فروش سکه USD به کارت اعتباری و بدهی

ساخت وبلاگ

به صورت آنلاین سکه USD را به کارت های اعتباری خریداری و بفروشید و از کارت بدهی Trastra Crypto برای انجام پرداخت های رمزنگاری همکار به همتا در سکه USD استفاده کنید.

TRASTRA app

TRASTRA cryptocurrency and wallets for card, SEPA, IBAN transfer

نحوه فروش USDC با کارت اعتباری یا بدهی در Trastra

فروش سکه دلار به کارتهای اعتباری در Trastra بسیار آسان است. همه مشتریان Trastra یک کیف پول USDC رایگان دریافت می کنند. فقط یک روش پرداخت (ویزای معمولی ، MasterCard یا کارت Debit Crypto Crypto Crypto را به طور منظم انتخاب کنید) ، آن را به حساب TRASTRA خود وصل کنید ، مبلغ پرداخت را انتخاب کنید ، داده ها را بررسی کنید و انتقال را شروع کنید.

TRASTRA - بهترین مکان برای فروش سکه USD به کارت

Trastra یکی از پردازنده های پیشرو پرداخت در صنعت است. در کنار ایمن و قابل اعتماد بودن ، می بینید که نرخ پردازش ما جزو کمترین موارد است.

ما توسط اداره رفتار مالی مجوز داریم ، بنابراین کاملاً سازگار و متعهد به نوآوری های مالی هستیم. از این رو ، به عنوان کارت ویزا ، کارت رمزنگاری Trastra در بیش از چهل و شش میلیون مکان در سراسر جهان مورد استقبال قرار می گیرد.

این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید سکه USD را به کارت اعتباری یا بدهی خریداری یا بفروشید.

TRASTRA app

گزینه های ما برای فروش USDC

slide blue

فروش USDC با کارتهای پیش پرداخت فقط کارت پیش پرداخت خود را به حساب Trastra خود وصل کنید و فوراً فروش سکه USD را روی کارتهای پیش پرداخت شروع کنید.

فروش USDC و سایر ارزهای رمزنگاری شده با کارتهای پیش پرداخت تقریباً ایمن و آسان است و تقریباً هر حالت دیگر برای فروش سکه USD به صورت آنلاین.

slide blue

فروش سکه USD با برنامه تلفن همراه Trastra Mobile برای iOS و Android در دسترس است و بهترین و در دسترس ترین روش برای فروش سکه USD شما است.

فقط برنامه را بارگیری کنید ، حساب خود را تأیید کنید و شروع به ترانزیت هر هفت پشتیبانی از Cryptos Trastra کنید.

slide yellow

فروش USDC با کیف پول Trastra Trastra ، هفت ارز رمزنگاری اصلی را در دسترس مشتریان قرار می دهد: BTC ، ETH ، EXP ، BCH ، LTC ، USDC و USDT.

با استفاده از آن ، می توانید سکه USD را به کارت ویزا بفروشید یا سکه USD را به هر کارت بدهی فوری ، بصورت آنلاین و با استفاده از ویزای رمزنگاری Trastra بفروشید.

سوالات متداول

به لطف خدمات Trastra به راحتی ABC است. اگر می خواهید فوراً سکه USD را بفروشید ، چند کلیک کافی است - فقط روش بصری را در وب سایت دنبال کنید. هیچ هزینه ای پنهان وجود ندارد. علاوه بر این ، مصرف کنندگان از فروش سکه دلار به کارتهای اعتباری در هر نقطه و هر زمان استقبال می کنند. تمام آنچه آنها نیاز دارند فقط یک اتصال اینترنتی محکم و پایدار است.

