روابط بین مارکت کلیدی

ساخت وبلاگ

ما کی هستیم

Intermarket Securities یک پلت فرم کارگزاری با خدمات کامل در بازار است که اجرای/تسویه حساب تجارت ، بانکداری سرمایه گذاری و مشاوره و همچنین سهام و تحقیقات اقتصادی را ارائه می دهد. ما قصد داریم با فراهم کردن یک مزیت حرکت اول برای سرمایه گذاری در فرصت های سرمایه گذاری که زیرنویس خدمات برتر ما است ، با مشتریان خود شریک شویم.

چشم انداز

برای تبدیل شدن به شرکت کارگزاری ترجیحی در پاکستان در حالی که نقش مثبتی در توسعه بازار سرمایه بازی می کند و منجر به تقویت در پایگاه سرمایه گذار کشور می شود.

مأموریت

ما در تمام خطوط تجاری خود خدمات بهترین کلاس ارائه خواهیم داد و در حالی که منافع مشتریان خود را در همه زمان ها در صدر قرار می دهیم ، راه حل های برتر فناوری را معرفی می کنیم.

تاریخچه شرکت

هيئت مدیره

ارما بیلیوانی

رئیس

خانم بیلوانی حامی و سهامدار عمده اوراق بهادار Intermarket است که پس از کسب عملیات پاکستان در اوایل دهه 2000 پس از آن ایجاد شد.

او یک بازرگان و سرمایه گذار موفق پاکستانی با تجربه متنوع در بخش مالی است که در درجه اول در بازار سرمایه است. او همچنین یک نیکوکار است و با سازمان های مردم نهاد مختلف در پاکستان همکاری کرده است ، با تمرکز جدی بر بهتر کردن پاکستان برای زنان و ایجاد فرصت هایی برای زنان برای به دست آوردن آموزش و کار در یک محیط امن و معتبر. خانم بیلوانی دارای مدرک لیسانس اقتصاد از دانشگاه کراچی است.

واجید حسین

مدیر اجرایی

Wajid بیش از 25 سال تجربه در بازار سرمایه پاکستان دارد و در طول حرفه خود دارای موقعیت های کلیدی مدیریت است. وی قبل از پیوستن به Intermarket Securities Ltd در سال 2018 ، تقریباً 15 سال مدیرعامل و عضو هیئت مدیره در اوراق بهادار جهانی بود. وی روابط تجاری قوی را با مؤسسات برتر مالی پاکستان جعل کرده است.

از زمان پیوستن به IMS ، وی در شروع روابط تجاری جدید برای گسترش پایگاه مشتری و سهم بازار مؤثر بوده است.

Raza Jafri ، CFA

رئیس سهام

رازا حدود 15 سال تجربه در زمینه تحقیق و فروش سهام در سمت فروش دارد. او همچنین عضو هیئت مدیره منتخب جامعه CFA پاکستان است. او قبل از پیوستن به IMS ، رئیس تحقیق در AKD Securities Limited بود. رازا با تخصص در پوشش بانکهای تجاری ، درک عمیقی از بخش های بزرگ در PSX دارد.

وی توسط جامعه CFA پاکستان "بهترین تحلیلگر سال 2015/16" اهدا شد و همچنین به دلیل "پوشش بهترین بانکها" توسط Asiamoney در سال 2012 شناخته شد. رازا فارغ التحصیل از دانشگاه علوم مدیریت لاهور و دارنده منشور CFA است.

رهبر عام

مدیر مستقل

Rehan فعالیت حرفه ای خود را در KPMG Taseer Hadi & Co. یک شرکت عضو KPMG Inteational آغاز کرد. وی در دوران تصدی خود در KPMG ، در مشتری های مختلف چند ملیتی که در بخش های اقتصادی متنوعی از جمله مائرس پاکستان و خواننده پاکستان کار می کردند ، خدمت می کرد.

وی در اواخر سال 2014 به اوراق بهادار بین مارکت پیوست و در معرض کار متنوع کار در زمینه های دارایی ، انطباق و حسابرسی و اطمینان قرار گرفت.

مدیریت

واجید حسین

مدیر اجرایی

Wajid بیش از 25 سال تجربه در بازار سرمایه پاکستان دارد و در طول حرفه خود دارای موقعیت های کلیدی مدیریت است. وی قبل از پیوستن به Intermarket Securities Ltd در سال 2018 ، تقریباً 15 سال مدیرعامل و عضو هیئت مدیره در اوراق بهادار جهانی بود. وی روابط تجاری قوی را با مؤسسات برتر مالی پاکستان جعل کرده است. از زمان پیوستن به IMS ، وی در شروع روابط تجاری جدید برای گسترش پایگاه مشتری و سهم بازار مؤثر بوده است.

