود ، در مورد کارگزاران سازنده بازار که با کاربران روی صحنه رقابت می کنند ، این امر گسترده تر است.

DIF DIF

سرمایه شما در معرض خطر است

Pro's & Con's Trading با کارگزار DIF

هر بستر معاملاتی آنلاین دارای برخی از جوانب مثبت است و بررسی کارگزار Cons DIF بدون داشتن یک رویکرد متعادل کامل است. این بررسی کارگزار DIF ، قبل از ایجاد حساب ، جوانب مثبت و منفی را که باید بدانید را پوشش می دهد. یک تحلیل تطبیقی می تواند مسائل را به چشم بیاندازد تا شما از آنچه انتظار دارید آگاه باشید.

Dif Broker Pro's

کارگزار DIF توسط اداره رفتار مالی (FCA) تنظیم می شود.

کارگزار DIF 27 سال است که تجارت می کند.

DIF کارگزار پشتیبانی مشتری را از طریق تلفن ارائه می دهد.

DIF Broker پشتیبانی مشتری را از طریق ایمیل ارائه می دهد.

DIF Broker به پشتیبانی مشتری از LiveChat دسترسی می دهد.

کارگزار DIF هزینه غیرفعال بودن را پرداخت نمی کند.

کارگزار DIF بیش از 100 کارمند دارد.

DIF Broker تجارت کپی را ارائه می دهد.

کارگزار DIF اجازه می دهد تا پوسته پوسته شود.

کارگزار DIF اجازه محافظت می کند.

کارگزار DIF

کارگزار DIF توسط ما بسیار رتبه بندی نشده است.

DIF Broker هیچ جایزه ای کسب نکرده است.

کارگزار DIF از دست دادن توقف تضمین شده ارائه نمی دهد.

DIF Broker محافظت از تعادل منفی را ارائه نمی دهد.

کارگزار DIF حداقل نیاز به سپرده بالایی دارد.

هزینه های برداشت کارگزار DIF.

کارگزار DIF طیف گسترده ای از ابزارهای تجاری را ندارد.

شما نمی توانید ارزهای رمزپایه را با کارگزار DIF تجارت کنید.

کارگزار DIF تجارت اجتماعی ارائه نمی دهد.

کارگزار DIF اجازه تجارت کالا را نمی دهد.

شما نمی توانید فلزات را با کارگزار DIF تجارت کنید.

شما نمی توانید انرژی را با کارگزار DIF تجارت کنید.

کارگزاران مشابه کارگزار DIF را مقایسه کنید

دلالکارگزارتجارت آزادEasyMarkets
امتیاز5. 41 / 109. 30 / 108. 98 / 10
حداقل سپرده500 دلار$0100 دلار
سال تأسیس199620162003
مرکز فرماندهیکشور پرتغالانگلستانقبرس ، استرالیا
تنظیم شده توسطاداره رفتار مالی (FCA)مرجع رفتار مالی. ثبت شده در انگلیس و ولز (شماره 09797821)کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CYSEC) ، کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC)
مشتری10،000+890،000+142،500+
اطلاعات بیشتربه وب سایت کارگزار DIF مراجعه کنید

سرمایه شما در معرض خطر است

ارزش سرمایه گذاری ها می تواند بالا برود و همچنین ممکن است کمتر از سرمایه گذاری اصلی خود دریافت کنید.

73 ٪ از حساب های CFD خرده فروشی با این ارائه دهنده پول خود را از دست می دهند.

مقررات و مجوز با جزئیات بیشتر

کارگزار DIF توسط اداره رفتار مالی (FCA) تنظیم می شود.

DIF Broker ، به عنوان یک شرکت ، مجموعه ای قدرتمند از قوانین برای اطمینان از تجارت عادلانه در سکوی خود دارد. برای توابع رمزگذاری اطلاعات ، یک لایه سوکت ایمن استاندارد صنعت (SSL) را فراهم می کند.

طبق مقررات حریم خصوصی شرکت ، داده های مشتری نباید با برخی از موسسات یا افراد دیگر به اشتراک گذاشته نشود. این شامل تاریخ اعتبار و سایر اطلاعات مالی است.

