مقایسه Kocoin و Bybit Exchange

ساخت وبلاگ

Bybit یک مبادله Cryptocurrency بسیار محبوب با هدف معامله گران حرفه ای با حاشیه با حجم بالا و معاملات مشتقات موجود است. Bybit یکی از بهترین سیستم عامل های تجاری اهرمی است که دارای 100 برابر اهرم و همچنین نشانه های اهرمی است. معامله گران فعال از نمودارهای تجاری داخلی ، انواع سفارشات متعدد ، امکان برنامه ریزی ربات های معاملاتی سفارشی به طور مستقیم در مبادله بهره مند می شوند و از هزینه های پایین بهره مند می شوند.

بیبیت میزبان بیش از 5 میلیون کاربر در سراسر جهان است که حجم معاملات روزانه بیش از 10 میلیارد دلار در بستر مشتقات آن به تنهایی است. علاوه بر معاملات ، کاربران می توانند به دارایی های Crypto Holdings علاقه کسب کنند ، به رقابت WSOT برای کسب جوایز ، و خرید و فروش NFT در بازار بپیوندند.

 • یکی از بزرگترین سیستم عامل های تجارت مشتقات جهان (براساس حجم)
 • پلتفرم نمودار و تجارت مدرن و بصری
 • انتخاب خوب جفت معاملات آتی
 • رقابت تجارت با ارزش جایزه گسترده
 • برنامه عالی موبایل برای معاملات رمزنگاری 24/7
 • ممکن است برای مبتدیان بسیار پیچیده باشد
 • پشتیبانی فیات فاقد (فقط 2 مورد پشتیبانی)
 • برای معامله گران در ایالات متحده در دسترس نیست
 • محدوده محدودی از محصولات بهره برداری و درآمد

از طرف دیگر ، Kucoin یک مبادله رمزنگاری است که برای معاملات Altcoin طراحی شده است ، با انتخاب عظیمی از 700+ سکه برای تجارت که یکی از بزرگترین انتخاب های هر مبادله رمزنگاری است. Kucoin در اواخر سال 2017 تأسیس شد ، با بیش از 20 میلیون کاربر در سراسر جهان و به راحتی یکی از بهترین مبادلات برای تجارت رمزنگاری است. Kucoin تقریباً همه چیزهایی را که یک معامله گر رمزنگاری می تواند بخواهد ارائه می دهد ، از جمله مبادله نقطه ، بازارهای آتی ، معاملات حاشیه ، نشانه های اهرمی ، مبادلات رمزنگاری صفر و سایر موارد. همچنین روش های مختلفی برای کسب علاقه به Crypto وجود دارد ، از جمله پاداش های استیک و خدمات وام دهی رمزنگاری.

Kucoin هزینه معاملات بسیار کمی را ارائه می دهد ، از 0. 1 ٪ برای اکثر سکه های بزرگ درپوش شروع می کند و هم معاملات ساده و هم پیشرفته ای در دسترس دارد. Kucoin همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا ربات های تجاری رایگان ، تجارت با حاشیه در محل را تنظیم کنند و از طریق بازار NFT (جدید) خود خریدها را انجام دهند.

 • انتخاب زیادی از 700 سکه برای تجارت با نقدینگی عمیق
 • هر دو سیستم عامل تجارت ساده و پیشرفته برای همه معامله گران
 • رباتهای تجاری رمزنگاری داخلی برای خودکار سازی یک استراتژی معاملاتی
 • هزینه های معاملاتی بسیار پایین (با تخفیف برای دارندگان سکه KCS)
 • انتخاب گسترده ای از محصولات برای کسب پاداش در سپرده های رمزنگاری
 • خرید رمزنگاری از طریق شخص ثالث هزینه های بالاتری دارد
 • برای معامله گران در ایالات متحده در دسترس نیست

Bybit در مقابل Kucoin: ویژگی ها ، محصولات و خدمات

Bybit و Kucoin سیستم عامل های معاملاتی مشتقات بسیار محبوب با تن ابزار معاملاتی و انتخاب عالی سکه ها هستند. در اینجا مقایسه و مروری بر برخی از ویژگی های مشترک و منحصر به فرد Bybit و Kucoin ارائه شده است.

