ارز-نه. 1. ؛یک رسانه مشترک مبادله-Gold و نقره محیط ابتدایی-کاربردها و مزایای کاغذ.

ساخت وبلاگ

به عنوان یک مشترک ، شما 10 مقاله هدیه ای برای ارائه هر ماه دارید. هرکسی می تواند آنچه را که به اشتراک می گذارید بخوانید.

به این مقاله بدهید به این مقاله این مقاله را ارائه دهید

این یک نسخه دیجیتالی از مقاله ای از بایگانی چاپ Times ، قبل از شروع انتشار آنلاین در سال 1996 است. برای حفظ این مقالات همانطور که در ابتدا ظاهر می شدند ، زمان ها تغییر نمی کنند ، ویرایش یا به روز می کنند.

گاهی اوقات فرآیند دیجیتالی شدن خطاهای رونویسی یا سایر مشکلات را معرفی می کند. ما در حال ادامه کار برای بهبود این نسخه های بایگانی شده هستیم.

New-York ، ژوئیه 1864.

ضرورت یک رسانه مشترک مبادله اموال بسیار آشکار است که نیاز به توضیحات طولانی یا استدلال دارد. تنها با یک پیشرفت جزئی از مردم در کارهای صنعتی ، غالباً با مبادله مستقیم محصولات خود برای کالاهای شخصی دیگر ، خواسته های خود را برای شخص دشوار می کند. برای جلوگیری از این دشواری تا حد امکان ، هر تولید کننده به طور طبیعی به دنبال مبادله محصولات خود به همان سرعتی که جمع می شود ، برای چنین کالاهای کالا یا املاک همانطور که در بیشتر درخواست عمومی وجود داشت. اگر جذابیت جهانی داشته باشد ، آنها به واسطه لزوماً واسطه مبادله ای می شوند ، زیرا هر شخص با تبادل هر آنچه که در اختیار داشت و می خواست بفروشد ، به دنبال صاحب آنها می شود.

اکنون تجربه جهانی ثابت می کند که طلا و نقره برای نژاد جذابیتی برتر از نمد برای هر نوع کالا یا دارایی دیگر دارند. در دوره‌های اولیه‌ای که تاریخ یا سنت گزارشی از آن ارائه می‌دهد و بسیار جلوتر از هرگونه کنسرت یا توافق احتمالی بین نژادها و ملل مختلف ساکن روی زمین است، فلزات گرانبها دقیقاً همان رابطه‌ای را با خواسته‌ها و طبیعت انسان داشتند. آنها امروز انجام می دهند. آنها به عنوان پول در تجارت عمل می کردند و به عنوان مطلوب ترین اموال برای نگهداری در نظر گرفته می شدند. در هر دوره ای از تاریخ بشر، دارنده آنها همیشه می توانسته است هر آنچه را که مردمی داشته اند که ممکن است بین آنها انتخاب شود، خواه متمدن یا وحشی، خریداری کند. هیچ اموال دیگری قدرت مشابهی ندارد. زیرا، به استثنای فلزات گرانبها، چیزی که برای یک مردم بسیار ارزشمند است، اغلب برای دیگری ارزش چندانی ندارد. اما در آرزوی داشتن طلا و نقره، در این شهرت اوری ساکرا، همه نژادها، وحشی و متمدن - آسیایی، آفریقایی، اروپایی و آمریکایی - در یک هواپیما به هم می رسند. برای همه جذابیتی برابر با دوام و شدت دارند و از میان همه کسانی را که خوشبختانه آنها را در اختیار دارند بر اموال و خدمات کسانی که ندارند مسلط می کنند.

در نادیده گرفتن این جذابیت اصلی که فلزات گرانبها برای مسابقه دارند، است که تقریباً تمام اشتباهات در علم پولی پدید آمده اند و آن را تا به امروز کمی بهتر از اصطلاحات بی معنی کلمات کرده اند. استدلال می شود که "طلا و نقره نمی توانند ما را تغذیه کنند، لباس بپوشانند و پناه دهند. آنها حتی نمی توانند به هیچ وجه برای حفظ زندگی کمک کنند. پس چقدر بیهوده است که برای آنها ارزشی بیشتر از کالاهایی که این کار را انجام می دهند، ادعا کنیم."شکی نیست که در موارد شدید، انسان برای یک لقمه نان یا یک فنجان آب از طلای ناگفته جدا می شود. یا برای یک تخته برای نجات از غرق شدن. اما همه این نمونه ها استثنا هستند، نه قاعده. زمانی که قحطی یا ناچاری تهدید می‌شود، یا وقتی که نابسامانی‌های سیاسی و اجتماعی، انسان‌ها را نسبت به آینده بی‌اعتماد می‌کند، اولین مراقبت آن‌ها این است که در انبارهای فراوان غذا و پوشاک قرار ندهند، بلکه طلا و نقره بگذارند، مطمئن باشند که با تأمین این‌ها، هرگز نمی‌توانندخیلی وقت است که در تنگنا باشید، هر اتفاقی که ممکن است بیفتد.

