op ed: آیا قهوه در سانفرانسیسکو به اشباع بیش از حد رسیده است؟

ساخت وبلاگ

Pasted image at 2016_08_05 11_27 AM

سانفرانسیسکو و منطقه خلیج آشکار ، مقصدی برای دوستداران قهوه عالی هستند. ما زادگاه قهوه بطری آبی ، کباب قهوه آیینی ، قهوه چهار بشکه ، قهوه Sightglass و کافه Linea ، فقط برای نامگذاری چند مورد هستیم. ما مغازه های عمده فروشی بی شماری داریم که کالاهای برخی از بهترین کباب های آمریکای شمالی را به هم می زنند. من به عنوان ساکن منطقه مأموریت ، من در فاصله کمی از هشت کافی شاپ مخصوص زندگی می کنم که یکی از آنها در حدود 50 فوت از آستان من است. فروشگاه های بیشتر هر هفته ، در محله های جدید یا بلوک های جدید که یک بار بیابان های قهوه با کیفیت در نظر گرفته می شد ، باز می شوند. کاملاً صادقانه ، این منطقه با گزینه های مخصوص قهوه اشباع شده است. سوالی که اکنون باید مطرح شود این است: آیا ما اشباع نشده ایم؟

اشباع اشباع در رابطه با کافه ها در سانفرانسیسکو حاکی از آن است که بسیاری از کافی شاپ ها در اینجا وجود دارند که به دلیل حجم کامل ، کیفیت و با اصالت آن - ممکن است شروع به رکود کنند. اگر اوضاع به شکلی که بوده است ادامه یابد ، ما در نهایت چیزی مانند زنجیره ای همگن از فروشگاه های "قهوه مخصوص" در هر گوشه ای خواهیم داشت. اما قبل از رسیدن به اشباع بیش از حد ، سانفرانسیسکو ابتدا باید به یک نقطه اشباع از قهوه های خاص و دارای سطح بالا برسد-مانند ، هیچ محله ای فاقد قهوه خوب و آماده است. و به نظر بیش از تعداد معدودی ، شهر هنوز در آنجا نیست.

در حال حاضر ، سانفرانسیسکو چند محله دارد که به خصوص با نقاط مخصوص قهوه پر شده است. اگر این مأموریت حداقل هشت داشته باشد ، سوما ، در تمام ظروف سرباز یا مسافر ، احتمالاً دو برابر است. بخش مرکز شهر از منطقه مالی تا ساحل شمالی نیز کاملاً مجهز است. خارج از آن هر چند؟برخی از اتصالات با کیفیت بالا در مناطق کمتر توسعه یافته و باسن کمتر-کباب های قهوه Andytown در غروب آفتاب بیرونی و ریچفیلد در ریچموند داخلی وجود دارد تا یک زن و شوهر را نامگذاری کند-اما اگر در قسمت اشتباه ویکتوریا قرار بگیرید ،ممکن است خود را با چیزی برای خاموش کردن عطش قهوه خود پیدا کنید.

اندرو بارنت ، افسانه قهوه New Wave و صاحب Linea Caffe در این مأموریت موافق است. او به من می گوید: "هنوز هم محلات در سانفرانسیسکو از نظر قهوه باکیفیت تحت حمایت قرار دارند."او با انتقاد خود از ایده اشباع بیش از حد ادامه می یابد: "[قهوه موج سوم] یک اصطلاح چتر بسیار سست است که توسط رسانه ها پذیرفته شده است زیرا این امر مناسب است. اما فقط به این دلیل که شخصی A La Marzocco و یک مجموعه ماززر دارد و آنها از یکی از شش یا هفت کباب مشهور خریداری می کنند به این معنی نیست که شما می خواهید یک فنجان قهوه عالی تهیه کنید. "بنابراین نه تنها سانفرانسیسکو از نظر قهوه در یک نقطه اشباع نیست ، بلکه در ذهن بارنت ، ما هنوز در تلاش هستیم تا به سطح مشخصی از کیفیت در سراسر صفحه برسیم. همانطور که رافائل ویزکائینو ، صاحب شرکت قهوه چاپل هیل در Chinatown ، می گوید: "کافی شاپ های زیادی وجود دارد. کافی شاپ های واقعی زیادی وجود ندارد. "

در مقایسه با اکثر شهرهای دیگر ، سانفرانسیسکو دارای بسیاری از مؤسسات قهوه با کیفیت بالا ، مکان های مورد احترام است که یا به اختراع راه ما در حال مشاهده سرویس قهوه ویژه کمک می کند یا به طرز هنری از یک مسیر مشابه پیروی می کنیم. و اگر این مدل از قهوه تخصصی-نمونه استاندارد اسپرسو و شیرینی که ما به آن عادت کرده ایم-به عنوان همه و پایان همه گرفته می شود ، پس از آن به زودی ، بله ، سان فرانسیسکو خوب خواهد بود وواقعاً اشباع نشده است.