کشورهای پشتیبانی شده

Bybit و Kucoin در سراسر جهان در دسترس هستند و از مشتریان در بیش از 100 کشور جهان حمایت می کنند. Kucoin از مشتریان در بیش از 200 کشور جهان پشتیبانی می کند ، اگرچه به دلیل مقررات تجاری مشتقات ، در ایالات متحده در دسترس نیست. بیبیت فقط در حدود 150 کشور جهان در دسترس است و به دلیل مقررات در بسیاری از بازارهای اصلی (ایالات متحده سنگاپور ، کانادا) در دسترس نیست. Kucoin بیش از 20 میلیون مشتری دارد و آن را به یکی از بزرگترین مبادلات جهان تبدیل می کند. Bybit همچنین یک مبادله بزرگ است که در سراسر جهان با بیش از 5 میلیون مشتری در دسترس است.

برنده. Kucoin

Kucoin 4 برابر مشتری بیشتری نسبت به Bybit دارد و در بسیاری از مناطق دیگر پشتیبانی می شود. در حالی که برخی از ویژگی ها ممکن است در همه کشورها در دسترس نباشد ، Kucoin به مسافت های زیادی رفته است تا در سراسر جهان از هم جدا شود. هر دو سیستم عامل در دسترس ساکنان ایالات متحده نیست.

فیات و رمزنگاری پذیرفته شده

بیبیت بیش از 100 دارایی رمزنگاری را ارائه می دهد که بیش از 200 جفت تجاری را آرایش می کنند ، که انتخاب مناسبی است ، اما به اندازه سایر مبادلات رمزنگاری نیست. از طرف دیگر ، Kucoin پادشاه Altcoins است و انتخاب عظیمی از 700+ ارز رمزنگاری را در هزاران جفت تجاری ارائه می دهد. این یکی از بهترین انتخاب ها در بازار رمزنگاری امروز است.

Kucoin از 50+ ارز فیات پشتیبانی می کند ، اما سپرده ها ممکن است با هزینه همراه باشند و تجارت با FIAT محدود به ده ها سکه است. بیبیت فقط از 2 ارز فیات پشتیبانی می کند ، و حتی محدودتر است ، و فقط اجازه تجارت با stablecoins را می دهد. هر دو Bybit و Kucoin از خریدهای کارت اعتباری/بدهی پشتیبانی می کنند ، اما با هزینه بالایی. برای بازارهای مشتقات ، Bybit Exchange بیش از 150 جفت معاملات را بین ویژگی های معاملاتی دائمی و آتی ارائه می دهد ، در حالی که Kucoin بیش از 200 جفت معاملات را در بازارهای آینده خود ارائه می دهد.

برنده. Kucoin

Kucoin بیش از 700 رمزنگاری و هزاران جفت معاملات و همچنین بازارهای مشتقات بیشتری را ارائه می دهد. به علاوه ، کاربران می توانند از ارزهای فیات بیشتری استفاده کنند (هرچند با ظرفیت محدود).

تجارت حاشیه (با اهرم)

Bybit و Kucoin هر دو سکوهای تجاری حاشیه ای Crypto را با رتبه بندی ارائه می دهند که صدها بازار مشتقات پشتیبانی می شوند و روش های مختلفی برای استفاده از اهرم دارند. برای Kucoin ، بازارهای موجود عبارتند از:

 • نقطهحاشیه با اهرم حداکثر 10 برابر بیش از 200 جفت معاملات.
 • قراردادهای آتیهر دو قرارداد آتی استاندارد و دائمی با حداکثر 100 برابر اهرم با بیش از 100 جفت معاملات برای انتخاب در دسترس هستند.
 • نشانه های اهرمی. هر دو موقعیت طولانی و کوتاه در بیش از 100 توکن با اهرم 3 برابر.

در مقابل ، BYBIT همچنین دسترسی به معاملات حاشیه Spot ، قراردادهای آتی و نشانه های اهرمی را ارائه می دهد ، اما علاوه بر این ، از این پشتیبانی نیز پشتیبانی می کند:

 • قراردادهای معکوسقراردادهای دائمی و آتی با استفاده از خود سکه به عنوان وثیقه. فقط تعداد معدودی از سکه های موجود از جمله BTC و ETH پشتیبانی می شوند. قراردادهای آتی به صورت سه ماهه حل و فصل می شوند.
 • قراردادهای گزینه هاقراردادهای گزینه های تنظیم شده USDC به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سه ماهه در دسترس است.

این بازارها یکی از بالاترین مبادلات مشتقات حجم در بازار و دلیل اصلی آن است که این یک بستر پیشرو در روز تجارت برای رمزنگاری است.