جوایز کارگزار DIF

در زمان نوشتن این بررسی کارگزار DIF ، و علی رغم ارائه چشمگیر کارگزار DIF ، این شرکت با کمال تعجب تا به امروز هیچ جایزه ای کسب نکرده است.

سیستم عامل های تجارت کارگزار DIF

کارگزار DIF یک کارگزاری حرفه ای است که بیش از 27 سال است که فعالیت می کند. آنها طیف گسترده ای از گزینه ها را در حساب های مشتری خود ارائه می دهند.

در جدول زیر قسمت های اصلی هر کارگزاری آنلاین خوب را می گیریم و کارگزار DIF را با Freetrade و Easymarkets مقایسه می کنیم.

دلالکارگزارتجارت آزادEasyMarkets
حساب آزمایشیآرهآرهآره
سکو اختصاصیآرهآره
برنامه ویندوزآرهآرهآره
برنامه MACآرهآرهآره
برنامه لینوکسNoNoNo
تجارت اجتماعیNoآرهآره
تجارت کپی کردنآرهآرهآره
Metatrader 4 (MT4)آرهآرهآره
Metatrader 5 (MT5)آرهآرهآره
سرتاسرآرهآرهآره
دوتاییNoآرهآره
ZulutradeNoNo
به وب سایت کارگزار DIF مراجعه کنید

سرمایه شما در معرض خطر است

ارزش سرمایه گذاری ها می تواند بالا برود و همچنین ممکن است کمتر از سرمایه گذاری اصلی خود دریافت کنید.

73 ٪ از حساب های CFD خرده فروشی با این ارائه دهنده پول خود را از دست می دهند.

Dif Broker Metatrader 4 (MT4)

Metatrader 4 همچنین به عنوان MT4 شناخته می شود یکی از بهترین سیستم عامل های تجاری روی این سیاره است و از سال 2005 در بازارهای مالی در حال استفاده فعال بوده است. نرم افزار Metatrader 4 یک رابط کاربری غنی و کاربر پسند و یک محیط تجاری بسیار قابل تنظیم را ارائه می دهد ، طراحی شده است. برای تأمین تمام نیازهای معاملاتی و افزایش عملکرد تجارت خود. کارکردهای نمودار و ابزارهای مدیریت سفارش پیشرفته اطمینان می دهند که می توانید موقعیت های خود را به سرعت و اقتصادی کنترل کنید.

بستر معاملاتی Metatrader 4 (MT4) در درجه اول برای تجارت فارکس توسعه یافته است اما می توانید انواع دیگری از ابزارهای مالی را از طریق CFDS و شرط بندی گسترش دهید. شما قادر نخواهید بود سهام ، شاخص ها ، کالاها ، ETF ها ، معاملات آینده را در هر بستر Metatrader 4 (MT4) تجارت کنید ، مگر اینکه آنها قراردادهای CFD باشند یا شرط بندی کنند. شما هیچ دارایی زیربنایی با CFD یا شرط بندی های گسترده ای را در اختیار شما قرار نمی دهید زیرا در مورد حرکات قیمت حدس می زنید.

شما می توانید استفاده از پلتفرم Metatrader 4 را با کارگزار DIF در قالب های مختلف از جمله از طریق یک پلت فرم وب آنلاین یا از طریق یک برنامه قابل بارگیری برای Windows PC و Mac شروع کنید. DIF Broker Metatrader 4 با جدیدترین MACOS سازگار است. DIF Broker به معامله گران اجازه می دهد تا از طریق دستگاه های Android و iOS از طریق دستگاه های تلفن همراه تجارت کنند.

Metatrader 4 WebTrader و Dif Broker

Metatrader 4 محبوب ترین بستر تجاری در جهان است زیرا بیشتر و بیشتر معامله گران شروع به تجارت آنلاین Metatrader 4 به عنوان یک برنامه مبتنی بر وب در دسترس از طریق مرورگر وب شما می کنند. Metatrader 4 Web Software همان عملکرد آسان برای استفاده از نسخه دسک تاپ را با استفاده از نمودار پیشرفته ، یک محیط تجاری بسیار قابل تنظیم ، دسترسی آسان به ابزارهای تجارت آنلاین و بسیاری از شاخص های مختلف فراهم می کند.