از آنجا که USDC از سیستم برداشت مستقیم به حساب های بانکی پشتیبانی نمی کند ، می توان آنها را از طریق مبادله به اشخاص ثالث بفروشید و سپس وجوه را از طریق پول نقد دستگاه خودپرداز یا به کیف پول Trastra خود برداشت کنید. روش استاندارد ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد - رسیدگی به دارایی های موجود در سردخانه ، گشت و گذار برای نرخ ارز بهتر و ماندن هوشیار از نظر امنیت وجوه می تواند کمی سردرد باشد. با این حال ، با Trastra ، ترانزیت سکه USD و شش ارز رمزنگاری مهم دیگر ایمن و فوری است.

شما می توانید کارت بدهی Crypto Trastra خود را به Google Pay یا Samsung Pay (ما در حال پشتیبانی از Apple Pay هستیم) پیوند دهید و با استفاده از کارت بدهی ویزا فوراً فروش USDC را شروع کنید.

کاملا. از رابط وب Trastra یا برنامه تلفن همراه استفاده کنید تا سکه USD را با هر کسی در جهان که کلید یک کیف پول سکه USD را دارد ، معامله کنید. برای انجام این کار ، شما باید یک حساب تأیید شده در مورد Trastra و یک کیف پول سکه به اندازه کافی با بودجه داشته باشید. برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر و به دست آوردن قیمت بهتر ، می توانید USDC را در هر مبادله ای بفروشید ، اما استفاده از برنامه Trastra به معنای سرعت بیشتر ، نرخ بهتر و بهترین خدمات مشتری (همه انسان ها ، بدون ربات ها!) در فضا است.

Trastra که در سال 2017 تأسیس شد ، اعتماد و قابلیت اطمینان خود را اثبات کرده است. کیف پول Trastra Crypto یک راحتی 24/7 در جیب شماست. ما برنامه هایی را برای Android و iOS طراحی کرده ایم که از عملکرد و رعایت خوب با کلیه استانداردها و الزامات موجود در EEA (منطقه اقتصادی اروپا) اطمینان حاصل می کنند. راه حل پول نقد رمزنگاری ما با مجوز دو عاملی پشتیبان گرفته می شود. این عملکرد را می توان با تأیید اعتبار Google خودکار کرد.

تمام داده ها به طور ایمن از طریق اتصال SSL 2048 بیتی رمزگذاری می شوند. این سیستم ایمیل های تأیید را برای تأیید هر عمل توسط صاحب حساب ارسال می کند.

کیف پول Trastra به طور ایده آل با کارت پرداخت Crypto Trastra برای سفارش در کشورهای EEA کار می کند و در 10 تا 15 روز کاری به مکان شما تحویل می دهد.

به طور خلاصه ، اگر به دنبال پاسخی به این سؤال هستید "آیا باید سکه USD خود را به کارتهای پیش پرداخت بفروشم" ، پاسخ این است که می توانید. فقط به یاد داشته باشید که بسته به کشور ممکن است محدودیت هایی وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، این مربوط به ساکنان سومالی ، هائیتی ، کوبا ، نیجریه و برخی از حوزه های قضایی دیگر است که دسترسی آنها به کیف پول رمزنگاری Trastra محدود است.

اگرچه Trastra به همه مشتریان نیاز دارد تا یک روش تأیید KYC را انجام دهند ، اما ما دچار ناراحتی نمی شویم. به قوانین و مقررات موجود در سکو بچسبید و هیچ کس شما را آزار نخواهد داد. در عین حال ، هر وقت تصمیم دارید سکه USD را به کارت اعتباری بفروشید یا USDC را به کارت بدهی بفروشید ، فراموش نکنید که انتقال غیر قابل برگشت است.

تاکنون ، هفت ارز رمزنگاری از Trastra پشتیبانی می کنند - بیت کوین ، بیت کوین پول نقد ، اتریوم ، تتر ، XRP ، Litecoin و سکه USD. در بخش صندوق های سپرده ، شما از انتخاب مقدار یورو برای خرج کردن و میزان cryptocurrency برای خرید یا فروش استقبال می کنید. اگر کاربر جدیدی باشید ، در پنج روز اول مجاز به هزینه بیش از 300 یورو نیستید.