Raza Jafri ، CFA

رئیس سهام

رازا حدود 15 سال تجربه در زمینه تحقیق و فروش سهام در سمت فروش دارد. او همچنین عضو هیئت مدیره منتخب جامعه CFA پاکستان است. او قبل از پیوستن به IMS ، رئیس تحقیق در AKD Securities Limited بود. رازا با تخصص در پوشش بانکهای تجاری ، درک عمیقی از بخش های بزرگ در PSX دارد.

وی توسط جامعه CFA پاکستان "بهترین تحلیلگر سال 2015/16" اهدا شد و همچنین به دلیل "پوشش بهترین بانکها" توسط Asiamoney در سال 2012 شناخته شد. رازا فارغ التحصیل از دانشگاه علوم مدیریت لاهور و دارنده منشور CFA است.

محمد فهاد ضیا

رئیس فروش نهادی داخلی

آقای ضیا بیش از 15 سال تجربه در زمینه فروش و تجارت سهام دارد. قبل از پیوستن ، IMS او رئیس فروش و تجارت از سال 2015 در اوراق بهادار جهانی پاکستان محدود (سابق UBS پاکستان) بود. وی درک عمیقی از پویایی و اصول بازار دارد و با سرمایه گذاران نهادی داخلی روابط محکمی دارد که این امر همچنین وی را قادر می سازد تا معاملات بزرگ بلوک را ایجاد کند.

عدنان خان

رئیس فروش بین المللی

Adnan بیش از 12 سال تجربه در زمینه فروش و تجارت سهام و تجارت همراه با قرار گرفتن در معرض در بخش های بانکی و خرده فروشی دارد. وی قبل از پیوستن به IMS ، به عنوان معاون فروش بین المللی در اوراق بهادار بنیاد مشغول به کار بود و در آنجا مشغول خدمت به اوراق بهادار Macquarie و Macquarie Bank و همچنین چندین مشتری بین المللی دیگر بود. او یک ACCA است و دارای مدرک لیسانس تجارت است.

واسی م. خان

رئیس تجارت آنلاین و خرده فروشی

آقای خان بیش از 15 سال تجربه در خدمات کارگزاری آنلاین دارد. پیش از این ، WASI در بخش معاملاتی آنلاین اوراق بهادار IGI که در آن مسئولیت برنامه ریزی و اجرای استراتژی های تجاری و بازاریابی را برای کمک به سازمان در افزایش سهم بازار خود و ایجاد روابط بلند مدت با مشتریان خدمت می کرد ، خدمت کرد.

آقای خان همچنین با JS Global Capital همراه بود ، جایی که وی مسئولیت مدیریت فروش و مراقبت از مشتری را بر عهده داشت.

سیف الله کازمی

رئیس بانکداری سرمایه گذاری

آقای کازمی نزدیک به دو دهه تجربه در بازارهای مالی دارد و در دوره تصدی خود دارای مقام های مدیریت کلیدی است. تمرکز وی در حالی که در شرکتهای پیشرو در مدیریت دارایی و خزانه های بانکی پاکستان کار می کند ، بازارهای سرمایه بوده است.

سیف الله در تدوین و اجرای استراتژی های سرمایه گذاری برای صندوق های متقابل و پرتفوی مشتری ، در طیف وسیعی از کلاس های دارایی نقش مهمی داشته است. سیف الله فارغ التحصیل دانشگاه کینگستون در انگلستان است که در آن تحصیل در مدیریت تجارت در دانشکده بازرگانی کینگستون تحصیل کرده است.

Wajid Rizvi ، CFA

رئیس پژوهش

آقای ریزوی یک تحلیلگر فصلی است که بیش از یک دهه تجربه در ترکیبی از تحقیقات طرف خرید و فروش سهام دارد. وی پیش از پیوستن به اوراق بهادار بین مارکت در سال 2022 ، وی در JS Global Capital در ظرفیت رئیس استراتژی و اقتصاد کار کرده است که در آن استراتژی ، اقتصاد و زنجیره انرژی را پوشش می دهد. وی همچنین در اوراق بهادار KASB و اوراق بهادار Fortune در ظرفیت رئیس تحقیقات که در آن اقتصاد ، استراتژی ، بخش نفت و گاز و بخش سیمان را تحت پوشش قرار داده است ، خدمت کرده است.

وی دارای مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی از انستیتوی مدیریت بازرگانی (IBA) ، کراچی است و وی مطابق تعیین CFA است.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 85 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:21