سولانا را در یک مبادله معتبر بخرید

ساخت وبلاگ

Market value of Solana SOL

ارزش بازار Solana (SOL). منبع: coinmarketcap.com

به طور خاص ، Solana نسبت به سایر سکه ها شایستگی زیادی به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری دارد. رشد گسترده آن در طی دو سال گذشته نشان دهنده تقاضای فزاینده ای برای blockchain است و تکامل NFTS و Defi نقش مهمی در موفقیت نهایی (یا شکست) سولانا خواهد داشت. دو سال پرکار Solana آن را محکم در ده ارز برتر ارز با سرمایه در بازار قرار داده است ، و بعید است که برای آینده قابل پیش بینی از آنجا دور شود.

راه های دیگر خرید Solana

استفاده از مبادله متمرکز احتمالاً ساده ترین و مطمئن ترین روش برای خرید Sol است ، اما این بدان معنی نیست که این تنها گزینه است. روشهای متفاوتی برای به دست آوردن سولانا وجود دارد که شامل موارد زیر است:

 • خرید مستقیم از کیف پول. کیف پول خاصی به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را در برنامه واقعی خریداری ، مبادله و بفروشید. شایان ذکر است که این عمل به طور معمول توصیه نمی شود ، زیرا کیف پول ها اغلب هزینه های گزاف را برای جبران راحتی هزینه می کنند.
 • مبادله همتا به همسالان. شما همیشه می توانید Solana را از شخصی که در حال حاضر صاحب SOL است خریداری کنید - خواه خانواده باشد ، یا دوستان ، با ترتیب ارسال پول نقد و دریافت SOL در کیف پول خود. همچنین می توانید از سیستم عامل های برتر رمزنگاری P2P مانند Craigslist ، Hodl و Paxful برای معاملات P2P استفاده کنید. هنگام انجام این کار مراقب باشید ، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که از بین نرفتید.
 • ETFSصندوق های مبادله ای Cryptocurrency (ETF) هنوز یک مفهوم نسبتاً جدید هستند. تنظیم کننده های دولت فقط در حال شروع به لیست و فروش آنها در بازارهای سنتی سهام هستند. این ETF ها راهی برای سرمایه گذاری در یک دارایی اساسی یا صنعت به طور کلی ، بدون اینکه خود را در معرض خطرات خرید رمزنگاری مستقیم قرار دهید. Solana هنوز یک ETF متمرکز ندارد ، اما اگر در مورد خرید مبادله شک و تردید دارید ، برای هرگونه اعلامیه آینده در این فضا توجه داشته باشید.
 • مبادله غیر متمرکز (DEX). استفاده از مبادله غیرمتمرکز برای مجموعه خدمات مالی آنها در چند سال گذشته منفجر شده است. مبادلات رمزنگاری غیر متمرکز محبوب مانند Uniswap ، Sushiswap و سرم به طور مرتب حجم 24H را بیش از 100 میلیون دلار مشاهده می کنید. شما می توانید با استفاده از الگوریتمی که به عنوان سازنده بازار خودکار (AMM) شناخته می شود ، از DEX برای مبادله بخشی از نمونه کارها رمزنگاری موجود خود برای Solana استفاده کنید. این فرایند می تواند کمی پیچیده باشد و توصیه می شود که مبتدیان از این روش خرید جلوگیری کنند تا اینکه کمی راحت تر نشوند.

خطرات خرید Solana چیست؟

Solana یکی از محبوب ترین و مطمئن ترین دارایی های رمزنگاری شده امروز در آنجا است. جامعه عظیم و عملکرد چشمگیر آن بدان معنی است که بهتر است ارزش خود را نسبت به برخی از گزینه های کمتر شناخته شده نگه دارد. با این حال ، این بدان معنی نیست که خرید سولانا عاری از ریسک است.

Solana هنوز یک رمزنگاری است ، جایی که حتی با ثبات ترین دارایی ها بسیار بی ثبات است. بازار غالباً بر اساس گمانه زنی ها به صورت پشت سر هم حرکت می کند ، بنابراین سولانا این پتانسیل را دارد که بدون هیچ دلیل واقعی به غیر از سرمایه گذار و احساسات عمومی ، به سرعت در ارزش کاهش یابد.

