10 اشتباه معمول تجارت روانشناختی ارسال شده در 31 ژوئیه 2019 19 مه 2020 توسط سوفیا میسون

ساخت وبلاگ

این که آیا شما یک مبتدی هستید یا کسی که مدتی در آنجا بوده اید ، جایی که پول در آن وجود دارد ، رویکرد روانشناختی شما می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند.

ما لیستی از 10 رویکرد روانشناختی را گردآوری کرده ایم که می تواند در طولانی مدت به حرفه تجاری شما آسیب برساند. اینها فقط برخی از نگرشها و روشهای تفکر است که باید به دنبال آن باشید.

1 دست کم گرفتن روند

بسیاری از معامله گران وقتی شروع می کنند انتظار دارند که از این قاعده مستثنی باشند- قانونی که می گوید همه معاملات سودآور نخواهند بود و شما یک میلیونر یک شبه نخواهید شد.

روند را دست کم نگیرید. تجارت ، هنگامی که برای مدت طولانی پایدار و سودآور است ، یک حرکت آهسته است. حتی معامله گران که بسیار موفق هستند با ضرر روبرو می شوند. و یک احتمال 100 ٪ وجود دارد که شما نیز بخواهید.

2 درگیر شدن از نظر عاطفی

درگیر شدن بیش از حد عاطفی با تجارت به این معنی است که شما دیگر با ذهن خود فکر نمی کنید بلکه قلب خود را. یادگیری برای عینی ماندن باعث می شود تصمیمات هوشمندانه بگیرید. احساسات می توانند قضاوت شما را سایه بزنند.

همچنین ، ورود به معاملات به دلایل عاطفی به کسی کمک نمی کند. و این ما را به نکته بعدی خود می رساند

3 تجارت انتقام جویی

گاهی اوقات معامله گر پس از مواجهه با ضرر ، به امید بدست آوردن پول زیادی یا پس انداز پولی که از دست داده اند ، خواستار ورود به تجارت با همان جفت خواهد شد.

ارز نمی داند شما کی هستید یا از آن انتقام می گیرید. شما این کار را فقط برای برآورده کردن خود انجام می دهید. هر آنچه را که در مورد تجارت از پنجره می دانید ، فقط به خودتان احساس نکنید که احساس می کنید از دست نداده اید.

درعوض ، سعی کنید یک قدم عقب بردارید و بدانید که این فقط یک تجارت است. ماهی زیادی در دریا وجود دارد. موفقیت بلند مدت مهمتر از این است که در حال حاضر این پول را پس بگیرید.

4 محاسبه سود قبل از ورود حتی به بازار

این مخصوص معامله گران جدید است. نوع تفکری که می گوید: "اگر من وارد چنین تجارت شوم و چنین و سودمندی را در مورد اول کسب کنم و این در مورد دوم ..." بسیار مضر است. دلیل این امر این است که "چنین و چنین" احتمالاً اتفاق نخواهد افتاد.

بازار غیرقابل پیش بینی است و خسارات اجتناب ناپذیر است. بنابراین با انتظارات زیاد وارد نشوید تا جایی که ناامید می شوید و وقتی قادر به رسیدن به آن سود نیستید ، به مهارت های معاملاتی خود از دست می دهید.

5 با تکیه کاملاً به شاخص های فنی

اجازه دادن به شاخص های فنی حرکات و معاملات شما ایده بدی است زیرا آنها فقط باید به عنوان عوامل کمک کننده عمل کنند. در نهایت مغز و استراتژی شما باید به شما بگویند که با استفاده از شاخص های فنی اطلاعات ، چه کاری انجام دهید. شما هنوز باید به تنهایی فکر کنید.

6 انتظار برای کسب درآمد هر روز

این یک امید پایدار نیست. شما می توانید به طور کلی درآمد هفتگی یا ماهانه را هدف قرار دهید ، اما به امید ایجاد هر روز چیزی ، شما را به یک مارپیچ رو به پایین تبدیل می کند. این برای کسی به این روش اتفاق نمی افتد. بنابراین ، چنین انتظاراتی را از خودتان حفظ نکنید.