تجارت با DIF BROKER Metatrader 4 در دستگاه های iOS

می توانید برنامه DIF Broker را بارگیری کنید یا همچنین با برنامه کارگزار DIF از طریق برنامه Metatrader 4 در فروشگاه App Apple تجارت کنید.

برنامه DIF Broker Metatrader 4 را بصورت رایگان از فروشگاه App Apple بارگیری کنید. مشتریان کارگزار DIF با امکان مدیریت کامل یک نمونه کارها در حال حرکت ، دسترسی فوری به بازارهای مالی دارند.

تجارت با DIF BROKER Metatrader 4 در دستگاه های Android

دستگاه ها و تبلت های تلفن همراه Andorid توسط میلیون ها نفر در سطح جهان استفاده می شود. کارگزار DIF به مشتریان خود دسترسی به پلت فرم Metatrader 4 را در دستگاه های پشتیبانی شده اندروید فراهم می کند تا 10،000+ مشتری آنها بتوانند بازار مالی را رصد کنند و مستقیماً از طریق تلفن های هوشمند و تبلت های مبتنی بر اندرویدی خود تجارت کنند. برنامه Android DIF Broker Metatrader 4 به معامله گران این امکان را می دهد تا از چندین ویژگی تجاری پیشرفته استفاده کنند که به آنها امکان می دهد تا به سرعت و ایمن نظارت و تجارت را انجام دهند.

حداقل سپرده مورد نیاز است

حداقل سپرده مورد نیاز برای شروع کار در DIF 500 دلار است. این مبلغ کافی برای کسانی است که تازه شروع به کار می کنند. می توانید با ادامه کار باقیمانده پیچیده تری ایجاد کنید. اما ، اطمینان حاصل کنید که می دانید قبل از سرمایه گذاری در مبالغ بیشتر ، می توانید از پول نقد خود نهایت استفاده را ببرید.

کمیسیون و هزینه ها توضیح داده شده است

DIF Broker یک پلت فرم کارگزار آنلاین است و بسیاری از کارگزاران آنلاین قیمت های پایین تری نسبت به کارگزاری های سنتی دارند که تمایل به شارژ دارند. علت این امر این است که شرکت های کارگزاری آنلاین بهتر مقیاس می شوند. یعنی یک کارگزار اینترنتی لزوماً تحت تأثیر تعداد مشتریانی که دارند تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

با این حال ، این لزوماً به معنای این نیست که کارگزاران آنلاین هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنند. آنها هزینه های مختلفی را برای انواع خدمات برای درآمدزایی هزینه می کنند. در درجه اول 3 نوع مختلف مجازات برای این هدف وجود دارد.

اولین نوع هزینه برای مراقبت از هزینه های معاملاتی است. هنگامی که تجارت واقعی را انجام می دهید ، مانند خرید سهام یا ETF ، هزینه های معاملاتی صورتحساب می گیرید. در چنین مواردی ، شما در حال گسترش ، سرعت تأمین مالی یا کمیسیون هستید. انواع هزینه های معاملاتی و قیمت ها از کارگزار تا کارگزار متفاوت است.

کمیسیون ها می توانند ثابت یا وابسته به مقدار معامله شده باشند. از طرف تلنگر ، گسترش به تفاوت بین هزینه خرید و فروش اشاره دارد. تأمین مالی یا نرخ شبانه افرادی هستند که هنگام داشتن موقعیت اهرمی بیش از یک روز ، متهم می شوند.

جدا از هزینه های معاملاتی ، کارگزاران آنلاین نیز هزینه های غیر ترادی را قبض می کنند. اینها به اقداماتی که در حساب خود انجام می دهید بستگی دارد. آنها برای مواردی مانند واریز پول ، سرمایه گذاری برای مدت طولانی یا برداشت ها صورتحساب می شوند.

به طور کلی ، کارگزار DIF در مقایسه با سایر نمایندگان آنلاین هزینه های بالایی را پرداخت نمی کند. برای عملیات سایر نمایندگان هزینه ، آنها هزینه کارگزار را پرداخت نمی کنند ، یا مبلغ کمتری را پرداخت می کنند. این می تواند برای کسانی که مرتباً مبادله می کنند ، به عنوان مثال معاملات هفتگی یا روزانه مفید باشد.