طلا و نقره ، پس از آن ، با توجه به غرایز و احساسات روح انسان ، رسانه های طبیعی مبادله هستند. استفاده آنها ، به همین ترتیب ، قبل از همه کنوانسیون یا توافق ، درست همانطور که عشق به جامعه پیش از سازمان های اجتماعی و سیاسی بود. اولین توده طلا که از زمین حفر شده بود ، یاب خوش شانس خود را به عنوان یک حسادت عمومی تبدیل کرد. هرکدام از همسایگان خود با ارائه هر آنچه که در ازای آن در اختیار داشت ، به دنبال تبدیل شدن به صاحب جایزه آرزو می شود. تمام این کنوانسیون یا توافق نامه می تواند در این زمینه انجام شود ، ابداع برخی از حالت هایی است که هر قطعه باید بر چهره خود تأثیر بگذارد و نشان دهنده وزن و ظرافت آن و به تبع آن ارزش آن باشد. البته میزان چنین ارزش ، مانند هر مقاله از کالاها ، به هزینه تولید آن بستگی دارد ، که به طور معمول ، استاندارد غیرقابل توصیف همه ارزش ها است.

واضح است که بدون چنین ترجیح اصلی برای یک یا چند مقاله از املاک ، انسان هرگز نمی تواند از یک وضعیت وحشیانه یا وحشیانه برخاست ، زیرا تمام معاملات او باید در نوع یا با بند باشد. تا زمانی که مبادلات به این شیوه انجام شود ، این مسابقه بر پایین ترین سطح وجود مادی سیاسی اجتماعی و سیاسی باقی می ماند. همه تمدن ها بر اساس انباشت اموال است. نتایج دارایی از تقسیم کار ؛اما چنین تقسیم بندی فقط در مواردی امکان پذیر است که کارگر در برخی از مقاله هایی که ممکن است تولید نکند ، پرداخت می شود ، اما با مبادله مستقیم ، او همیشه می تواند مواردی را که در آن نیاز دارد ، بدست آورد. این غیر منطقی ترین فرض بر این است که واقعیتی از چنین اهمیت متعالی مانند عبور کل نژاد از یک وحشیانه به یک شرایط متمدن ، بستگی به Caprice یا کنوانسیون یا توافق نامه ای خواهد داشت که بدون راهنمایی مشترک اینغریزه یا قانون تصور می شود ، به همان اندازه استانداردها یا نژادها وجود دارد ، بنابراین به ناچار سردرگمی را ایجاد می کند که کنوانسیون و توافق برای اصلاح آن بود.

جذابیت جهانی برای طلا و نقره ، البته به زیبایی آنها و کاربرد تقریباً نامحدود آنها در کارهای سلیقه و هنر بستگی دارد. از بین همه ارزشها ، بیشترین امتیاز را دارند که وزیر در بالاترین درجه به معنای زیبا ما. ارزش طلا و نقره یکنواخت ، در مقایسه با برخی از تکه های نفیس نقاشی یا مجسمه ، به ناچیز می رسد. اما چنین مقادیری استثنایی و محلی است و هیچ یک از ویژگی های جهانی بودن و یکنواختی را که طلا و نقره با شدت مساوی از تولد مسابقه تا ساعت فعلی حفظ کرده اند ، ندارند.

ویژگی های دیگر متناسب با طلا و نقره برای تبدیل شدن به واسطه مبادله یا استانداردهای ارزش ، ارزش نسبی آنها است. تقسیم آنها ، بدون کاهش ارزش آنها. ظرفیت هر قطعه ، با این حال دقیقه ، برای دریافت تأثیر کمیت آن. دوام آنها و یکنواختی هزینه و عرضه آنها. هیچ مقاله دیگری ، به دلیل تمایل به چنین خصوصیات فرعی ، برای تبدیل شدن به واسطه مبادله ، مهم نیست که ارزش نسبی یا مثبت آنها باشد.