برنده. بیبیت

در حالی که Kucoin گزینه های بازار مشتقات بیشتری را ارائه می دهد ، بیبیت به سادگی گزینه های بیشتری را برای معاملات اهرمی ارائه می دهد ، با قراردادهای گزینه ها و قراردادهای معکوس در دسترس است. هر دو سیستم عامل تا 100 برابر اهرم را ارائه می دهند و رقابت Bybit WSOT یکی از بهترین ها برای معامله گران است.

حجم معاملات و نقدینگی

Bybit حجم زیادی را پردازش نمی کند ، اگرچه هنوز هم حدود 500 میلیون دلار حجم روزانه میزبان است. Kucoin حجم بیشتری را برای Spot انجام می دهد و بیش از 1 میلیارد دلار حجم روزانه پردازش می کند. در مورد حجم مشتقات ، هر دو Kucoin و Bybit مبادلات رمزنگاری محبوب با پردازش Kucoin بیش از میلیارد دلار در حجم روزانه و پردازش BYBIT 10 میلیارد دلار+ هر روز هستند.

Bybit and KuCoin volume and liquidity

حجم معاملات Bybit و Kucoin و نقدینگی برای مشتقات.

در زمان نوشتن ، BYBIT نقدینگی مناسبی را در بیشتر سکه های بزرگ درپوش ارائه می دهد ، با میانگین نمره نقدینگی 546 (از 1000). Kucoin نمره نقدینگی متوسط 586 دارد که کمی بهتر از Bybit است ، اما به اندازه مکان هایی مانند Binance یا FTX خوب نیست. نقدینگی در جفت های تجاری بزرگ (مانند BTC/USDT) در هر دو مبادله رمزنگاری در حدود 650 - 700 خوب است. رتبه بندی نقدینگی به تعیین اینکه آیا کاربران می توانند سفارشات بزرگی را قرار دهند و از لغزش اضافی جلوگیری کنند ، کمک می کند.

برنده. قرعه کشی.

در حالی که BYBIT میزبان حجم معاملات مشتقات بیشتری است ، Kucoin دو برابر حجم نقطه و نقدینگی کمی بهتر را ارائه می دهد. هر دو از نظر نقدینگی و حجم معاملات هر دو به همان اندازه محکم هستند.

کسب علاقه به Crypto

Bybit و Kucoin هر دو روش زیادی را برای کاربران فراهم می کنند تا بتوانند از رمزنگاری خود بهره کسب کنند. Kucoin چندین محصول کسب درآمد را ارائه می دهد که طیف گسترده ای از گزینه ها را برای واریز بیش از 100 سکه پشتیبانی شده در محصولات مختلف با عملکرد ارائه می دهد ، از جمله:

 • وام رمزنگاری. برای وام دادن رمزنگاری در وام های کوتاه مدت (حداکثر 28 روز حداکثر) سود کسب کنید.
 • جایزه KCS. دارندگان KCS با کسب جایزه KCS در هزینه های معاملاتی در این سکو سهم دارند.
 • تثبیتکاربران می توانند در هر دو اصطلاح رمزنگاری ثابت و انعطاف پذیر ، علاقه پایدار کسب کنند.
 • جایزه KCS. Kucoin سرویس معدن ابری خود را ارائه می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا در حالی که معدن استخر نقدینگی را برای رمزنگاری معدن می کنند. با جمع آوری هزینه های معامله از مبادلات DEFI ، به استخرهای نقدینگی بپیوندید.
 • قرعه کشی Kucoin. Kucoin یک بازی قرعه کشی به نام Lucky Raffling ارائه می دهد که برندگان یک جکپات بزرگ را به خود جلب می کند.
 • معدن ابرسرویس استخراج ابری که به کاربران امکان می دهد تا نشانه ها را معدن کنند و برای مدیریت هزینه های سخت افزاری و ابزار هزینه ای به Kucoin پرداخت می کنند.