اما ، هزینه های غیر ترادی که توسط کارگزار DIF شارژ می شود نسبتاً رقابتی است. در نتیجه ، شما برای اقدامات غیر معامله در حساب های تجاری خود ، مانند برداشت و سپرده ، بیشتر هزینه می شود. اینها مربوط به خرید و فروش منابع نیست.

این بررسی کارگزار DIF هر یک از هزینه های غیر قابل استفاده را برای شما به تفصیل تجزیه می کند.

هزینه کارگزار DIF را مقایسه کنید

دلالکارگزارتجارت آزادEasyMarkets
حداقل سپرده500 دلار$0100 دلار
هزینه برداشتآرهNoNo
هزینه عدم فعالیتNoNoNo
هزینه سپردهآرهNoNo
هزینه CFDآرهNoNo
به وب سایت کارگزار DIF مراجعه کنید

سرمایه شما در معرض خطر است

ارزش سرمایه گذاری ها می تواند بالا برود و همچنین ممکن است کمتر از سرمایه گذاری اصلی خود دریافت کنید.

73 ٪ از حساب های CFD خرده فروشی با این ارائه دهنده پول خود را از دست می دهند.

هزینه برداشت کارگزار DIF توضیح داده شده است

DIF کارگزار هنگام انتقال بانکی هزینه برداشت را پرداخت می کند. هر بار که پول را به حساب بانکی خود منتقل می کنید ، این هزینه های برداشت قابل اجرا است.

برداشت پول نقد در هر لحظه از حساب کارگزار DIF امکان پذیر است. می توانید مبلغ موجودی حساب خود را پس بگیرید و حاشیه استفاده شده را کنار بگذارید. نکته ای که باید در خاطر داشته باشید این است که شما همیشه مجبور نیستید در حساب های خود پول نقد داشته باشید.

علاوه بر این ، پول پس گرفته شده مستقیماً به حسابی که برای ایجاد سپرده استفاده می کنید منتقل می شود. بنابراین ، در صورتی که از کارت اعتباری برای سپرده استفاده کرده اید ، پس از آن پول نقد برداشت شده به کارگزار CARDDIF از شما می خواهد که اگر جزئیات شما از زمان سپرده شما تغییر کرده است ، روش های برداشت دیگری را ارائه دهید.

حداقل مبلغ برداشت وجود دارد. در صورت جمع آوری پول در ارزهای مختلف از USD ، هزینه تبدیل نیز مهم است. هزینه تبدیل به ارز مورد نظر برای جلب توجه بستگی دارد.

هزینه عدم تحرک DIF توضیح داده شده است

کارگزار DIF هزینه غیرفعال بودن را پرداخت نمی کند ، بنابراین شما می توانید در صورت لزوم از حساب خود استفاده کنید

حتی اگر هیچ هزینه ای توسط کارگزار DIF نشان نداد ، بهتر است اگر غیرفعال باشید حساب را ببندید. هزینه های عدم تحرک فقط توسط شرکت های کارگزار بلکه بسیاری از خدمات مالی نیز هزینه نمی شود.

برای سایر سیستم عامل های معاملاتی ، هزینه عدم تحرک به نوع حسابی که انتخاب کرده اید بستگی دارد. هزینه عدم تحرک در معرض بسیاری از شرایط قرار دارد و باید از قبل توسط کارگزار به وضوح افشا شود.

هزینه سپرده DIF توضیح داده شده است

هنگامی که پول را از حساب بانکی خود به حساب بازرگانی خود منتقل می کنید ، می توان هزینه سپرده را توسط کارگزار پرداخت کرد. بیشتر کارگزاران برای این عملیات خاص پول زیادی نمی پردازند.

DIF کارگزار برای انتقال پول به حساب معاملاتی شما هزینه واریزی را پرداخت می کند.

واریز پول نقد به بستر معاملاتی DIF کارگزار ساده است. برای شروع واریز پول به حساب معاملاتی خود ، فقط باید یک پرسشنامه پروفایل تک کاربر را به پایان برسانید. برای واریز مبالغ قابل توجهی باید شواهد هویت و شواهد اقامت ارائه دهید.