7 بیش از حد محتاط بودن

اجازه نمی دهد تجارت شما رسیده و به بازار اجازه ندهد کار خود را انجام دهد ، ممکن است به معنای ضرر بسیار کمی باشد ، اما به معنای سود بسیار کمی یا بدون آن نیز خواهد بود. اگر ضرر توقف خود را واقعاً نزدیک کنید ، به آن زمان کافی نمی دهید تا بتوانید از تجارت خود سود کسب کنید.

8 به اندازه کافی محتاط نیستید (تجارت FOMO)

FOMO از ترس از دست رفتن مخفف است. این امر باعث می شود وقتی که این کار به دلیل ترس از دست دادن سود حتی بزرگتر از دست می رود ، سود خوبی داشته باشید - کسی که هرگز به نتیجه نرسد. باید به یاد داشته باشید که بیشتر معاملات خیلی زیاد نمی شوند. بیش از مدت طولانی در تجارت بمانید و امیدوار باشید که از این موقعیت ثروتمند شوید.

تجارت FOMO همچنین می تواند باعث شود تا معامله گران به هر تجارت دیگری بپردازند. شما باید نسبت به معاملات انتخاب شده و در مورد اندازه های زیادی نیز بسیار مراقب باشید.

پیدا کردن یک رویکرد متعادل بسیار مهم است ، جایی که شما می توانید سود برخی از سود (و به طور بالقوه ضرر) را نیز فراهم کنید و همچنین اطمینان حاصل کنید که نوار "سود" را خیلی زیاد نمی کنید.

تمام مشکل FOMO این فکر است که این یکی است و شما دیگر فرصتی مانند این نخواهید داشت. شما خواهید کرداین ممکن است بخواهد به اندازه بزرگتر از آنچه معمولاً می خواهید بروید و توانایی آن را داشته باشید. همچنین ، ممکن است بخواهد شما هر تجارت دیگری را انجام دهید. شما باید هنگام انتخاب موقعیت های خود عاقل باشید. حتی اگر برخی را از دست بدهید ، خوب است.

چارلی مونگر ، شریک تجاری وارن بوفه گفت وقتی در مورد از دست دادن فرصتی برای سرمایه گذاری در گوگل و آمازون صحبت می کنیم ، ‘ما آنها را از دست خواهیم داد. راز ما این است که ما همه آنها را از دست نمی دهیم. "بنابراین برای همه ، حتی بزرگترین سرمایه گذاران جهان اتفاق می افتد. بنابراین خوب است اگر این اتفاق برای شما نیز رخ دهد. در واقع این اتفاق در بعضی از مواقع اتفاق می افتد.

9 با تکیه بر دانش و ایده های تجاری دیگران

مطمئناً می توانید از آنها استفاده کنید ، اما یک استراتژی خود را انجام دهید- که توسط خواندن و تحقیق خود شما مطلع می شود. فقط به آنچه از دیگران می شنوید عمل نکنید.

مشاوره خوب مفید است ، اما آن را با یک نمک نمک مصرف کنید و درک کافی از سیستم را ایجاد کنید تا بفهمید چه چیزی برای شما مؤثر خواهد بود و چه چیزی نمی شود. برای این کار شما باید مطالعه و تحقیق خود را انجام دهید.

10 مغالطه قمارباز

این ایده است که وقایع گذشته موارد آینده را دیکته می کند. آنها نمی کنند. اگر قرار است 6 بار سکه را بچرخانید و 3 بار اول که روی سر قرار دارد ، به این معنی نیست که همان بار چهارم را انجام می دهد. احتمال این احتمال هنوز 50/50 است.

هر رویدادی مستقل از دوره قبلی است. با آنها اینگونه رفتار کنید. یک خط (از دست دادن یا برنده شدن) قطعاً به زودی پایان نمی یابد. همیشه یک فرصت 50/50 وجود خواهد داشت. بنابراین حرکات خود را بر اساس این ایده یک نیروی تعادل قرار ندهید.

از نکات ذکر شده در بالا ، غذای اصلی باید این باشد که احساسات جایی در تجارت ندارند و این تعادل مهم است.

هدف همیشه باید تجارت پایدار و سود مداوم باشد. برای این کار شما باید امیدها و ترس های خود را در کنترل نگه دارید و در عوض از اطلاعات و تفکر منطقی به عنوان ابزارهای اصلی خود استفاده کنید.