Bybit Ea products

مانند Kucoin ، Bybit دارای یک بستر درآمد با محصولات محبوب مانند حساب پس انداز ، Defi Mining و Launchpool است که در اصل یک بستر crypto است که می تواند در هر زمان بی نظیر باشد. 50 ارز رمزپایه پشتیبانی شده وجود دارد که می توانند به بستر های نرم افزاری درآمد ، که شامل Kucoin مانند:

 • حساب های پس انداز رمزنگاری. رمزنگاری سپرده برای مدت زمان ثابت - یا انعطاف پذیر - و کسب سود.
 • معدن مالی غیر متمرکز (DEFI). برای کسب بازده از جوایز معدن ، به استخرهای معدن منحنی بپیوندید.
 • معدن نقدینگی. با جمع آوری هزینه های معامله از مبادلات DEFI ، به استخرهای نقدینگی بپیوندید.
 • Launchpool. راهی برای سهام Crypto و به دست آوردن نشانه های جدید به صورت رایگان.
 • استراتژی سرمایه گذاری دارایی دوگانه. سپرده USDT و یک دارایی رمزنگاری دیگر ، عملکرد قیمت و هر عملکرد را پیش بینی کنید.

برنده: Kucoin.

هر دو سیستم عامل با محصولات درآمد خود ارزش گسترده ای را ارائه می دهند و در مورد کسب علاقه زیاد به Crypto ، به کاربران انتخاب زیادی می دهند. اما Kucoin در اینجا از Bybit استفاده می کند و گزینه های بیشتری را ارائه می دهد و دارایی را برای کسب بهره دو برابر می کند (100 در مقابل 50).

خرید و فروش NFT

Bybit و Kucoin بازارهای اساسی NFT را ارائه می دهند ، اما انتخاب عالی نیست. Kucoin دارای NFT LaunchPAD است که به کاربران امکان می دهد NFT های درون بازی را خریداری ، سرمایه گذاری و مدیریت کنند ، اما شما نمی توانید NFT را روی این سیستم عامل بفروشید. Bybit NFT Marketplace به شما امکان می دهد NFTS را خریداری یا بفروشید ، اما لیست NFTS به یک برنامه دستی نیاز دارد.

برنده: بیبیت.

در حالی که مکان های بسیار بهتری برای تجارت NFT وجود دارد ، Bybit حداقل اصول اولیه را ارائه می دهد ، با یک بازار واقعی به شما امکان خرید و فروش NFT را می دهد. Kucoin در اینجا به شدت فاقد آن است.

Bybit در مقابل Kucoin: سهولت استفاده

Bybit و Kucoin هر دو دارای سیستم عامل تجارت درجه یک هستند که با معامله گران با تجربه در ذهن طراحی شده اند. هر دو تجارت مشتقات با نمودار TradingView را نیز ارائه می دهند. هر دو در سیستم عامل های خود طرح خوبی دارند که به معامله گران اجازه می دهد همه چیز را با یک نگاه ببینند و معاملات پیشرفته را با سهولت تنظیم کنند.

Bybit فقط برای معامله گران پیشرفته است که هم برنامه تلفن همراه و هم برنامه وب تجربه معاملاتی مشابه را ارائه می دهد. کاربران می توانند به سرعت بین معاملات SPOT ، MARGIN و معاملات آتی حرکت کنند و ربات های قابل برنامه ریزی قابل برنامه ریزی برای خودکارسازی معاملات در دسترس هستند. برنامه موبایل بیشتر از همین موارد را ارائه می دهد ، با ابزارهای پیشرفته معاملاتی که فقط یک شیر آب را از آن دور می کند.

Kucoin همچنین با هدف معامله گران با تجربه انجام می شود ، اما همچنین گزینه "خرید رمزنگاری" را برای مبتدیان ارائه می دهد و این کار را برای کاربران جدید آسان می کند. پلت فرم معاملاتی پیشرفته نمودار دقیق ، دسترسی به معاملات حاشیه و مشتقات و همچنین نشانه های اهرمی و ربات های تجاری رایگان را که مستقیماً در رابط Exchange ساخته شده است ، ارائه می دهد. برنامه موبایل برای مبتدیان کاربر پسند است اما همان ابزارهای پیشرفته معاملاتی را به عنوان پلت فرم وب ارائه می دهد.

برنده: Kucoin.

Bybit به دلیل تجربه پیشرفته تجارت و برنامه مدرن موبایل یکی از بهترین سیستم عامل ها برای معامله گران سطح حرفه ای است. اما Kucoin ابزارهای عالی را برای مبتدیان و معامله گران پیشرفته با رابط های کاربر دوگانه و ویژگی Crypto Convert خود ارائه می دهد.