برخی از کارشناسان fintech استدلال کرده اند که مدل ترکیبی سولانا از اثبات سهام/اثبات هیبرید باعث می شود که این امر مستعد ابتلا به نقض امنیت باشد. شبکه و برنامه های مرتبط با آن در گذشته موضوع هک بوده اند. با این حال ، خرید SOL در مبادله معمولاً یک فرآیند بسیار ایمن و سر راست است ، اما این سیستم عامل ها قابل حمله هستند و منجر به دارایی های از دست رفته می شوند.

بعد از خرید با Solana چه کاری می توانید انجام دهید؟

Solana یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین اکوسیستم های blockchain در آنجا است. برای کسانی که Sol را خریداری کرده اند و مایل به استفاده از آن هستند (برخلاف ترک آن در یک کیف پول) ، گزینه های مختلفی برای به حداکثر رساندن خرید وجود دارد:

 • برای به دست آوردن پاداش SOL. تعداد زیادی از صرافی های محبوب اکنون از ایجاد پلتفرم پشتیبانی می کنند. Staking فرآیند قفل کردن نشانه های شما در یک شبکه در ازای توکن های اضافی به عنوان پاداش است. این بسیار شبیه به کسب بهره در یک حساب پس انداز بلند مدت است ، با نرخ ها معمولاً حدود 6 ٪ APY (شامل معیارهای تورم شبکه نمی شود). در حالی که قرار گرفتن در مبادله نسبتاً کم خطر است ، ایده خوبی است که راهنمای ما را در مورد بهترین راه های سهام Solana برای درک کامل بخوانید.
 • وسیله مبادله. در حالی که بیشتر آنها به احتمال زیاد در SOL طولانی مدت نگه داشته می شوند ، برخی از بازارها و سیستم عامل ها SOL و سایر ارزهای رمزپایه را به عنوان یک روش معامله می پذیرند.
 • در اکوسیستم Solana شرکت کنید. Sol دارای طیف چشمگیر برنامه های غیر متمرکز (DAPPS) در شبکه خود است. بسیاری از این سیستم عامل ها به کاربران نیاز دارند که قبل از دسترسی به خدمات ، SOL را در کیف پول خود نگه دارند. برنامه های بالقوه شامل بازی ها ، مدیریت مالی و بازارهای NFT است.
 • علاقه منفعل به سولانا. کاربران با تجربه تر Crypto می توانند از فرصت های کسب درآمد برای کسب درآمد منفعل در سرمایه گذاری خود استفاده کنند. این فرایندها می توانند بسیار گیج کننده باشند و عوامل خطر زیادی داشته باشند. گفته می شود ، سرمایه گذاران باتجربه می توانند حساب های پس انداز Solana را برای کسب سود پیدا کنند ، یا نقدینگی را فراهم کنند که می تواند پرسود تر از STAKING SOL باشد.

سولانا چیست؟یک مرور کلی سریع

این ایده برای Solana در سال 2017 به وجود آمد که آناتولی یاکوونکو یک فناوری سفید را منتشر کرد که از فناوری جدید blockchain استفاده می کند که 10،000 برابر سریعتر از شبکه های فعلی مانند Ethereum بود. در اصل ، Solana یک شبکه blockchain منبع باز با برخی از سریعترین سرعت پردازش در صنعت است. توانایی آن در استقرار قراردادهای هوشمند ، معروف به "برنامه ها" ، آن را به قطبی برای برنامه های غیر متمرکز و مجموعه های NFT تبدیل کرده است.

این شبکه بر روی یک مکانیزم اجماع اثبات کننده ترکیبی/اثبات هیبرید که امکان مقیاس پذیری برتر Solana را فراهم می کند ، کار می کند. جامعه رو به رشد DAPP ها ، همراه با تقاضای بیشتر برای خدمات مالی غیرمتمرکز ، Solana را به یکی از محبوب ترین blockchains برای استفاده و سرمایه گذاری در آنها تبدیل کرده است.

سول نشانه بومی اکوسیستم در حال رشد Solana است و تعداد بیشماری از آب و برق دارد-پرداخت هزینه های معامله ، شرکت در DAPP های شبکه ، استیک ، حاکمیت و به عنوان یک واسطه مبادله. برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای کامل ما در مورد Solana را بخوانید که فناوری اساسی blockchain و نحوه عملکرد آن را توضیح می دهد.