می توانید از طریق برنامه Trastra Mobile یا رابط آنلاین ما به حساب خود دسترسی پیدا کنید. کارت ویزای Trastra Crypto به شما امکان می دهد در صورت تمایل به فروش سکه USD خود با استفاده از کارت ، پرداخت Cryptocurrency را به راحتی و به یورو پرداخت کنید.

اگر سوالات/سؤال دارید ، تیم پشتیبانی مشتری TRASTRA همیشه در دسترس است. لطفاً از طریق یک گپ زنده یا از طریق ایمیل به ما دسترسی پیدا کنید: [از طریق ایمیل محافظت می شود].

پرداخت حقوق به کارمندان و فریلنسرها در USDC فرصت های غیب را برای مشاغل فراهم می کند ، بنابراین شرکت های بیشتری به این گزینه بسیار مورد نظر روی می آورند. Trastra به مشتریان تأیید شده اجازه می دهد تا از طریق کیف پول چند ارزی خود ، سکه های USD را به کارت های اعتباری یا بدهی خریداری و بفروشند: فقط ثبت نام کنید و حساب خود را با ارائه یکی از اسناد مناسب ، مانند گذرنامه یا گواهینامه راننده ، تأیید کنید (این روند فقط چند دقیقه طول می کشد).

مشاغل مجبور می شوند به دلیل افزایش مداوم آن ، نگاهی دقیق تر به Crypto بیندازند. بنگاه های سرمایه گذاری شروع به ارائه قرار گرفتن در معرض آینده در آینده Cryptocurrency کرده اند. چندین شرکت مشهور اکنون در حال پرداخت بخشی یا کلیه بسته های پاداش اجرایی خود در Cryptocurrency هستند. بیمه AXA ، Starbucks و Microsoft از جمله شرکت های بین المللی هستند که شروع به پذیرش پرداخت Cryptocurrency کرده اند. با معرفی کیف پول سکه های USD که با کارت های بدهی رمزنگاری کار می کنند ، به نظر می رسد که مرحله بعدی طبیعی پرداخت حقوق و دستمزد کاملاً در ارزهای رمزنگاری شده است ، که نیوزیلند در سال 2019 راه را قانونی کرد.

وقتی "cryptocurrency" را می شنوید ، تقریباً همیشه کلمه "blockchain" را می شنوید. اما Blockchain دقیقاً چیست؟معاملات cryptocurrency توسط فناوری blockchain (همچنین به عنوان فناوری لجر توزیع شده نیز شناخته می شود) زیربنایی می شود. کلیه معاملات رمزنگاری به طور خودکار در دفترچه های رمزگذاری شده با استفاده از یک روش POW (اثبات کار) ثبت می شود ، که یک پایگاه داده غیر فاسد و قابل دسترسی در سطح جهانی ایجاد می کند که از دارایی های رمزنگاری شما محافظت می کند. کلیه داده های مربوط به معامله از طریق کل شبکه پخش می شود ، جایی که توسط همه شرکت کنندگان (گره) در زمان واقعی تأیید و تأیید می شود.

پرداخت در سکه USD ، stablecoins یا هر cryptocurrency دیگر ، بسته به ماهیت تجارت شما ، می تواند بسیار راحت باشد. در حالی که بدون شک سکه USD یک دارایی مالی سوداگرانه باقی خواهد ماند ، شما عاقلانه خواهید بود که پتانسیل آن را برای معاملات سریع و ایمن مرزی تشخیص دهید. استفاده از ابزارهایی مانند کارت حقوق و دستمزد Crypto Trastra ، مسیری طولانی را برای نگه داشتن نیروی کار توزیع شده در اقتصاد گیگ ، به ویژه از آنجا که استفاده از رمزنگاری برای پرداخت حقوق ، حواله ها ، افتخارات و انواع دیگر پاداش ، ترک کامل پول منظم نیستبشر

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 32 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:25