اخبار بازار سهام

ساخت وبلاگ

در این صفحه برجسته است ، اخبار اخبار در حال جابجایی بازارهای سهام در هند و در سراسر جهان هستند. تمرکز روی اخبار اشتراک گذاری است. تیم خبری ما در مورد وقایع در حال حرکت در بازار در سراسر جهان که معامله گران باید بدانند برای ماندن در بالای تحولات گزارش می دهند

FIX بخیه برای کاهش 20 ٪ نیروی کار ، مدیرعامل پایین می رود

توسط Sam Boughedda Stitch Fix (NASDAQ: SFIX) روز پنجشنبه گفت که رئیس اجرایی آن الیزابت اسپاولدینگ از نقش وی در 5 ژانویه 2023 کناره گیری خواهد کرد ، در حالی که آن را نیز اعلام کرد.

 • investing.com
 • 24 دقیقه پیش

گزارش اوراق بهادار کوتاک می گوید ، این شرکت در چهارراهی سهام دارد

چنای ، 5 ژانویه (IANS) سهام فناوری اطلاعات (IT) در چهارراهی قرار دارد که ارزش گذاری ها رو به کاهش است ، اما به نظر می رسد با توجه به کند شدن تقاضا ، Kotak Securities Ltd در A منصفانه است.

ویکتوریا راز و شکاف در سرسرهای کلان کاهش یافته است

تحلیلگران سام بوچدا UBS GAP Inc (NYSE: GPS) و Victoria's Secret & Co (NYSE: VSCO) را برای فروش از Neutral در یادداشت به مشتریان روز پنجشنبه کاهش دادند. تحلیلگران به سرمایه گذاران گفتند.

 • investing.com
 • 1 ساعت پیش

بزرگراه Mysuru-B'luru ماه آینده افتتاح می شود: گادکاری

بنگالورو ، 5 ژانویه (IANS) وزیر اتحادیه حمل و نقل نیتین گادکاری اعلام کرده است که بزرگراه بنگالورو-میسورو تا پایان فوریه افتتاح می شود. "پس از اتمام ، سفر.

مأموریت هیدروژن سبز برای ساخت هند تولید کننده پیشرو: وزیر انرژی تجدید پذیر

دهلی نو ، 5 ژانویه (IANS) یک روز پس از پاکسازی کابینه اتحادیه مأموریت ملی هیدروژن سبز ، وزیر انرژی و انرژی تجدید پذیر R. K. روز پنجشنبه سینگ گفت که این امر هند را تبدیل می کند.

ایر هند به دلیل طولانی نگه داشتن حادثه ادرار در زیر بسته شد

دهلی نو ، 5 ژانویه (IANS) با ایر هندوستان حادثه یک تاجر بمبئی را که در یک پرواز یک زن در یک پرواز در نیویورک و نیویورک در 26 نوامبر 2022 در حال ادرار کردن است ، در یک پرواز در نیویورک و نیویورک قرار می دهد.

عمل ایر هند ناعادلانه و تبعیض آمیز: کارشناسان

دهلی نو ، 5 ژانویه (IANS) پس از ایر هند به مدت 30 روز یک مسافر را به دلیل ادرار کردن یک زن زن در پرواز در پرواز ممنوع اعلام کرد ، کارشناسان گفتند که اقدام هواپیمایی ناعادلانه است و.

سهام ایالات متحده پس از قوی تر از داده های شغلی مورد انتظار ، ترس از نرخ های کاهش یافته است

توسط Liz Moyer Investing.com - سهام ایالات متحده پس از آنکه داده های جدید اشتغال قوی تر از آنچه انتظار می رفت ، در حال سقوط بودند ، ترس از اینکه فدرال رزرو نرخ بهره را بالاتر می برد ، می ترسد.

 • investing.com
 • 2 ساعت پیش

سهام Conagra پس از افزایش انتظارات ، پرش می کند و پیش بینی FY23 را بالا می برد

سهام سام بوفدا کاناگرا (NYSE: CAG) روز پنجشنبه پس از افزایش پیش بینی های سالانه خود و در صدر انتظارات سه ماهه سود و درآمد ، پنجشنبه پرید. شرکت

 • investing.com
 • 2 ساعت پیش

خدمات 5G با سرعت بالا در ادیشا رو به رو شد

Bhubaneswar ، 5 ژانویه (IANS) وزیر اتحادیه ارتباطات و فناوری اطلاعات Ashwini Vaishnaw به همراه وزیر آموزش اتحادیه Dharmendra Pradhan روز پنجشنبه با سرعت بالا راه اندازی شد.

تحلیلگران مثبت در T-Mobile پس از نتایج اولیه Q4 جامد

توسط Senad Karaahmetovic T-Mobile ایالات متحده (NASDAQ: TMUS) نتایج اولیه چهارم چهارم را اعلام کرد ، که بهتر از آن چیزی بود که تحلیلگران انتظار داشتند. در نتیجه ، سهام T-Mobile معاملات می کند.