از کجا می توان نشانه های SOL را ذخیره کرد؟

پس از خرید Solana ، مبادله اغلب یک کیف پول بومی برای ذخیره نشانه های SOL از طرف کاربر فراهم می کند. این ممکن است ساده ترین راه برای نگه داشتن سولانا باشد ، با این حال ، معمولاً طولانی مدت توصیه نمی شود.

اگرچه مبادلات به طور معمول اقدامات امنیتی پیشرفته ای انجام می شود ، اما ترک سولانا در کیف پول حضانت می تواند خطرناک باشد. اگر مبادله هک شود ، وجوه از بین می رود ، یا ورشکسته می شود ، نشانه های Solana در مبادله از بین می روند.

سه گزینه برای ذخیره سازی Solana وجود دارد:

 1. SOL را روی کیف پول Exchange بگذارید. اکثر صرافی های متمرکز قابل اعتماد هستند و در صورت حمله بزرگ ، بودجه از دست رفته را جایگزین می کنند. با این حال ، صندوق های بیمه اجباری نیستند ، و همیشه در صورت سرقت یا از بین رفتن دارایی ها قانون محافظت از دارایی ها وجود ندارد. علاوه بر این ، کاربران قادر نخواهند بود از بودجه Solana برای استفاده در فرصت های درآمدزایی مانند Staking یا تولید کشاورزی استفاده کنند (اگرچه برخی از مبادلات از این امر پشتیبانی می کنند).
 2. انتقال SOL به "کیف پول داغ". یک کیف پول داغ یک برنامه یا نرم افزار است ، چه در رایانه شخصی یا دستگاه تلفن همراه ، که برای ذخیره Cryptocurrency استفاده می شود. بر خلاف مبادله ، مالک کنترل هر SOL را که در یک کیف پول داغ نگهداری می شود ، کنترل می کند. در صورت تمایل به شرکت در DEFI یا ارسال برخی از تعادل SOL خود در جای دیگر ، کیف پول هایی مانند Solflare ، Phantom و MetaMask به راحتی می توانند با سیستم عامل های مختلف تنظیم ، استفاده و ارتباط برقرار کنند. با این حال ، کیف پول های داغ به اینترنت متصل هستند و بنابراین می توان هک کرد. علاوه بر این ، از آنجا که این کیف پول ها غیر حضوری هستند ، اگر مالک رمز عبور یا عبارت بذر را از دست بدهد ، ممکن است نشانه های Solana برای همیشه از بین برود.
 3. SOL را به کیف پول سخت افزاری منتقل کنید. این روش توصیه شده برای ذخیره SOL و همچنین هرگونه ارز رمزنگاری دیگر است. آنها معمولاً دستگاههای USB کوچکی هستند که به رایانه متصل می شوند و دارایی های آفلاین را ذخیره می کنند. به این معنا ، آنها بسیار امن تر از کیف پول های جایگزین هستند. با این حال ، اگر کیف پول سخت افزار از بین رفته یا به سرقت رفته باشد ، احتمال بازگشت دارایی ها زیاد نیست. برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما را در مورد بهترین کیف پول های سخت افزاری بخوانید.

راهنمای گام به گام برای خرید Solana

1. تبادل رمزنگاری را مقایسه و انتخاب کنید

اولین قدم برای خرید Solana تصمیم گیری در مورد استفاده از چه نوع خدمات رمزنگاری است. گزینه های مختلفی وجود دارد که شامل مبادلات فیات به کریپتو ، سیستم عامل های معاملاتی ، مبادلات غیرمتمرکز و کارگزاری ها برای انتخاب است. مبادلات رمزنگاری متمرکز متداول ترین و مناسب برای مبتدیان است که به افراد امکان می دهد Solana را خریداری ، ذخیره ، تجارت و بفروشند.

صرافی هایی مانند Coinbase ، Binance و Crypto.com طیف گسترده ای از ویژگی ها ، محصولات و خدمات را ارائه می دهند که می توانند پس از خرید اولیه مفید باشند. به عنوان مثال ، این صرافی های خاص به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا به Solana علاقه کسب کنند تا پاداش های منفعل کسب کنند که می تواند برای رشد مجدد یک نمونه کارها سرمایه گذاری مجدد شود.