DIF Broker را در مقابل سایر روش های سپرده کارگزار مقایسه کنید
دلالکارگزارتجارت آزادEasyMarkets
حداقل سپرده500 دلار$0100 دلار
کارت اعتباریآرهآرهآره
پیپNoآرهNo
نیتولرNoآرهآره
چلیکNoآرهآره
پولکآرهآرهNo
به وب سایت کارگزار DIF مراجعه کنید

سرمایه شما در معرض خطر است

ارزش سرمایه گذاری ها می تواند بالا برود و همچنین ممکن است کمتر از سرمایه گذاری اصلی خود دریافت کنید.

73 ٪ از حساب های CFD خرده فروشی با این ارائه دهنده پول خود را از دست می دهند.

در سال 2023 چه چیزی می توانید با کارگزار DIF تجارت کنید؟

توجه: DIF Broker به دلیل محدودیت های نظارتی در بسیاری از کشورها ، ابزارهای تجاری مختلف زیادی را ارائه می دهد. ابزارهای تجاری ارائه شده ممکن است بر اساس کشور محل سکونت مشتری متفاوت باشد.

DIF Broker دارای طیف گسترده ای از بیش از 85 ابزار در دسترس شما برای تجارت است.

اگر جفت های فارکس معاملات مورد علاقه شما هستند ، پس کارگزار DIF از جفت ارز ارائه می دهد.

مقایسه کارگزار DIF ، freetrade و easymarkets در زیر.

دلالکارگزارتجارت آزادEasyMarkets
بستر، زمینهدسک تاپ ، اندرویدی ، iPhone/iPad ، MACMT4 ، MT5 ، Mac ، Zulutrade ، Trader Web ، Ctrader ، تبلت و برنامه های موبایلبرنامه های MT4 ، Trader ، تبلت و موبایل
ابزارهای موجود85115200
فارکس و رمزنگاری
جفت فارکس موجود است85150
جفت های اصلی فارکس را ارائه می دهد؟آرهآرهآره
جفت های جزئی فارکس را ارائه می دهد؟Noآرهآره
جفت های عجیب و غریب فارکس را ارائه می دهد؟Noآرهآره
ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد؟Noآرهآره
کالاهای CFD
کالاهای ارائه شده03112
فلزات تجارت؟Noآرهآره
انرژی تجارت؟NOآرهآره
تجارت کشاورزی؟NONoآره
نشانگر و سهام CFDS
سهام ارائه شده7552
سهام تجارت انگلیس؟آرهNoآره
سهام ایالات متحده را تجارت کنید؟NONoآره
تجارت سهام آلمانی؟Noآرهآره
تجارت سهام ژاپنی؟NoNoآره
به وب سایت کارگزار DIF مراجعه کنید

سرمایه شما در معرض خطر است

ارزش سرمایه گذاری ها می تواند بالا برود و همچنین ممکن است کمتر از سرمایه گذاری اصلی خود دریافت کنید.

73 ٪ از حساب های CFD خرده فروشی با این ارائه دهنده پول خود را از دست می دهند.

بررسی برنامه تجارت کارگزار DIF

توجه: برنامه تلفن همراه DIF کارگزار عملکردهای زیادی دارد و همیشه در حال توسعه است. جدول زیر در زمان نوشتن این بررسی کارگزار DIF دقیق بود.

قابلیت های برنامه های تلفن همراه کارگزار DIF ، Freetrade و Easymarkets را در زیر درک کنید.

دلالکارگزارتجارت آزادEasyMarkets
هشدارهای اساسی / اعلان های فشارآرهآرهآره
لیست های تماشا
دارای لیست نظارتی استآرهآرهآره
همگام سازی لیست های نگهبان در سیستم عامل هاآرهآرهآره
شاخص ها و نمودارها
شاخص های برنامهآرهآرهآره
می تواند خطوط روند را ترسیم کندآرهآرهآره
می تواند خطوط را جابجا کندآرهآرهآره
دارای چندین بازه زمانی استآرهآرهآره
نمودارها را ذخیره می کندآرهآرهآره
سایر توابع برنامه موبایل کارگزار
تقویم های اقتصادی داردآرهآرهآره
به وب سایت کارگزار DIF مراجعه کنید

سرمایه شما در معرض خطر است

ارزش سرمایه گذاری ها می تواند بالا برود و همچنین ممکن است کمتر از سرمایه گذاری اصلی خود دریافت کنید.

