حساب آزمایشی رایگان

ساخت وبلاگ

می‌توانید از حساب آزمایشی رایگان خود با همه پلت‌فرم‌های معاملاتی ما از جمله دسک‌تاپ و موبایل برای iOS و Android و همچنین دسترسی به Client Cabinet، پورتال مدیریت حساب مبتنی بر وب ما استفاده کنید.

حساب آزمایشی خود را دریافت کنید

*من مایلم اولین کسی باشم که در مورد هشدارهای راه اندازی معاملات، محصولات، خبرنامه و پیشنهادات ویژه (خط مشی رازداری) می دانم.

درباره مجموعه پلتفرم ما بیشتر بدانید:

بین انواع حساب فارکس ما انتخاب کنید:

X حساب اهرمی

اتصال دهنده نقدینگی نوآورانه

خدمات و محصولات ارائه شده توسط Tradeview در داخل ایالات متحده (ایالات متحده) ارائه نمی شود و به افراد ایالات متحده، همانطور که در قانون ایالات متحده تعریف شده است، یا ساکنان ایالات متحده ارائه نمی شود. اطلاعات موجود در این وب سایت به ساکنان کشورهایی که تجارت FX و/یا CFD توسط قوانین یا مقررات محلی محدود یا ممنوع شده است، هدایت نمی شود.

Tradeview Markets |گراند کیمن، KY1-1002، بندر طبقه چهارم

مکان |خیابان کلیسای جنوبی 103، صندوق پستی 1105

دفتر اصلی : +1 345 945 6271 |تلفن مستقیم: +1 345 946 4532

بینش معاملات روزانه را بیابید و درک کنید که در پس آخرین امواج در بازارهای مالی چه چیزی وجود دارد.

اطلاعیه مهم به مشتریان در رابطه با ممنوعیت ارز رمزنگاری شده

لطفاً توجه داشته باشید که Tradeview Markets ارز دیجیتال را برای واریز به حساب های مشتری نمی پذیرد. تمام سپرده‌ها به حساب‌های مشتری باید به ارزهای فیات مانند USD، JPY، EUR، GBP، CAD و MXN انجام شود. مشتریانی که از ارائه‌دهندگان پرداخت شخص ثالث استفاده می‌کنند، از واریز ارز دیجیتال به حساب Tradeview Markets نزد ارائه‌دهنده پرداخت شخص ثالث و سپس تبدیل ارز دیجیتال به ارز فیات برای واریز بیشتر به حساب خود منع می‌شوند. Tradeview باید بتواند تمام سپرده ها را به یک موسسه مالی تنظیم شده ردیابی کند. نقض این ماده انطباق با ضد پولشویی در مورد استفاده از ارز دیجیتال به عنوان منبعی برای واریز به حساب Tradeview Markets شما منجر به انحلال فوری تمام موقعیت های باز در حساب شما و بسته شدن دائمی حساب شما می شود.

در معاملات ارزهای خارجی خطر ضرر وجود دارد و برای همه مناسب نیست. ما برای خدمات خود از طریق گسترش پیشنهادات و درخواست ها جبران می شویم. Tradeview هیچ مسئولیتی در قبال سود یا زیان نرخ ارز یا مبادلات در طول هر معامله ای ندارد.

کپی رایت © 2022. کلیه حقوق محفوظ است.

خدمات و محصولات ارائه شده توسط بازارهای TradeView در ایالات متحده (ایالات متحده) ارائه نمی شود و مطابق قانون ایالات متحده برای ما به افراد ما ارائه نمی شود. اطلاعات موجود در این وب سایت به ساکنان کشوری که تجارت FX و/یا CFDS توسط قوانین یا مقررات محلی محدود یا ممنوع است ، هدایت نمی شود. شرایط و ضوابط |خط مشی رازداری |سیاست AML |سیاست برداشت |سیاست بازپرداخت |افشای خطر |پرسش

Tradeview Ltd.

دارای مجوز برای ادامه تجارت سرمایه گذاری در اوراق بهادار است و توسط اداره پول جزایر کیمن (CIMA) به عنوان یک کارگزار کامل اوراق بهادار تنظیم می شود.. دفتر مرکزی: گراند کیمن ، KY1-1002 ، مکان 4 طبقه بندر |103 South Church ST ، PO Box 1105.

Tradeview Asia Ltd.

مجوز و تنظیم شده توسط سازمان خدمات مالی Labuan (FSA) به عنوان یک کارگزار پول ، شماره ثبت نام LL15870 دارای مجوز برای تسهیل معاملات در ارز مطابق با قانون خدمات مالی و اوراق بهادار Labuan 2010 ، قانون شرکت های Labuan 1990 و قانون مالیات فعالیت های تجاری Labuan1990. دفتر مرکزی: مرکز مالی بین المللی تجارت در دفتر 5 ، مرکز تجاری جیمی I ، واحد F10 ، طبقه اول ، Paragon Labuan ، Jalan Mustapha ، 87000 Labuan F. T.

Tradeview Europe Ltd.

به عنوان یک شرکت خدمات سرمایه گذاری دسته 2 مجوز دارد و توسط اداره خدمات مالی مالت (MFSA) تنظیم می شود. اداره خدمات مالی مالت (MFSA) تنظیم کننده واحد خدمات مالی در مالت است. MFSA یک نهاد عمومی کاملاً مستقل است و سالانه به مجلس گزارش می دهد. MFSA عضو سازمان بانکی اروپا (EBA) ، اداره اوراق بهادار و بازارهای اروپا (ESMA) و سازمان بین المللی کمیسیون های اوراق بهادار (IOSCO) است و امضا کننده یادداشت چند جانبه تفاهم با سایر نهادهای نظارتی اروپا است. TradeView مجاز به ارائه خدمات مالی در چندین کلاس دارایی است و در اتحادیه اروپا/EEA تحت MIFID II (بازارهای اتحادیه اروپا در دستورالعمل ابزارهای مالی) گذر می شود. دفتر مرکزی: خیابان 157 Archbishops ، Valletta VLT Malta 1440.

بازارهای مالی TradeView S. A. C Global

مجاز به انجام مشاغل مطابق با قانون عمومی شرکتها (LGS) است که توسط دولت پرو اعلام شده است. TradeView بازارهای مالی S. A. C با سرپرستی ملی ثبت های عمومی (SUNARP) ، شماره شرکت 13089531 ثبت شده است. بازارهای مالی TradeView S. A. C خدمات مالی را در بازارهای مشتق شده OTC مطابق با کلیه مقررات مربوط به دولت ارائه می دهد. دفتر مرکزی: Los Mirtos 239 Urb. San Eugenio ، Lince ، Lima ، Perú.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 49 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:41