Bybit در مقابل Kucoin: تجربه تجارت

Bybit و Kucoin هر دو تجربیات تجاری عالی را ارائه می دهند ، به خصوص برای معامله گران پیشرفته رمزنگاری. Bybit یک بستر جامع ارائه شده توسط نمودارهای TradingView با صدها شاخص داخلی و ابزار طراحی ارائه می دهد. بیبیت همچنین سیستم نمودار خود را ارائه می دهد. کاربران همچنین می توانند کتابهای سفارش زنده ، نمودار عمق ، فرم سفارش دقیق (با دسترسی به بازار ، محدودیت ، از دست دادن و سفارشات مشروط) و دسترسی به منوی موارد دلخواه را مشاهده کنند.

Bybit trading interface

تصویر رابط معاملات بیبیت.

این منو باعث می شود تجارت نقطه (و حاشیه اختیاری) و نشانه های اهرمی را آسان کند ، و Bybit حتی ربات معاملات رمزنگاری سفارشی خود را نیز ارائه می دهد که کاربران می توانند برای خودکارسازی معاملات خود برنامه ریزی کنند. پلت فرم مشتقات با دسترسی به ده ها قرارداد آتی دائمی و حتی معاملات گزینه (با اهرم حداکثر 100 برابر) بسیار جامع است.

KuCoin trading platform

تصویر از پلت فرم تجارت Kucoin.

Kucoin همچنین با امکان دسترسی به همه شاخص ها و ابزارهای ترسیم و ذخیره قالب ، نمودارهای TradingView را در پلتفرم خود ارائه می دهد. رابط تجاری کتابهای سفارش زنده ، نمودار عمق ، انتخاب های جدا شده و حاشیه متقابل و دسترسی به بازارهای آینده Kucoin را نشان می دهد. همچنین یک لیست مورد علاقه وجود دارد که هنگام مرور از طریق 1000 جفت معاملات ، مفید است.

ربات معاملات شبکه به طور مستقیم در فرم سفارش و با تنظیمات قابل تنظیم در دسترس است. و پلت فرم مشتقات Kucoin دسترسی به صدها جفت معاملاتی را برای معاملات آتی دائمی و حتی مسابقات تجاری با جوایز ارائه می دهد.

برنده: قرعه کشی.

هر دو سیستم عامل ابزارهای تجاری پیشرفته ، نرم افزار و ویژگی های نمودار رمزنگاری و معاملات مشتقات عمیق را برای حتی با تجربه ترین معامله گر ارائه می دهند. معامله گران حرفه ای و فعال نمی توانند در انتخاب هر یک از بستر های تجاری برای تجارت اشتباه پیش بروند ..

Bybit در مقابل Kucoin: هزینه معاملات

بیبیت هزینه های بسیار کمی را برای معامله گران ارائه می دهد ، از 0. 1 ٪ در هر تجارت شروع می شود و تخفیف هایی را برای معامله گران با حجم بالا ارائه می دهد. با استفاده از یک برنامه هزینه سازنده-سازنده ، معامله گران با حجم بالاتر تخفیف هزینه معاملات را دریافت می کنند که هزینه های آن به میزان 0. 00 ٪ کاهش می یابد. Kucoin همچنین هزینه های بسیار کمی را برای معامله گران ارائه می دهد ، با این که سکه های کوچک درپوش با 0. 3 ٪ در هر تجارت و محبوب ترین سکه ها از 0. 1 ٪ در هر تجارت شروع می شوند. Kucoin همچنین تخفیف هایی را برای معامله گران با حجم بالا ارائه می دهد ، و حتی تخفیف هایی را برای معامله گران با بالاترین سطح و مواردی که مقدار قابل توجهی از توکن Kucoin (KCS) را در اختیار دارند ، ارائه می دهد.

برای تجارت مشتقات ، Bybit و Kucoin حتی هزینه های کمتری را نیز ارائه می دهند که تقریباً یکسان هستند ، در حالی که Bybit هزینه های پایین تر را ارائه می دهد. Kucoin تخفیف هایی را برای بالاترین معامله گران مشتق حجم و همچنین دارندگان KCS ارائه می دهد.

هزینه معاملات بیبیتهزینه معاملات Kucoin
Spot (فیات به کریپتو)از 0. 1 ٪ (سازنده) / 0. 1 ٪ (Taker)کلاه های بزرگ: از 0. 1 ٪ (سازنده) / 0. 1 ٪ (Taker) ، کلاه های کوچک: از 0. 3 ٪ (سازنده) / 0. 3 ٪ (Taker)
تجارت مشتقاتاز 0. 01 ٪ (سازنده) / 0. 06 ٪ (Taker)از 0. 02 ٪ (سازنده) / 0. 06 ٪ (Taker)

برنده: بیبیت.

