فلسفه امواج الیوت چیست؟

ساخت وبلاگ

در دراز مدت ، EURUSD در حال تشکیل یک تکانه چرخه نزولی است که از امواج زیر I-II-IIII-IV-V تشکیل شده است.

پس از پایان موج III Impulse Impulse ، شکل گیری تصحیح صعودی IV آغاز شد. این تصحیح مشابه یک زیگزاگ مضاعف است که از امواج اولیه اولیه ⓦ-ⓧ ⓨ تشکیل شده است.

امواج فرعی اولیه ⓦ و ⓧ کامل به نظر می رسند. توسعه آخرین موج زیر احتمالاً به زودی. این می تواند یک الگوی Zigzag Double W-X-Y را در نزدیکی 1. 0204 تشکیل دهد. در آن سطح ، موج ⓨ در 123. 6 ٪ از اولین موج Actionary ⓨ خواهد بود.

طبق جایگزین ، تصحیح چرخه IV به طور کامل تکمیل شده است و یک Zigzag ⓐ-ⓒ ⓒ استاندارد است.

در آخرین بخش از نمودار ، می توانیم متوجه پیشرفت آخرین مرحله از چرخه موج V. شویم. این شکل یک ضربه اصلی ①-②-③-⑤ را می گیرد.

در Impulse مشخص شده ، چهار قسمت اول به نظر می رسد و آخرین موج زیر در حال توسعه است.

در آینده نزدیک انتظار می رود که این ارز به 0. 948 کاهش یابد. در آن سطح ، موج چرخه V در 38. 2 ٪ از موج III خواهد بود.

اطلاعات بیشتر توسط این نویسنده:

سلب مسئولیت: Orbex Limited یک شرکت سرمایه گذاری کاملاً دارای مجوز و تنظیم شده قبرس (CIF) است که توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس قبرس (CYSEC) اداره و تحت نظارت قرار می گیرد (شماره مجوز 124/10). بشر

سلب مسئولیت: Orbex Limited یک شرکت سرمایه گذاری کاملاً دارای مجوز و تنظیم شده قبرس (CIF) است که توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس قبرس (CYSEC) اداره و تحت نظارت قرار می گیرد (شماره مجوز 124/10). Orbex Limited دارای مجوز برای ارائه خدمات سرمایه گذاری (پذیرش و انتقال ، اجرای و معامله به حساب خود) و خدمات جانبی است.

هشدار ریسک: تجارت ارز در حاشیه ریسک بالایی دارد و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. قبل از تصمیم گیری در مورد تجارت ارز ، باید اهداف سرمایه گذاری خود ، سطح تجربه و اشتها را با دقت در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که شما ممکن است از دست دادن برخی یا تمام سرمایه گذاری های خود پایدار باشید و بنابراین ، نباید پولی را که نمی توانید از دست بدهید سرمایه گذاری کنید. شما باید از همه خطرات مرتبط با تجارت ارزهای خارجی آگاه باشید و در صورت شک و تردید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید.

نظرات

نظر حذف شد!

درباره نویسنده

Orbex - خدمت به معامله گران با مسئولیت پذیری

Orbex که در سال 2011 تأسیس شد ، با مأموریتی برای خدمت به معامله گران خود با مسئولیت پذیری تأسیس شد. و با آن دربیشتر

Orbex - خدمت به معامله گران با مسئولیت پذیری

Orbex که در سال 2011 تأسیس شد ، با مأموریتی برای خدمت به معامله گران خود با مسئولیت پذیری تأسیس شد. و با توجه به این نکته ، Orbex با جدیت تلاش می کند تا به بازرگانان خود دسترسی به بزرگترین و مایع ترین بازارهای مالی جهان را فراهم کند.

این شرکت دارایی های تجاری متعدد ، از جمله فارکس ، شاخص ها ، کالاها ، فلزات و CFD های سهام و همچنین شرایط تجارت بسیار رقابتی و دسترسی به نقدینگی بانکی Tier-1 را ارائه می دهد. Orbex با داشتن یک تیم پشتیبانی مشتری کوشا برای پاسخ به هر پرس و جو و تمرکز بر تحقیق ، تجزیه و تحلیل و امنیت افزایش یافته وجوه مشتری ، از اعتبار تخصص فصلی در صنعت حمایت می کند.