چگونه می توان تمرکز خود را به عنوان یک معامله گر فارکس در تاریخ 1 دسامبر 2022 بهبود بخشید

دلایل احتمالی ناسازگاری در سود در فارکس 28 اوت 2022

cryptocurrency به کجا هدایت می شود؟15 اوت 2021

ثبت نام

فقط در 1 دقیقه برای یک حساب ثبت نام کنید. پی پال یا کارت اعتباری عمده.

دریافت سیگنال

هشدارهای روزانه به تلفن ، ایمیل یا حساب وب سایت خود. نقاط خرید ، فروش و توقف از دست دادن را که به راحتی دنبال می شود ، بخرید.

بهره بردن

ببینید چگونه سرمایه گذاری های شما رشد می کند.

عمل کلید اساسی موفقیت است

+1 888-877-1301 (کانادا/ایالات متحده بدون عوارض)

250 ، خیابان Younge ، تورنتو ON ، کانادا کانادا. کد پستی: M5B 2L7

لینک های سریع

لینک های سریع

لینک های سریع

لینک های سریع

پرداخت امن با

با ما ارتباط برقرار کنید

رسانه های اجتماعی

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

برای سوالات فروش ، لطفاً با شماره +1 888-877-1301 (کانادا/ایالات متحده) تماس بگیرید.© 2017 سیگنال Skyline. همه حقوق محفوظ است ..

سلب مسئولیت: تجارت آنلاین شامل ریسک قابل توجهی است. ما هیچ تضمینی نمی دهیم که محصول ما نتیجه خاصی را برای شما ایجاد کند. تضمین نتایج فعالیت تجارت آنلاین قانونی نیست. بازدید کنندگان و مشترکین سایت ها به اطلاعات موجود در این وب سایت دسترسی دارند به این شرط که خطاها یا حذفیات مبنای هرگونه ادعا ، تقاضا یا علت اقدام علیه مالک یا هر کسی که وابسته به آن باشد ، انجام نمی شود.

تجارت آنلاین دارای پاداش های بالقوه زیادی است ، اما همچنین ریسک بالقوه زیادی دارد. شما باید از خطرات آگاه باشید و برای سرمایه گذاری در بازارهای فارکس ، معاملات آتی ، سهام و/یا گزینه ها مایل به پذیرش آنها باشید. تجارت با پولی را که نمی توانید از دست بدهید ، تجارت نکنید. با خطرپذیری خودتان کاسبی کنید. کلیه اطلاعات و مطالب خریداری شده از این امر فقط برای اهداف آموزشی و مشاوره ای است و برای ارائه مشاوره مالی در نظر گرفته نشده است. ما به هیچگونه مسکن تجارت ، بانک یا موسسه مالی وابسته نیستیم. ما بازار و پیش بینی را بر اساس معیارهای خاص تجزیه و تحلیل می کنیم. شما باید مشورت کرده و از افشای ریسک ، سلب مسئولیت و سایر اسناد مربوطه ، پلت فرم تجاری خود را دنبال کنید.< SPAN> تجارت آنلاین دارای پاداش های بالقوه زیادی است ، اما همچنین ریسک بالقوه زیادی دارد. شما باید از خطرات آگاه باشید و برای سرمایه گذاری در بازارهای فارکس ، معاملات آتی ، سهام و/یا گزینه ها مایل به پذیرش آنها باشید. تجارت با پولی را که نمی توانید از دست بدهید ، تجارت نکنید. با خطرپذیری خودتان کاسبی کنید. کلیه اطلاعات و مطالب خریداری شده از این امر فقط برای اهداف آموزشی و مشاوره ای است و برای ارائه مشاوره مالی در نظر گرفته نشده است. ما به هیچگونه مسکن تجارت ، بانک یا موسسه مالی وابسته نیستیم. ما بازار و پیش بینی را بر اساس معیارهای خاص تجزیه و تحلیل می کنیم. شما باید مشورت کنید و از پلت فرم تجاری خود افشای خطر ، سلب مسئولیت و سایر اسناد مربوطه پیروی کنید. تجارت خطوط دارای پاداش بالقوه زیادی است ، اما ریسک بالقوه زیادی نیز دارد. شما باید از خطرات آگاه باشید و برای سرمایه گذاری در بازارهای فارکس ، معاملات آتی ، سهام و/یا گزینه ها مایل به پذیرش آنها باشید. تجارت با پولی را که نمی توانید از دست بدهید ، تجارت نکنید. با خطرپذیری خودتان کاسبی کنید. کلیه اطلاعات و مطالب خریداری شده از این امر فقط برای اهداف آموزشی و مشاوره ای است و برای ارائه مشاوره مالی در نظر گرفته نشده است. ما به هیچگونه مسکن تجارت ، بانک یا موسسه مالی وابسته نیستیم. ما بازار و پیش بینی را بر اساس معیارهای خاص تجزیه و تحلیل می کنیم. شما باید مشورت کرده و از افشای ریسک ، سلب مسئولیت و سایر اسناد مربوطه ، پلت فرم تجاری خود را دنبال کنید.