هر دو سیستم عامل هزینه معاملات پایین راک را ارائه می دهند ، با Bybit کمی پایین تر شروع می شود ، اما Kucoin برای اکثر سکه ها با 0. 1 ٪ مطابقت دارد. هزینه های مشتقات نیز بسیار مشابه است ، اما هزینه سازنده در Bybit نیمی از Kucoin است و برنده این گروه است.

Bybit در مقابل Kucoin: برنامه تلفن همراه

برنامه Bybit در دستگاه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است و یک تجربه تجاری بصری را ارائه می دهد ، به خصوص برای معامله گران آشنا با برنامه وب. کاربران می توانند به اکثر ویژگی های تجاری پیشرفته ، از جمله مشتقات و معاملات حاشیه نیز دسترسی پیدا کنند. برنامه Android توسط میلیون ها کاربر بارگیری شده است و براساس بیش از 68،000 بررسی ، 4. 1/5. 0 دارد. بر اساس بررسی های ما ، برنامه BYBIT نسبتاً پاسخگو و استفاده آسان برای معامله گران است.

Bybit mobile app

تصاویر برنامه Bybit Mobile.

برنامه Kucoin همچنین در دستگاه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است و دارای ویژگی های باورنکردنی است که دسترسی به تقریباً همه چیز در پلتفرم وب دارد. برنامه Android توسط 5 میلیون+ کاربر بارگیری شده است و براساس بیش از 100000 بررسی ، دارای 4. 4/5. 0 است. بر اساس بررسی های ما ، Kucoin بصری و خوش ذوق است ، اگرچه تعداد ویژگی های موجود ممکن است برای مبتدیان کمی بیش از حد باشد.

برنده: بیبیت.

برنامه Bybit همه چیز را ارائه می دهد و یکی از 10 برنامه برتر رمزنگاری ما بر اساس بررسی های ما است. اگرچه تعداد زیادی از ویژگی های موجود ممکن است احساس غرق شدن کند ، پس از اینکه برنامه را آویزان کردید ، این یک تجربه واقعاً عالی است. کاربران می توانند انتخاب خوبی از سکه ها ، دسترسی به فرصت های درآمد و مشتقات را که مستقیماً در برنامه تجارت می کنند ، تجارت کنند. Kucoin یک برنامه عالی نیز دارد اما به همان اندازه پاسخگو نیست و حرکت در آن دشوارتر است.

Bybit در مقابل Kucoin: امنیت

Bybit و Kucoin هر دو اقدامات امنیتی در سطح جهانی را برای داده ها و محافظت از دارایی دیجیتال ارائه می دهند ، با رمزگذاری داده های پایان به پایان و ذخیره کیف پول سرد دارایی های رمزنگاری. هر دو همچنین تأیید هویت KYC را ارائه می دهند (هرچند که Kucoin به تجارت آن احتیاج ندارد) ، احراز هویت دو عاملی (2FA) را برای حساب ها ، توانایی آدرس های برداشت لیست سفید ، و هر دو بیمه دارایی های رمزنگاری شده را حمل می کنند.

اما Kucoin در سال 2020 هک شد و بیش از 275 میلیون دلار از دست داد. هکرها چندین کیف پول داغ Kucoin را برای تعدادی از ارزهای رمزپایه نقض کردند و آنها را تخلیه کردند. Kucoin توانست با کمک یک شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری شخص ثالث ، بیشتر وجوه را بازیابی کند و هرگونه ضرر اضافی توسط صندوق بیمه Kucoin تحت پوشش قرار گرفت.

برنده: بیبیت.

Bybit و Kucoin هر دو بسیار ایمن هستند ، اما نکته اصلی این است که Kucoin دچار هک بسیار بزرگ و بودجه کاربر گم شده است. بیبیت هرگز هک نشده است و 100 ٪ از بودجه کاربر را در ذخیره سرد نگه می دارد و حداکثر امنیت را برای صندوق های کاربر ارائه می دهد.