جنبه های مهمی که باید هنگام انتخاب مبادله در نظر داشته باشید عبارتند از:

 • کشورهای پشتیبانی شده و ارزهای فیات پذیرفته شده. دولت هایی با قوانین نظارتی محکم - مانند برخی از کشورهای ایالات متحده و چین - ممکن است از استفاده از صرافی های خاص منع شوند. به عنوان مثال ، ساکنان هاوایی و نیویورک قادر به استفاده از Binance نیستند. علاوه بر این ، شما باید در مورد ارزهای پشتیبانی شده از مبادله فیات تحقیق کنید. در حالی که به طور معمول می توانید AUD/GBP/SGD و غیره را به مبادلات مبتنی بر USD واریز کنید ، احتمالاً هزینه های اضافی فارکس را متحمل می شوید که می تواند به حاشیه سود شما کاهش یابد.
 • تجربه ی کاربر. برخی از سیستم عامل ها برای معامله گران باتجربه طراحی شده اند و حرکت برای تازه واردان دشوار خواهد بود.
 • حجم و نقدینگی. استفاده از یک مبادله محبوب و همچنین قابل اطمینان تر بودن ، همچنین ممکن است در تسویه سریع معاملات با لغزش کمتر و گسترش سخت تر کمک کند.
 • هزینه هاهزینه های پایین یکی از مهمترین عوامل سرمایه گذاران هنگام تصمیم گیری در مورد یک سکو است. مهم است که بیش از هزینه های معامله در نظر بگیرید. مبادلات ممکن است با هزینه های برداشت و سپرده و همچنین هزینه های "پنهان" مانند گسترش (تفاوت بین قیمت خرید دارایی و قیمت واقعی آن) انجام شود.
 • امنیت. تجزیه و تحلیل تاریخچه امنیتی و پروتکل (آیا آنها دچار هک شده اند؟ آیا آنها بیمه ای برای چنین رویدادی دارند؟) عامل مهمی در انتخاب یک بستر است. برخی از مبادلات با اقدامات امنیتی خود شفاف تر از سایرین هستند و شما هرگز نباید از سکویی استفاده کنید که 2FA را ارائه نمی دهد.
 • خدمات مشتری. برخی از صرافی ها به دلیل پشتیبانی از مشتری خود مشهور هستند و خطوط تلفنی فعال 24/7 را ارائه می دهند. برخی دیگر در این زمینه فاقد هستند و ممکن است چندین روز طول بکشد تا برای هر مسئله کمک دریافت کنند. ارزش این را دارد که وب سایت هایی مانند TrustPilot یا Reading HedgeWithCrypto را بررسی کنید تا ایده ای از قابلیت اطمینان پشتیبانی مشتری دریافت کنید.

به منظور این مقاله ، ما با استفاده از مبادله Binance ، خرید SOL را نشان خواهیم داد. این یک تأیید خاص از binance نیست ، و روند تصمیم گیری کاربر ممکن است به یک بستر کاملاً متفاوت پایان یابد. با این حال ، Binance به طور خاص دارای بالاترین حجم معاملات برای Solana است که به معنای لغزش کمتری در قرار دادن سفارشات است. علاوه بر این ، هزینه های معاملات از 0. 1 ٪ شروع می شود و با حجم معاملات بالاتر یا سکه های BNB می توان کاهش یافت.

2. یک حساب کاربری را با مبادله ثبت کنید

با یک مبادله رمزنگاری مانند Binance یک حساب کاربری ایجاد کنید. کشوری از اقامتگاه را انتخاب کنید و یک آدرس ایمیل معتبر یا شماره تلفن وارد کنید. Binance ، مانند برخی از مبادلات دیگر ، به کاربران اجازه می دهد تا با یک حساب اپل ارتباط برقرار کنند تا روند ثبت نام را سرعت بخشند. برای اکثر صرافی ها ، یک کد به آدرس ایمیل یا تلفن ارائه شده ارسال می شود. آن را وارد کنید و حساب فعال می شود.

Creating an account with Binance

ایجاد یک حساب با Binance برای خرید Solana.

