گروههای

ساخت وبلاگ

طلا پس از حرکت به سقف کانال تصحیح ، در بازه زمانی چهار ساعته به منطقه 0. 5 فیبوناچی رسید. امروز ، ما آمار نرخ بیکاری و میانگین درآمد ساعتی را داریم.

EURUSD: EURUSD- 4H

در بازه زمانی چهار ساعته ، یورو در یک خط صعودی قرار داشته است که با اطمینان شکسته شده و در حال عقب کشیدن است.

XAUUSD: XAUUSD - 4H

طلا در منطقه بیش از حد نشانگر RSI در بازه زمانی چهار ساعته قرار دارد و در بازه زمانی روزانه ، ما یک واگرایی زنجیره ای منفی را مشاهده می کنیم. سقف کانال ما 1864. 5 را نشان می دهد. اگر سقف کانال شکسته شود ، ما تا سال 1877 انتظار رشد خواهیم داشت. قسمت پایین کانال ما 1812 است و به این منطقه فرود می آید

XAGUSD: XAGUSD - 4H

نقره در یک بازه زمانی چهار ساعته در یک خط روند صعودی قرار دارد و هم اکنون در منطقه مقاومت هفتگی خود قرار دارد. اگر این منطقه شکسته شود ، به اهداف بالاتر افزایش می یابد.

US30: Dow Jones - 4H

شاخص داو جونز به سمت منطقه پشتیبانی خود حرکت می کند. اگر 32550 را بشکند ، می تواند به منطقه فیبوناچی 0. 618 به منطقه 31125 پایین بیاید.

NDQ: NDQ - 4H

در دوره چهار ساعته ، Nasdaq در روند نزولی قرار دارد و ما شاهد ساخت طبقه های پایین هستیم. اگر این خط روند نزولی شکسته شود ، ما به طور واقعی شاهد رشد Nasdaq تا 13. 500 خواهیم بود و در صورت رد خط روند ، شاهد کاهش بیشتر خواهیم بود.

XAUUSD: XAUUSD - H4 ( video analyzing )

در بازه زمانی چهار ساعته ، طلا در یک الگوی گوه دیده می شود که طبق واگرایی زنجیره ای در نشانگر RSI ، در میان مدت ، ما کاهش طلا را تا سال 1777 و 1726 مشاهده می کنیم.

XAUUSD: XAUUSD - 4H

در بازه زمانی چهار ساعته ، طلا در یک کانال صعودی قرار دارد و به سمت 1844-1838 حرکت خواهد کرد

BTCUSD: BTCUSD - 4H

در بازه زمانی 4 ساعته ، بیت کوین در منطقه تقاضا قرار دارد. منطقه پشتیبانی 15000 می تواند بسیار مهم باشد. اگر در این منطقه پشتیبانی وجود داشته باشد ، ما به سمت اولین مقاومت بالقوه ، که 18160 است ، حرکت خواهیم کرد.

XAUUSD: XAUUSD - 4H

در بازه زمانی چهار ساعته ، طلا به سمت خط میانی کانال حرکت کرد و پس از رد این منطقه ، به سمت پایین کانال حرکت می کند. پایین کانال مساحت 1792 را نشان می دهد.

XAUUSD: XAUUSD - 4H

طلا در یک بازه زمانی چهار ساعته در یک کانال صعودی قرار دارد. در حال حاضر ، منطقه 1824 مقاومت اصلی ما است و 1780 پشتیبانی اصلی ما است.

DXY: DXY - 4H

در بازه زمانی چهار ساعته ، شاخص دلار به منطقه پشتیبانی خود رسیده است ، در صورت پشتیبانی در این منطقه ، به سمت منطقه مقاومت پیش رو حرکت می کند.

SOLUSDT: SOLUSDT- 4H

در بازه زمانی چهار ساعته ، ما یک واگرایی منفی دیدیم که بیشتر به سمت 7. 50 دلار می رود

GBPUSD: GBPUSD - 4H

پوند در یک قاب چهار ساعته در یک کانال صعودی قرار دارد. در حال حاضر ، نشانه های کاهش و شکستن قسمت پایین کانال بیشتر محتمل است و ما اهداف پایین تری را برای پوند در نظر می گیریم.

XAUUSD: XAUUSD - H4 ( video analyzing )

در بازه زمانی چهار ساعته ، طلا در یک کانال صعودی قرار دارد که به خط میانی کانال رسیده است. اگر این منطقه رد شود ، طلا ممکن است به پایین کانال ، یعنی 1783 سقوط کند. خبر مهم این هفته اعتماد مصرف کننده CB و شاخص قیمت اصلی PCE است.

XAUUSD: XAUUSD - 4H

طلا در بازه زمانی چهار ساعته پس از عقب کشیدن به قسمت پایین گوه ، به سمت پایین حرکت می کند. اخبار مهم پیش از این هفته اعتماد به نفس مصرف کننده CB و شاخص PCE است.

NATGAS: NATGAS - 4H

در بازه زمانی چهار ساعته ، ما در یک الگوی شانه نزولی قرار داریم. اگر منطقه 6 دلاری را بشکنیم ، به 4 دلار حرکت خواهیم کرد.

SOLUSDT: SOLUSDT - 4H

در بازه زمانی چهار ساعته ، سولانا به شدت در حال سقوط است و واگرایی منفی را می توان در نشانگر RSI مشاهده کرد که منجر به حرکت به سمت 7. 5 دلار می شود.< SPAN> پوند در یک قاب چهار ساعته در یک کانال صعودی قرار دارد. در حال حاضر ، نشانه های کاهش و شکستن قسمت پایین کانال بیشتر محتمل است و ما اهداف پایین تری را برای پوند در نظر می گیریم.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 95 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:51