نوآوری در هر نوبت

Orbex که یک رهبر بازار در نوآوری و خدمات به مشتری ، به بازرگانان خود شرایط تجارت بسیار رقابتی را ارائه می دهد ، با اجرای سریع کمتر از 0. 03 ثانیه در هر سفارش ، از 0. 0 پیپ ، VPS رایگان و اهرم تا 1: 500 گسترش می یابد.

این علاوه بر انتخاب پیشرفته ای از ابزارهای معاملاتی موجود در پلت فرم تجاری مورد علاقه صنعت ، MT4 ، هم در دسک تاپ و هم موبایل و هم برای کاربران ویندوز ، مک ، اندروید و iOS است.

معامله گران همچنین می توانند از طریق تجارت مرکزی و همچنین تیم تحقیقاتی برنده جایزه کارگزار از طریق وبلاگ Orbex و کانال های رسانه های اجتماعی از سیگنال های معاملاتی روزانه و گزارش های تجزیه و تحلیل فنی بهره مند شوند. سرمایه گذاران از تمام سبک های تجاری از جمله پوست سر ، پرچین و طرفداران تجارت خودکار که می توانند از طیف گسترده ای از مشاوران متخصص نیز انتخاب کنند ، استقبال می کنند ، یا به لطف پلت فرم Orbex که از توسعه سریع EA پشتیبانی می کنند ، ایجاد می کنند.

با بیش از 20 زبان پشتیبانی بومی برای کمک به شما ، یک سیستم ربات چت خودکار برای ساده سازی زمان پاسخگویی ، یک مرکز سؤالات متداول قوی و یک تیم بسیار آموزش دیده از متخصصان پشتیبانی در دسترس 24/5 ، بدون توجه به پرس و جو تجاری شما ، Orbex نمونه ای از صنعت برای ستاره ای استخدمات و پشتیبانی مشتری. برای تماس با Orbex اینجا را کلیک کنید.

قابل اعتماد و تنظیم شده

نه تنها Orbex یک کارگزار معتبر و برنده جایزه است ، بلکه به طور کامل توسط کمیسیون خدمات مالی موریس (FSC) نیز مجوز دارد. Orbex با رعایت دقیق ترین مقررات بین المللی ، برای تحکیم شهرت خود به عنوان یک کارگزار معتبر در صنعت تلاش کرده است. این بدان معناست که به تجار تجارت ایمن ، به معامله گران خود ارائه می دهند ، که شامل تفکیک وجوه مشتری و محافظت دقیق از داده ها و اطلاعات شخصی نمی شود. هنگامی که این موضوع را با فلسفه شرکت ترکیب می کنید که تجارت آگاهانه و مسئول را تشویق می کند و وضعیت آن به عنوان منبع مستقر در اطلاعات ارزشمند ، Orbex واقعاً به عنوان نمونه درخشان به معنای کارگزار قابل اعتماد است.

آموزش مهم است

Orbex با داشتن یک تیم برنده جایزه از محققان سرمایه گذاری محلی و بین المللی ، بر ارائه معامله گران در تمام سطوح ابزارهای آموزشی لازم برای همراهی با هر مرحله از سفر تجاری خود تمرکز دارد. از تجزیه و تحلیل بنیادی و فنی روزانه ، گرفته تا وبینارها ، کتابهای الکترونیکی ، پادکست ها ، فیلم ها و گزارش های هفتگی ، Orbex مطالب آموزشی عالی را با توجه به نیازهای هر معامله گر ارائه می دهد. یک ارائه دهنده پیشرو در تحقیقات موج الیوت ، تجزیه و تحلیل Orbex اغلب در رسانه های مالی جهانی از جمله بلومبرگ ، پالایش Eikon و CNBC ارائه می شود.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 33 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:43