برای خرید Solana با یک ارز فیات مانند USD ، GBP ، EUR یا AUD ، یک فرآیند تأیید هویت باید به اتمام برسد. عبور از فرآیند تأیید بین مبادلات متفاوت خواهد بود ، اما به طور معمول اطلاعات اساسی (تاریخ تولد ، آدرس مسکونی) و همچنین تصاویر مستندات صادر شده توسط دولت باید ارسال شود. این ممکن است اثبات اقامت ، گواهینامه رانندگی ، گذرنامه ، بیانیه بانکی یا ترکیبی از موارد فوق باشد. این اطلاعات توسط Exchange جمع آوری می شود تا با نیازهای بین المللی خود مشتری خود (KYC) و ضد پولشویی (AML) را بشناسد.

برای امنیت بیشتر حساب ، همچنین توصیه می شود تأیید اعتبار 2 فاکتور را فعال کنید که یک لایه امنیتی دیگر برای ورود به حساب و درخواست های برداشت را اضافه می کند. برای انجام این کار در Binance ، به منوی پروفایل (نماد خاکستری در سمت راست بالای صفحه) بروید و "امنیت" را انتخاب کنید. گزینه های مختلف برای 2FA می تواند انتخاب شود که شامل ایمیل ، موبایل ، برنامه Google یا تأیید کلیدی است.

Activating 2FA on Binance

فعال کردن 2FA در Binance برای امنیت اضافی حساب.

3. وجوه سپرده

مرحله بعدی واریز وجوه به حساب یا انتقال رمزنگاری از بستر یا کیف پول دیگر است. برای کسانی که برای اولین بار با استفاده از ارز FIAT Crypto خریداری می کنند ، مبادلات چندین گزینه در سطح رمپ را برای واریز پول از جمله انتقال سیم ، انتقال بانکی ، کارتهای اعتباری/بدهی و پرداخت سریعتر ارائه می دهند. معمولاً حداقل محدودیت ها و هزینه های پرداخت برای هر روش پرداخت پشتیبانی شده وجود دارد که می تواند در محل مبدا سرمایه گذار متفاوت باشد.

Open the Binance wallet to deposit funds

کیف پول Binance را برای واریز وجوه باز کنید.

به عنوان مثال ، با استفاده از Binance - به کیف پول بروید و از نوار بالا روی "سپرده" کلیک کنید. Binance چهار روش مختلف برای تأمین اعتبار حساب شما ارائه می دهد - فیات ، رمزنگاری ، خرید فوری با کارت بدهی/اعتباری و P2P. روش ترجیحی را انتخاب کنید. در مرحله بعد ، یک ارز پشتیبانی شده و روش سپرده مورد نظر را انتخاب کنید. به هرگونه هزینه واریزی که ممکن است با معامله همراه باشد توجه کنید.

سرانجام ، مقدار فیات (یا رمزنگاری) را برای واریز و تأیید معامله وارد کنید. بسته به روش سپرده انتخاب شده ، وجوه باید در هر نقطه بین 10 ثانیه به چند روز پس از پردازش سفارش به حساب Binance منتقل شود.

4. سولانا را بخرید

پس از تأمین اعتبار یک حساب با پول ، آخرین مرحله یافتن و انتخاب Solana در لیست دارایی ها و کلیک بر روی Buy است. بسته به مبادله ، روش خرید Solana یک فرم سفارش ساده یا استفاده از یک بستر تجاری پیشرفته با انواع سفارشات مختلف خواهد بود.

برای کاربران Binance ، "تعادل نقدی" را از کشویی و سپس منوی "خرید رمزنگاری" انتخاب کنید. به حداقل ارزش خرید توجه داشته باشید و مبلغی را که باید برای SOL هزینه کنید ، وارد کنید. با استفاده از وجوه واریز شده ، مبلغی را برای هزینه برای Solana انتخاب کنید. معامله گران پیشرفته تر ممکن است بخواهند از بازارهای مبادله خود استفاده کنند ، که می تواند شامل گزینه های سفارش مانند Stop ، Limit و Market و همچنین سایر جفت های تجاری باشد.