 • investing.com
 • 2 ساعت پیش

مارک های صورت فلکی در EPS Miss سقوط می کنند ، راهنمایی های تمام ساله را کاهش می دهند

توسط Senad Karaahmetovic Brands Brands (NYSE: STZ) سهام خود را تقریباً 5 ٪ پایین تر از امروز بزرگترین شرکت واردات آبجو در ایالات متحده آمریکا کاهش داده است.

 • investing.com
 • 3 ساعت پیش

DGCA در مورد ادرار یادداشت می کند ، AI غیرحرفه ای ، منجر به نارسایی سیستمیک می شود.

دهلی نو ، 5 ژانویه (IANS) تنظیم کننده حمل و نقل هوایی هند DGCA گفته است که رفتار ایر هند در این پرونده مربوط به تاجر بمبئی است که بر روی یک زن همکار زن در هیئت مدیره ادرار می کند.

سهام مالی متحد پس از کاهش مضاعف در BOFA سقوط می کند

توسط Senad Karaahmetovic Bank of America تحلیلگران Ally Financial (NYSE: Ally) را با دو درجه به زیرنویس کاهش دادند و امروزه سهام بیش از 3 ٪ پایین تر را ارسال کردند. این دومین کاهش برای.

 • investing.com
 • 3 ساعت پیش

Maha: Ind Ind Inc. "تعظیم" به عنوان یوگی "خفاش ها" برای سرمایه گذاری در UP

آدیتانات به همراه تیمی از مقامات ارشد از UP ، پیش از اجلاس سرمایه گذار جهانی اوتار پرادش (UPGIS) در اینجا یک نمایشگاه جاده ای برگزار کردند و خطاب به صنعتگران پیشرو ، بازرگانان بودند.

فرودگاه جدید گوا به صادرات کمک خواهد کرد: وزیر اتحادیه Shripad Naik

پاناجی ، 5 ژانویه (IANS) وزیر امور خارجه اتحادیه شریپاد نایک روز پنجشنبه گفت که فرودگاه جدید در گوا به گردشگری کمک می کند و به یک قطب برای صادرات کالاهای قابل فساد مانند تبدیل می شود.

ExxonMobil می گوید قیمت نفت و گاز ضعیف تر برای سودآوری ، GS خرید را حفظ می کند

توسط Senad Karaahmetovic ExxonMobil (NYSE: XOM) دیروز اعلام کرد که قرار است سود دیگری را برای سه ماهه چهارم خود بدست آورد. اکسون انتظار دارد که سود عملیاتی آن به 15. 4 دلار برسد.

 • investing.com
 • 4 ساعت پیش

سهام Alliance Boots Boots در حاشیه ضعیف تر از حد انتظار می رود

توسط Senad Karaahmetovic سهام Walgreens Boots Alliance (NASDAQ: WBA) با وجود گزارش زنجیره ای خرده فروشی داروسازی FQ1 در پیش از افتتاح ، در پیش از افتتاحیه در حال حرکت است.

 • investing.com
 • 4 ساعت پیش

Hyundai Motor India غرفه هیوندای را در Metaverse راه اندازی کرد

چنای ، 5 ژانویه (IANS) ماشین ساز Hyundai Motor India Ltd روز پنجشنبه از راه اندازی غرفه هیوندای در فضای متاور - ماجراجویی تحرک هیوندای در Roblox خبر داد.

تولید زغال سنگ در دسامبر 2022 9 ٪ به 82. 87 تن تن افزایش یافت

دهلی نو ، 5 ژانویه (IANS) تولید زغال سنگ هند با 9. 2 درصد افزایش به 82. 87 میلیون تن در دسامبر سال 2022 ، از 75. 87 میلیون تن ثبت شده در نوامبر 2022. در سال به سال.

چرا حمام تختخواب و فراتر از آن فقط خراب شد

توسط Senad Karaahmetovic Bed Bath & Beyond (NASDAQ: BBBY) سهام در روز پنجشنبه قبل از افتتاحیه پس از ارائه فروش خالص اولیه برای سه ماهه سوم ، به شدت پایین تر حرکت کرد. BBBY گفت.

 • investing.com
 • 4 ساعت پیش

یک حادثه دیگر از سرنشین مستی که در سرنشین ادرار می کند ، در پرواز Ai Int'l ظاهر می شود

دهلی نو ، 5 ژانویه (IANS) حادثه دیگری از یک مسافر هوایی مست که گفته می شود بر روی پتو یک مسافر زن در یک پرواز ایر هندوستان ادرار می کند ، بیرون آمده است. این حادثه در هوا گزارش شده است.