Bybit در مقابل Kucoin: پشتیبانی مشتری

Bybit و Kucoin هر دو مراکز راهنما را با مستندات دقیق و سؤالات متداول ارائه می دهند تا به کاربران کمک کند تا پاسخ سوالات را پیدا کنند. Kucoin یک چت بابات ساده برای پاسخ به سؤالات متداول ارائه می دهد ، اما دسترسی به پشتیبانی زنده انسانی وجود ندارد. Kucoin فقط پشتیبانی مشتری را از طریق سیستم بلیط فروشی و از طریق ایمیل ارائه می دهد که ممکن است مدتی طول بکشد.

Bybit ، به طور متناوب ، چت زنده 24/7 را با یک انسان واقعی ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد به سرعت سؤال بپرسند و از کارکنان پشتیبانی کمک بگیرند. کاربران همچنین می توانند از chatbot برای پاسخ های خودکار استفاده کنند یا درخواست یک مسئله مداوم را برای تعامل از طریق ایمیل ارائه دهند.

برنده: بیبیت.

Kucoin حداقل پشتیبانی را برای پشتیبانی منفی ارائه می دهد ، به ویژه برای کاربران جدیدتر در این سیستم عامل. در مقابل ، بیبیت دارای یک سرویس چت 24/7 است که در طول آزمایش ما پاسخگو و بسیار مفید بود.

Bybit در مقابل Kucoin: نمرات مقایسه

برای نتیجه گیری این مقایسه که مبادله بین Bybit و Kucoin بهتر است ، هر مبادله رمزنگاری با استفاده از معیارهای ارزیابی ساده همانطور که در زیر آمده است ، به ثمر رسیده است.

معیارهای مقایسهبرنده
کشورهای پشتیبانی شدهکوکین
فیات و رمزنگاری پذیرفته شدهکوکین
تجارت حاشیه (با اهرم)بیچاره
حجم و نقدینگیقرعه کشی
کسب علاقه به Cryptoکوکین
خرید و فروش NFTبیچاره
راحتی در استفادهکوکین
بستر معاملاتیکوکین
هزینه معاملاتبیچاره
برنامه همراهبیچاره
امنیتبیچاره
پشتیبانی مشتریبیچاره

حکم نهایی: Kucoin یا Bybit؟

برای نتیجه گیری این مقایسه سر به سر ، هر دو Bybit و Kucoin یک تجربه خارق العاده را برای معامله گران پیشرفته ارائه می دهند ، با دسترسی به ارزهای رمزپایه محبوب ، سیستم عامل های تجاری ستاره ای و انتخاب زیادی از راه های کسب علاقه به Crypto. باید گفت که Kucoin پیشرو پلت فرم تجارت Altcoin است که بیش از 700 سکه در بیش از 1000 جفت معاملات ذکر شده است. Kucoin همچنین هفت روش مختلف برای کسب علاقه ارائه می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا عملکردی را در دارایی های رمزنگاری خود ایجاد کنند.

از طرف دیگر ، بیبیت یک رویای معامله گر پیشرفته است ، با یک پلت فرم تجارت مشتقات بسیار محبوب ، و سری تجارت جهانی بسیار محبوب (WSOT) که جوایز عظیم نقدی را پرداخت می کند. بستر معاملاتی یکی از بهترین های موجود است ، با نمودار یکپارچه از طریق TradingView و همچنین روش های مختلفی برای تجارت محصولات مشتقات (از جمله معاملات گزینه ها).

به طور کلی ، Bybit یک بستر کمی بهتر از Kucoin برای معامله گران جدی است. در حالی که Kucoin کمی بیشتر برای ارائه ویژگی ها و کسب محصولاتی که برای مبتدیان و سرمایه گذاران جذاب خواهد بود ، ارائه می دهد ، هزینه های معاملاتی بسیار بیشتر است.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Bybit و بررسی Kucoin را بخوانید.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به

KuCoin vs Gate.io

Kucoin در مقابل Gate.io 2022: کدام یک برای تجارت Altcoin بهتر است؟

آیا نمی توانید تصمیم بگیرید که از کدام بستر معاملاتی Altcoin استفاده کنید؟ما Kucoin و Gate.io را با هم مقایسه می کنیم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که کدام بستر بهتر برای استفاده است.