بن کامینسکی ، یک مشاور تأثیرگذار قهوه و صاحب همکار Hegetz Bagel ، معتقد است که سانفرانسیسکو به سختی شروع به کشف سایر مدل های قهوه خاص کرده است. کامینسکی می گوید: "اگر از شما سؤال می کنید که آیا ما به همان اندازه مشاغل سخت ، سخت و سخت و قهوه ای که می توانیم از عهده آن باشیم ، داریم."کامینسکی معتقد است مرز بعدی برای قهوه غذا است - و او از صحنه کافه تکامل یافته استرالیا به عنوان یک مرجع یاد می کند. کامینسکی می گوید: "ما تقریباً هیچ فرهنگ صبحانه ای در سانفرانسیسکو نداریم."به این دلیل است که هیچ کس به آن خدمت نمی کند. "کامینسکی این آسیاب را ذکر می کند-تا حدی نانوایی نان محور که متعلق به چهار قهوه بشکه است-و مشتری مشتری پایدار و خشمگین آن به عنوان نمونه بارز این شهر چقدر بد می خواهد چیزی بیشتر از قهوه و شیرینی باشد. کامینسکی اظهار داشت: "فقط به پاسخی که یک تجارت مانند آن می رسد نگاه کنید.""و [این اتفاق می افتد] هر بار که [مکان] جدید در اینجا با یک پیشنهاد کمی متنوع تر در اینجا باز می شود. عنصر اصلی اضافه کردن محصولات بیشتر ، محصولات بیشتری است که افراد به دنبال آن هستند. "

بنابراین هنوز هم جایی برای رشد در صحنه قهوه تخصصی Bay Area ، اشباع شده است ، هم از نظر کیفیت تولید دم و هم از طریق گسترش به خدمات غذایی با سطح بالاتر. ما در یک چهارراه از انواع ، با قهوه مخصوص اکنون مرسوم ، مد روز و به اندازه کافی سودآور هستیم تا توجه منافع تجاری در مقیاس بزرگ را به خود جلب کنیم. آیا ما به آینده ای نگاه می کنیم که مفهوم قهوه تخصصی در یک ماکت بی روح از آنچه در حال حاضر با آن بسیار دوست داشتنی هستیم ، همگن می شود؟چگونه می توانیم از چنین وضعیت یکپارچه قهوه جلوگیری کنیم؟به قول Vizcaino چاپل هیل ، برای یک: "پول رأی می دهد - بنابراین خرید قهوه خجالتی را متوقف کنید."آمین

این مقاله در ابتدا در نامه هفتگی Sprudge ظاهر شد. در اینجا مشترک شوید.

نوح سندرز (Sandersnoah) یک نویسنده SPRUDGE.com است که مستقر در سانفرانسیسکو است و همکار در SF Weekly ، Side One Track One و Bold Italic. بیشتر نوح سندرز را در Sprude بخوانید.< SPAN> بنابراین هنوز جایی برای رشد در صحنه قهوه مخصوص Bay Area ، اشباع شده است ، هم از نظر کیفیت دم و هم از طریق گسترش به سرویس غذایی با سطح بالاتر. ما در یک چهارراه از انواع ، با قهوه مخصوص اکنون مرسوم ، مد روز و به اندازه کافی سودآور هستیم تا توجه منافع تجاری در مقیاس بزرگ را به خود جلب کنیم. آیا ما به آینده ای نگاه می کنیم که مفهوم قهوه تخصصی در یک ماکت بی روح از آنچه در حال حاضر با آن بسیار دوست داشتنی هستیم ، همگن می شود؟چگونه می توانیم از چنین وضعیت یکپارچه قهوه جلوگیری کنیم؟به قول Vizcaino چاپل هیل ، برای یک: "پول رأی می دهد - بنابراین خرید قهوه خجالتی را متوقف کنید."آمین

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 32 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:32