حساب نسخه ی نمایشی exness

ساخت وبلاگ

Exness-Demo-Account

Trade Nation یک کارگزار فارکس و CFD واقعاً چند تنظیم شده با دفاتر واقع در سطح جهان است. آنها پشتیبانی 24/5 از بازار را برای بسته شدن ارائه می دهند.

معاملات گسترش مالی با خطر بالایی از دست دادن سریع پول به دلیل اهرم همراه است. باید در نظر بگیرید که آیا می فهمید که تجارت چگونه کار می کند و آیا می توانید خطر از دست دادن پول خود را در معرض خطر قرار دهید.

تا 10٪

با 107 جفت ارز ، Exness پوشش پیشرو را فراهم می کند. Exness دارای حداکثر اهرم 1: 2000 و حداقل سپرده کم است.

به یاد داشته باشید که CFD ها محصولی اهرم هستند و می توانند منجر به از بین رفتن کل سرمایه شما شوند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که خطرات ناشی از آن را کاملاً درک کرده اید.

بسیاری از شما شنیده اید که حساب نسخه ی نمایشی Exness چقدر مفید است برای یادگیری مهارت های اساسی تجارت و یک معامله گر حرفه ای در بازار باشید. و برای راهنمایی بیشتر در مورد حساب نسخه ی نمایشی Exness ، ما در اینجا با یک راهنمای مفصل برای شما هستیم.

یک حساب نمایشی ، که از این نام مشهود است ، یک حساب رایگان برای ایجاد هنر تجارت است. با استفاده از حساب نسخه ی نمایشی ، می توانید استراتژی ها و ابزارهای مؤثر را برای اجرای یک عضو تجاری موفق Forex از پلت فرم کارگزار Exness بیاموزید.

آشنایی با نمایشی Exness

حساب نسخه ی نمایشی Exness یکی از خدمات تجاری است که با آن می توانید تجارت با پول مجازی و با تعامل کم خطر انجام دهید. محیط تجارت و رابط کاربری نسخه ی نمایشی همان است که اگر شما در حال انجام تجارت فارکس در یک حساب تجارت زنده هستید.

یک حساب نسخه ی نمایشی برای تجارت به عنوان بخشی از سرویس Exness ، عاری از هزینه های اضافی در دسترس است. با حساب نمایشی Exness ، می توانید تجارت را با صندوق های مجازی حداکثر 10،000 دلار شروع کنید تا ببینید که چگونه نتایج در مقابل شما ظاهر می شود.

تجارت حساب نسخه ی نمایشی مبتنی بر صندوق های مجازی است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد اینکه پول را از دست داده اید یا نتایج مطلوب را دریافت نکرده اید ، نگران نباشید.

نحوه تنظیم یک حساب نمایشی Exness - آموزش مرحله به مرحله

برای ثبت نام یا تنظیم ، یک حساب آزمایشی با Exness ، مراحل زیر را با دقت دنبال کنید:

  1. به سایت رسمی اضافی مراجعه کرده و تمام جزئیات موجود در صفحه مورد نیاز خود را اضافه کنید. کشور مسکونی را انتخاب کنید ، یک آدرس ایمیل تهیه کنید و یک رمز عبور قوی را برای حساب خود انتخاب کنید.
  2. هنگامی که معامله گر وارد سیستم شد ، می توانند به منطقه شخصی دسترسی پیدا کنند که بنر "نسخه ی نمایشی" برای ایجاد یک حساب نسخه ی نمایشی ارسال می شود.
  3. به محض ایجاد حساب نسخه ی نمایشی ، می توانید با واریز پول مجازی 10،000. 00 دلار آمریکا ، اصول اولیه حساب را انجام دهید.

راه اندازی حساب آزمایشی اصلاً کار چالش برانگیزی نیست. تنها در چند مرحله، می توانید به راحتی به افتتاح یک حساب آزمایشی نزدیک شوید تا تجربه ای از معامله در زمان واقعی داشته باشید. مطمئن شوید که مانند یک حرفه ای معامله می کنید. فرصت را از دست ندهید تا برخی از اسرار درونی و استراتژی های معاملاتی را برای موفقیت در آینده به دست آورید.

چه کسی می تواند از حساب آزمایشی Exness استفاده کند؟

بدون شک، معامله گری برای مبتدیانی که فاقد دانش پایه، مهارت های معاملاتی یا تجربه هستند، فرآیندی پیچیده است. اما با دسترسی به یک حساب آزمایشی، اصلاً نیازی به تحمل استرس آن ندارید!

حساب آزمایشی محیطی بدون ریسک و دوستانه را برای برجسته کردن تمام جزئیات جامع در مورد تجارت در اختیار شما قرار می دهد.

یک حساب آزمایشی همچنین به عنوان یک حساب عملی شناخته می شود که با آن یک معامله گر همچنین می تواند در مورد اینکه بروکر Exness چیست و چه چیز دیگری ارائه می دهد اطلاعات بیشتری کسب کند. به طور خلاصه، یک حساب آزمایشی همه چیز برای رسیدن به اولین پله نردبان معاملاتی در یک محیط دوستانه است.

هم مبتدیان و هم معامله گران پیشرفته در Exness می توانند از اکانت دمو بهره مند شوند.

مزایای استفاده از حساب آزمایشی Exness چیست؟

در زیر چند مزیت ضروری استفاده از یک حساب آزمایشی Exness را برجسته خواهیم کرد:

1. نیازی به شروع تجارت با پول واقعی نیست

یکی از مزایای اصلی یک حساب آزمایشی این است که بدون سرمایه گذاری واقعی در هر مرحله ای است. در عوض، تنها چیزی که برای معامله نیاز دارید، پول مجازی است.

برای اینکه یک معامله گر حرفه ای باشید، باید فناوری معاملاتی FX خود را بهبود ببخشید، که نیاز به تمرین دارد. و یک حساب آزمایشی این تمرین را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

2. به شما امکان می دهد نرخ های واقعی را در زمان واقعی معامله کنید

علاوه بر حساب آزمایشی Exness، می توانید خود را برای نبرد با یک محیط معاملاتی واقعی در زمان واقعی آماده کنید.

همچنین می توانید تجارت فارکس را از طریق فیلم ها یا مطالب آموزشی مطالعه کنید. اما با یک حساب آزمایشی، تجربه حرکت به سمت نوسانات نرخ واقعی را خواهید داشت.

حساب آزمایشی Exness با نسخه رایگان معاملات در دسترس است که در آن کل رابط شبیه به حساب تجاری واقعی است. با نوسانات نرخ واقعی، می توانید به سرعت بفهمید که کل فرآیند معاملات چگونه کار می کند.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 46 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:45