Tesla Target در Mizuho در مورد چالش های کلان پایین آمد ، شرکت همچنان "رهبر جهانی EV" است

توسط ولاد شپکوف Mizuho اوراق بهادار تحلیلگران توصیه "خرید" را در مورد تسلا (NASDAQ: TSLA) حفظ کردند ، اما با توجه به اینکه ماکرو بدتر شده است ، قیمت آنها را در سهام از 285 دلار به 250 دلار کاهش داد.

 • investing.com
 • 4 ساعت پیش

NCLAT از اعطای دستور CCI در تجدید نظر Google امتناع می ورزد

دهلی نو ، 5 ژانویه (IANS) دادگاه ملی استیناف قانون شرکت ملی (NCLAT) از اعطای اقامت در تجدیدنظر در Google (NASDAQ: GOOGL) خودداری کرده است.

سهام آمازون در برنامه هایی برای کاهش 18000 شغل 2 ٪ به دست می آورد

توسط Senad Karaahmetovic سهام آمازون (NASDAQ: AMZN) در روز پنجشنبه قبل از بازار قبل از اینكه غول تجارت الکترونیکی گزارش داد كه قصد دارد بیش از 18،000 شغل را كاهش دهد ، حدود 2 ٪ افزایش یافته است. وال استریت.

 • investing.com
 • 5 ساعت قبل

مقالات مرتبط

 • بازار
 • نمونه کارها
nifty 5017،992. 15-50. 80-0. 28 ٪
bse sensex60،353. 27-304. 18-0. 50 ٪
بانک42،608. 70-350. 10-0. 81 ٪
NASDAQ 10010،762. 81-151. 99-1. 39 ٪
S& P 5003،808. 70-44. 27-1. 15 ٪

شخصی سازی

 • هشدار را اضافه کنید
 • به بحث بپیوندید
 • مشاهده داده های تاریخی
 • دانلود تصویر
 • دانلود اکسل

دالی خانا سهم خود را در این سهام بازیافت Multibagger کاهش می دهد که 698 ٪ بازده داده است

سهام ایالات متحده پس از قوی تر از داده های شغلی مورد انتظار ، ترس از نرخ های کاهش یافته است

Bajaj Finance Langhishs ، بازنده برتر در Nifty ، Sensex ، Nifty Financial ؛اهداف؟

پست های مالی Mega-Cap Bajaj بالاترین وام های جدید رزرو شده در Q3: بروزرسانی Biz

گزارش اوراق بهادار کوتاک می گوید ، این شرکت در چهارراهی سهام دارد

شخصی سازی

 • هشدار را اضافه کنید
 • به بحث بپیوندید
 • مشاهده داده های تاریخی
 • دانلود تصویر
 • دانلود اکسل

© 2007-2023 Fusion Media Limited. کلیه حقوق محفوظ است

افشای ریسک: رسانه های فیوژن در نتیجه اتکا به اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله داده ها ، نقل قول ها ، نمودارها و سیگنال های خرید و فروش ، هیچ مسئولیتی در قبال ضرر یا خسارت را نمی پذیرند. لطفاً در مورد خطرات و هزینه های مرتبط با تجارت بازارهای مالی کاملاً آگاه باشید ، این یکی از خطرناک ترین فرم های سرمایه گذاری ممکن است. تجارت ارز در حاشیه شامل ریسک بالا است و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. تجارت یا سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده با خطرات احتمالی آن همراه است. قیمت ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است و ممکن است تحت تأثیر عوامل خارجی مانند رویدادهای مالی ، نظارتی یا سیاسی باشد. ارزهای رمزپایه برای همه سرمایه گذاران مناسب نیستند. قبل از تصمیم گیری در مورد تجارت ارز خارجی یا هر ابزار مالی دیگر یا ارزهای رمزنگاری شده باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتها را با دقت در نظر بگیرید. Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که داده های موجود در این وب سایت لزوماً در زمان واقعی و نه دقیق نیست. تمام CFD ها (سهام ، شاخص ها ، معاملات آتی) و قیمت های فارکس و رمزنگاری شده توسط مبادلات ارائه نمی شوند بلکه توسط سازندگان بازار تهیه می شوند ، بنابراین ممکن است قیمت ها دقیق نباشند و ممکن است با قیمت واقعی بازار متفاوت باشد ، به این معنی که قیمت ها نشانگر و مناسب برای تجارت نیستاهدافبنابراین ، Fusion Media هیچ مسئولیتی در قبال ضررهای تجاری که ممکن است در نتیجه استفاده از این داده ها متحمل شده باشد ، بر عهده ندارند. رسانه های فیوژن ممکن است براساس تعامل شما با تبلیغات یا تبلیغ کنندگان ، توسط تبلیغ کننده هایی که در وب سایت ظاهر می شوند جبران شود

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 46 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:28