پس از خرید ، میزان سولانا که دریافت می شود معمولاً در زمان معامله نشان داده می شود. تجارت را مرور و تکمیل کنید و مقدار خریداری شده Solana نزدیک به فوری در کیف پول کاربر وارد می شود ، اگرچه بسته به بستر یا کیف پول خاص می تواند بیشتر طول بکشد.

نحوه فروش سولانا

روند فروش Sol تقریباً با خرید آن یکسان است. ساده ترین روش استفاده از همان مبادله ای است که Solana در ابتدا خریداری شده است.

 1. به یک مبادله متمرکز مانند Binance ، FTX ، Kraken یا Coinbase بروید. اگر Sol در کیف پول Exchange ذخیره نشده است ، آن را با استفاده از آدرس های کیف پول ارائه شده ارسال کنید. برای دریافت SOL در BINANCE ، به کیف پول Solana بروید و "سپرده" را انتخاب کنید. این آدرس SOL منحصر به فرد را برای انتقال وجوه نشان می دهد.
 2. اکنون که Sol در یک مکان قرار دارد ، بیشتر سیستم عامل ها اجازه می دهند آن را مستقیماً از کیف پول بفروشند. برای معامله بر روی دکمه "فروش" کنار دارایی (در این حالت ، Solana) کلیک کنید.
 3. اگر کیف پول Exchange اجازه ندهد کاربران مستقیماً از آنجا بفروشند ، احتمالاً این پلتفرم دارای یک مرکز خرید/فروش یا "صفحه" است. "این به کاربران امکان می دهد Solana را برای فروش انتخاب کنند.
 4. بعد ، یک جفت معاملات Solana را انتخاب کنید. این می تواند شامل تبدیل Solana به یک ارز پشتیبانی شده فیات یا در عوض ، تعویض آن برای رمزنگاری های مختلف باشد.
 5. مقدار SOL را برای فروش وارد کنید. معامله را تأیید کنید و وجوه باید بسته به سکو مورد استفاده ، ظرف چند دقیقه به حساب Exchange وارد شوند.
 6. پس از فروش ، وجوه را می توان به یک حساب بانکی برداشت کرد ، یا برای خرید سایر ارزهای رمزنگاری شده در آینده روی سکو نگه داشته شد.

سوالات متداول

آیا شهروندان آمریکایی می توانند سولانا را خریداری کنند؟

بله ، تا زمانی که آنها از مبادله ای استفاده می کنند که می تواند در ایالات متحده استفاده شود. شایان ذکر است که تعداد مبادلات قانونی در ایالات متحده از استفاده در ایالات خاص ، به ویژه نیویورک و هاوایی محدود است.

آیا می توانم بخشی از SOL را بخرم؟

بله ، SOL را می توان به صورت کسری خریداری کرد. در حالی که سولانا به اندازه بیت کوین یا اتریوم گران نیست ، دقیقاً ارزان نیست. سرمایه گذاران کوچک و بار اول فقط ممکن است بخواهند 100 دلار یا کمتر به حساب های مبادله خود واریز کنند. اگر این شما را توصیف کند ، مهم است که هنگام ثبت نام ، حداقل سپرده ها و سفارشات تجاری مختلف را یادداشت کنید.

آیا سولانا بهتر از ETH است؟

Solana یک رمزنگاری بسیار سریعتر و بسیار کارآمدتر از Ethereum است. اگرچه اکوسیستم Solana به سرعت در حال رشد است ، اما هنوز هم بسیار کوچکتر از Ethereum است و در زمان نوشتن ، برنامه های قابل توجهی کمتر در شبکه دارد.

خط پایین

با تکامل اکوسیستم blockchain ، خرید Solana و سایر دارایی های رمزنگاری به طور فزاینده ای ساده تر و در دسترس تر شده است. امروزه سرمایه گذاران طیف عظیمی از مبادلات قابل اعتماد و مقرون به صرفه دارند که هنگام خرید SOL ، هر کدام دارای مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد هستند. اگرچه توصیه ما برای انتقال Solana به یک کیف پول غیر حضانت می تواند کاملاً بدجنس باشد ، اما روند کلی توسط افراد بدون دانش فن آوری قابل توجه می تواند انجام شود.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به

how to buy solana australia

نحوه خرید سولانا در استرالیا (راهنمای مبتدی 2022)