ByBit vs Coinbase

Bybit vs Coinbase 2022: کدام یک را انتخاب کنید؟

آیا نمی توانید بین Bybit و Coinbase تصمیم بگیرید؟ما هر دو مبادله را در این مقاله Bybit vs Coinbase مقایسه کرده ایم تا ببینیم کدام یک بهتر است.

bybit vs kraken

Bybit در مقابل Kraken 2022: ویژگی ها و هزینه ها در مقایسه

آیا نمی توانید بین Bybit و Kraken تصمیم بگیرید؟این مقایسه هر دو ویژگی Exchange ، سکه های پشتیبانی شده ، هزینه و امنیت را بررسی و ارزیابی می کند.

bybit vs ftx

Bybit در مقابل FTX 2022 مقایسه: کدام یک بهتر است؟

در این مقایسه در Bybit vs FTX ، ما ویژگی های سیستم عامل های معاملاتی ، رمزنگاری و بازارهای پشتیبانی شده ، هزینه های معاملاتی و امنیت را بررسی خواهیم کرد.

kucoin vs kraken comparison

Kucoin در مقابل Kraken 2022: ویژگی ها و هزینه ها در مقایسه

آیا نمی توانید بین Kucoin و Kraken تصمیم بگیرید؟این مقاله مقایسه ، دو مورد از محبوب ترین صرافی ها را برای کمک به شما در تصمیم گیری مقایسه می کند.

KuCoin vs Gate.io

Kucoin در مقابل Gate.io 2022: کدام یک برای تجارت Altcoin بهتر است؟

آیا نمی توانید تصمیم بگیرید که از کدام بستر معاملاتی Altcoin استفاده کنید؟ما Kucoin و Gate.io را با هم مقایسه می کنیم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که کدام بستر بهتر برای استفاده است.

ByBit vs Coinbase

Bybit vs Coinbase 2022: کدام یک را انتخاب کنید؟

آیا نمی توانید بین Bybit و Coinbase تصمیم بگیرید؟ما هر دو مبادله را در این مقاله Bybit vs Coinbase مقایسه کرده ایم تا ببینیم کدام یک بهتر است.

bybit vs kraken

Bybit در مقابل Kraken 2022: ویژگی ها و هزینه ها در مقایسه

آیا نمی توانید بین Bybit و Kraken تصمیم بگیرید؟این مقایسه هر دو ویژگی Exchange ، سکه های پشتیبانی شده ، هزینه و امنیت را بررسی و ارزیابی می کند.

bybit vs ftx

Bybit در مقابل FTX 2022 مقایسه: کدام یک بهتر است؟

در این مقایسه در Bybit vs FTX ، ما ویژگی های سیستم عامل های معاملاتی ، رمزنگاری و بازارهای پشتیبانی شده ، هزینه های معاملاتی و امنیت را بررسی خواهیم کرد.

kucoin vs kraken comparison

Kucoin در مقابل Kraken 2022: ویژگی ها و هزینه ها در مقایسه

آیا نمی توانید بین Kucoin و Kraken تصمیم بگیرید؟این مقاله مقایسه ، دو مورد از محبوب ترین صرافی ها را برای کمک به شما در تصمیم گیری مقایسه می کند.

KuCoin vs Gate.io

Kucoin در مقابل Gate.io 2022: کدام یک برای تجارت Altcoin بهتر است؟

آیا نمی توانید تصمیم بگیرید که از کدام بستر معاملاتی Altcoin استفاده کنید؟ما Kucoin و Gate.io را با هم مقایسه می کنیم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که کدام بستر بهتر برای استفاده است.

ByBit vs Coinbase

Bybit vs Coinbase 2022: کدام یک را انتخاب کنید؟

آیا نمی توانید بین Bybit و Coinbase تصمیم بگیرید؟ما هر دو مبادله را در این مقاله Bybit vs Coinbase مقایسه کرده ایم تا ببینیم کدام یک بهتر است.

Jacob Wade

یعقوب وید

یعقوب وید یک کارشناس شخصی شناخته شده ملی برای یک دهه گذشته بوده است. به عنوان یک علاقه مندان به رمزنگاری و سرمایه گذار از سال 2020 ، یعقوب از تحقیق و نوشتن درباره جدیدترین فناوری های رمزنگاری و blockchain لذت می برد. کار یعقوب در چندین نشریه مانند CBS News ، MSN Money ، Forbes ، Nasdaq ، Yahoo! به نمایش گذاشته شده است. امور مالی ، به نرخ بانکی بروید ، ترازو ، سرمایه گذاری ، نیویورک تایمز و AOL Finance.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 74 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:34