هشدار خطر: هرگونه نظر ، اخبار ، تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، قیمت ها ، بحث های تجاری یا سایر اطلاعات موجود در این وب سایت از نظر ماهیت آموزشی است و صرفاً به عنوان ارائه استراتژی های معاملاتی ارائه می شود. تفسیرهایی که در این وب سایت ساخته شده اند ، نظرات و تکنیک های معاملات خود را منعکس می کنند و مشاوره سرمایه گذاری را تشکیل نمی دهند. ما مشاوران سرمایه گذاری ثبت نشده ایم. مالک مسئولیت هرگونه ضرر و زیان ، از جمله بدون محدودیت در هرگونه از دست دادن سود را که ممکن است مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از استفاده یا اتکا به چنین اطلاعاتی باشد ، نمی پذیرد. بازدید کنندگان و مشترکان سایت ها به اطلاعات موجود در این وب سایت دسترسی دارندبه شرط اینكه خطاها یا حذفیات مبنای هرگونه ادعای ، تقاضا یا علت اقدام علیه مالک یا هر كس وابسته به آن نباشد. شما باید از خطرات آگاه باشید و برای سرمایه گذاری در بازارهای فارکس ، معاملات آتی ، سهام و/یا گزینه ها مایل به پذیرش آنها باشید. با پولی که نمی توانید از دست بدهید تجارت نکنید. این نه یک درخواست و نه پیشنهادی برای خرید/فروش ارز ، آینده ، سهام و گزینه ها است. هیچ نمایندگی ارائه نمی شود که هر حساب کاربری یا احتمالاً به سود خود برسدیا ضرر و زیان مشابه موارد مورد بحث در این وب سایت. عملکرد گذشته هر سیستم تجاری یا متدولوژی لزوماً نشانگر نتایج آینده نیست. در معرض خطر خود قرار بگیرید. کلیه اطلاعات و مطالب خریداری شده از این فقط برای اهداف آموزشی است و برای ارائه مشاوره مالی در نظر گرفته نشده است. هر بیانیه ای در مورد سود یا درآمد ، بیان شده یا ضمنی ، ضمانت نامه ای ندارد. تجارت واقعی شما ممکن است منجر به ضرر شود زیرا هیچ سیستم معاملاتی تضمین نشده است. شما مسئولیت های کامل را برای اقدامات ، معاملات ، سود یا ضرر و زیان خود می پذیرید و موافقت می کنید که مالک و هر توزیع کننده مجاز این اطلاعات را از هر طریق بی ضرر داشته باشید. صاحب هیچ مسئولیتی در قبال خطاها ، نادرست ها یا حذفیات در این مواد فرض نمی کند. آنها صحت یا کامل بودن اطلاعات ، متن ، گرافیک ، پیوندها یا سایر موارد موجود در این مواد را تضمین نمی کنند. صاحب هیچ مسئولیتی در قبال خسارت های خاص ، غیرمستقیم ، حادثه ای یا متعاقب آن ، از جمله بدون ضرر محدودیت ، درآمدهای از دست رفته ،یا سود از دست رفته که ممکن است ناشی از این مواد باشد. این وب سایت و ایمیل آن درخواست خرید یا فروش ارز نیست. با خرید محصولات و خدمات از مالک ،

شما تأیید می کنید و می پذیرید که تمام تصمیمات تجاری تنها مسئولیت خود شما است ، و نویسنده و هر کسی که با مالک در ارتباط باشد ، نمی تواند مسئولیت هرگونه ضرر و زیان را که در نتیجه متحمل شده است ، بر عهده بگیرد.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 29 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:58