به خرید سولانا فکر می کنید؟در این مقاله یک مرور کلی در مورد Solana ، از کجا می توان آن را در استرالیا و نحوه بدست آوردن SOL با AUD ارائه داد.

how to buy XRP

از کجا و نحوه خرید XRP در سال 2022

XRP یک رمزنگاری مورد نظر و در بین 10 سکه برتر توسط کلاه بازار است. ما نحوه خرید XRP و بهترین صرافی های XRP را با هزینه کم توضیح می دهیم.

how to buy cardano

از کجا و نحوه خرید Cardano (ADA) در سال 2022

به دنبال مبادله ای برای خرید Cardano هستید؟در این مقاله بهترین راه های خرید Cardano و با دستورالعمل نحوه خرید ADA ذکر شده است.

how to buy ethereum

از کجا و چگونه Ethereum (ETH) را در سال 2022 خریداری کنیم

به فکر سرمایه گذاری در اتریوم هستید؟ما بهترین مکان های خرید اتریوم را با راهنمای مبتدیان گام به گام با استفاده از مبادله لیست و مقایسه می کنیم.

how to buy dogecoin

از کجا و چگونه Dogecoin (Doge) را در سال 2022 بخریم

به خرید Dogecoin فکر می کنید؟در این مقاله بهترین مکان برای سرمایه گذاری در Dogecoin با یک آموزش گام به گام در مورد نحوه خرید Doge توضیح داده خواهد شد.

how to buy solana australia

نحوه خرید سولانا در استرالیا (راهنمای مبتدی 2022)

به خرید سولانا فکر می کنید؟در این مقاله یک مرور کلی در مورد Solana ، از کجا می توان آن را در استرالیا و نحوه بدست آوردن SOL با AUD ارائه داد.

how to buy XRP

از کجا و نحوه خرید XRP در سال 2022

XRP یک رمزنگاری مورد نظر و در بین 10 سکه برتر توسط کلاه بازار است. ما نحوه خرید XRP و بهترین صرافی های XRP را با هزینه کم توضیح می دهیم.

how to buy cardano

از کجا و نحوه خرید Cardano (ADA) در سال 2022

به دنبال مبادله ای برای خرید Cardano هستید؟در این مقاله بهترین راه های خرید Cardano و با دستورالعمل نحوه خرید ADA ذکر شده است.

how to buy ethereum

از کجا و چگونه Ethereum (ETH) را در سال 2022 خریداری کنیم

به فکر سرمایه گذاری در اتریوم هستید؟ما بهترین مکان های خرید اتریوم را با راهنمای مبتدیان گام به گام با استفاده از مبادله لیست و مقایسه می کنیم.

how to buy dogecoin

از کجا و چگونه Dogecoin (Doge) را در سال 2022 بخریم

به خرید Dogecoin فکر می کنید؟در این مقاله بهترین مکان برای سرمایه گذاری در Dogecoin با یک آموزش گام به گام در مورد نحوه خرید Doge توضیح داده خواهد شد.

how to buy solana australia

نحوه خرید سولانا در استرالیا (راهنمای مبتدی 2022)

به خرید سولانا فکر می کنید؟در این مقاله یک مرور کلی در مورد Solana ، از کجا می توان آن را در استرالیا و نحوه بدست آوردن SOL با AUD ارائه داد.

how to buy XRP

از کجا و نحوه خرید XRP در سال 2022

XRP یک رمزنگاری مورد نظر و در بین 10 سکه برتر توسط کلاه بازار است. ما نحوه خرید XRP و بهترین صرافی های XRP را با هزینه کم توضیح می دهیم.

Kevin Groves

کوین گروس

کوین در سال 2016 در فضای cryptocurrency شروع به کار کرد و قبل از معامله کردن ارزهای دیجیتالی در کارگزاران مختلف ، مبادلات و سیستم عامل های تجاری ، سرمایه گذاری در بیت کوین را آغاز کرد. در سال 2019 ، او HedgeWithCrypto را برای انتشار راهنماهای آموزنده در مورد بیت کوین شروع کرد و تجربیات خود را با استفاده از انواع مبادلات رمزنگاری در سراسر جهان به اشتراک گذاشت.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 85 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:11