بنابراین ، طلا و نقره رسانه های طبیعی مبادله هستند. هر تولید کننده آرزو می کند که مازاد خود را به آنها تبدیل کند ، یا به قول های پرداخت آنها در صورت تقاضا. هر شخصی که وام وام می دهد ، تصمیمی را در آنها پرداخت می کند. در نتیجه ، همه قراردادها در آنها قابل پرداخت است ، خواه حاوی چنین مقرراتی باشد یا نه. اما از آنجا که مداخله آنها ، تاکنون ، مالیات بر صنعت ، یکی از اولین اصلاحات تجارت مدرن ، استفاده از آنها در بسیاری از معاملات با جبران یکی در برابر دیگری ، نمادهای ارزش ها یا شواهد دارایی بود که از آن تجارت می کند. بین ملت ها یک مثال جالب توجه دارد. یک بازرگان کالاهای خشک در ایالات متحده ، دستور خود را با ارزش خود در طلا همراهی نمی کند ، بلکه خریدهای همسایه خود را که درگیر حمل و نقل به آن کشور است ، لایحه ای که علیه هر محموله تهیه شده است. تولید کننده خارجی این قبض را جمع می کند و به مشتری آمریکایی خود اعتبار می دهد. این پرونده به طور متقابل با خریدار در انگلستان محصولات آمریکایی یکسان است. صرافی های انجام شده به این روش ، که از ماهیت کسانی که در نوع هستند ، با استفاده از مقدار طلا و نقره برابر با حجم آنها است ، البته تأثیر آن را صرفه جویی می کند. اگر صادرات و واردات بین دو کشور دقیقاً از نظر مبلغ یکسان باشد ، در تجارت بین آنها به یک دلار طلا نیاز نیست. اما در حالی که آنها برای یک سری سال تقریباً یکنواخت هستند ، به ندرت اتفاق می افتد که آنها برای هر یک سال دقیقاً متعادل هستند. تفاوت ، هرچه ممکن است باشد ، باید در طلا و نقره پرداخت شود ، که در چنین مواردی ، به عنوان کالایی نسبت به ارز حرکت می کند.

در نتیجه لوایح مبادله ای که علیه محموله های کالایی تهیه شده است ، واسطه مبادله در تجارت بین المللی است. مزیت ناشی از حذف آنقدر طلا و نقره که به عنوان سرمایه برای اهداف دیگر اعمال می شود ، بسیار قابل لمس است و به خوبی درک می شود که نیاز به تصویرگری بیشتر دارد. در هر معامله بین ملل ، طلا و نقره وجود داشت ، مقدار زیادی سرمایه مورد نیاز باعث می شود تجارت به نیمی از حجم فعلی آن کاهش یابد. پیشرفت در علوم مکانیکی و همچنین در عملیات تجارت ، و ویژگی متمایز سن ، یا در از بین بردن فرآیندهای کاملاً دست و پا گیر و گران قیمت یا در کنار گذاشتن آنها توسط دیگران ارزان تر ، ساده و تسریع است.

مبادلات بین نقاط مختلف همان کشور دقیقاً به همان روشی که بین کشورهای مختلف انجام می شود ، انجام می شود. ارزش تجارت بین شیکاگو و نیو یورک در حال حاضر بین نیو یورک و لیورپول فراتر می رود. صورتحساب های متقابل در برابر محموله های محصول از یک طرف و کالاهای دیگر ، تقریباً به یکدیگر تعادل می یابند ، که مقدار کمی از طلا و نقره مورد استفاده در بزرگی معاملات از بین می رود.

اگر صرفه جویی گسترده ای با استفاده از صورتحساب هایی که علیه محموله های تجاری انجام می شود ، به عنوان واسطه مبادله در تجارت بین المللی یا در بین نقاط دوردست همان کشور انجام شود ، با استفاده از یک روند مشابه در بین افراد تشکیل دهنده یک واحد ، بسیار بیشتر انجام می شودجامعه ، به عنوان تجارت داخلی یک قوم ، از نظر مبلغ ، تجارت خارجی آن بسیار فراتر است. از آنجا که این صرافی ها با استفاده از یادداشت ها و اعتبار بانک های تخفیف و گردش خون انجام می شود ، شرح سازمان و عملیات آنها قابل فهم ترین شیوه برای نشان دادن این بخش از موضوع مورد بحث خواهد بود. پ.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 45 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:21