73 ٪ از حساب های CFD خرده فروشی با این ارائه دهنده پول خود را از دست می دهند.

آموزش تجارت موجود در کارگزار DIF

منابع تجاری موجود با کارگزار DIF ، Freetrade و Easymarkets را در زیر درک کنید.

دلالکارگزارتجارت آزادEasyMarkets
آموزش فارکسآرهآرهآره
آموزش CFDآرهآرهآره
وبینارهای مشتری منظمآرهآرهآره
وبینارهای بایگانی شدهآرهآرهآره
فیلم های تجاری مبتدیآرهآرهآره
فیلم های تجاری پیشرفتهآرهآرهآره
فرهنگ لغت سرمایه گذار (واژه نامه)آرهآرهآره
راهنماهای معاملاتی PDFآرهآرهآره
به وب سایت کارگزار DIF مراجعه کنید

سرمایه شما در معرض خطر است

ارزش سرمایه گذاری ها می تواند بالا برود و همچنین ممکن است کمتر از سرمایه گذاری اصلی خود دریافت کنید.

73 ٪ از حساب های CFD خرده فروشی با این ارائه دهنده پول خود را از دست می دهند.

پشتیبانی مشتری DIF

به عنوان بخشی از بررسی کارگزار DIF ما ، ما گزینه های خدمات مشتری ، زمان پاسخگویی و اثربخشی مسئله راه حل شماره پلت فرم تجارت کارگزار DIF را بررسی کردیم. کارگزار DIF از زبانهای مختلف از جمله انگلیسی و چینی پشتیبانی می کند

پشتیبانی از چت زنده کارگزار DIF

ما چت زنده را روی کارگزار DIF امتحان کردیم و بسیار مؤثر بود. ما از طریق وب سایت و برنامه آنها پیام هایی را از طریق DIF LiveChat ارسال کرده ایم و در کمتر از 20 ثانیه پاسخی دریافت کرده ایم. بعضی اوقات هیچ پاسخی وجود نداشت.

ما ارتباطات را از طریق پشتیبانی از کارگزار DIF در چندین زبان در چندین کشور آزمایش کرده ایم. کارگزار DIF توانست مشکلات مشتری ما را برطرف کند.

پشتیبانی تلفن کارگزار DIF

ما کارگزار DIF را صدا کردیم و تماس سریعاً به آن پاسخ داده شد. در کمتر از 5-10 دقیقه به آن پاسخ داده شد.

تیم پشتیبانی تلفن کارگزار DIF توانستند از طریق تلفن به سؤالات و مشکلات ما پاسخ دهند. ما تیم کارگزار چند زبانه DIF را با فراخوانی به زبانهای مختلف آزمایش کردیم. کارگزار DIF تلاش کرد تا اطمینان حاصل کند که به سؤالات ما پرداخته شده است.

پشتیبانی کلی از طریق تلفن از کارگزار DIF خوب بود.

پشتیبانی از ایمیل کارگزار DIF

ما چندین ایمیل برای کارگزار DIF ارسال کردیم و زمان پاسخ به طور کلی رضایت بخش بود. سریعترین پاسخ ایمیل از کارگزار DIF 4 ساعت و طولانی ترین زمان پاسخ 3 روز بود! بعضی اوقات پاسخی وجود نداشت. زمان پاسخ پشتیبانی بسته به آنچه از کارگزار DIF لازم است می تواند متفاوت باشد ، اما ما این تجربه را در ارسال 10 ایمیل در زمان های مختلف داشته ایم.

این تیم توانست به سؤالات ما برطرف و پاسخ دهد. میانگین کلی پشتیبانی ایمیل ارائه شده توسط DIF Broker بسیار خوب بود.

گزینه های دیگر برای کارگزار DIF

اگر پس از خواندن این بررسی کارگزار DIF ، آنها نیازهای شما را کاملاً برآورده نمی کنند ، این گزینه های کارگزار DIF را بررسی کنید.

ما اینترنت را خرد کرده ایم تا بهترین گزینه های کارگزار DIF را پیدا کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک کنید.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 30 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:47