دو معادله ساده که منجر به موفقیت مالی می شوند

ساخت وبلاگ

اگر کتاب ها و مجلات مالی را می خوانید ، به وب سایت های مالی مراجعه کرده و تلویزیون متمرکز بر پول را تماشا می کنید ، به این نتیجه می رسید که مدیریت پول پیچیده است. موضوعات مرتبط با رسیدگی به پول بسیار گسترده ، فنی است و احتمالاً توسط یک فرد متوسط قابل انجام نیست. حداقل این چیزی است که آنها به شما اعتقاد دارند.

  • از روی
  • انگلیسی

به همین ترتیب ، بسیاری از آمریکایی ها فکر می کنند که ثروتمند شدن به سطح دانش خاصی نیاز دارد که آنها نمی توانند به آن دست یابند. آنها فکر می کنند که ساخت ثروت بسیار پیچیده است و فراتر از دسترس آنهاست. بنابراین آنها واقعاً تلاش نمی کنند تا ثروت ایجاد کنند. سپس شما خودکنترلی محدود را پرتاب می کنید و ذهنیت "من آن را سزاوار آن هستم و باید آن را داشته باشم" ، و یک فاجعه مالی می کنید.

چقدر بد است؟طبق نظرسنجی از 5000 نفر که در این کتاب برجسته شده اند ، تفاوت: چگونه هر کسی می تواند حتی در سخت ترین زمان های ژان چتسکی نیز رونق بگیرد ، 54 ٪ از آمریکایی ها در پرداخت هزینه های پرداخت شده ، به سختی دریافت می کنند و یک مشکل مالی دور از پول هستندمشکل. 15 ٪ دیگر همان چیزی است که این نظرسنجی از افراد متفکر بیشتر می نامد-افرادی که هر ماه از نظر مالی به عقب می روند. بنابراین بین این دو گروه ، تقریبا 70 ٪ از مردم یا در تلاش هستند یا از نظر مالی به عقب می روند.

نه چندان پیچیده

و آنچه این نتایج را بسیار گیج کننده می کند این واقعیت است که اصول موفقیت در مدیریت پول شما بسیار ساده است. درک آنها آسان است و تعداد کمی از آنها. برای موفقیت مالی لازم نیست که انیشتین باشید-هر کس با هوش عادی و کمی کنترل خود می تواند پیشرفت کند.

شما احتمالاً از قانون 80/20 شنیده اید ، درست است؟همچنین به عنوان اصل پارتو شناخته می شود ، بیان می کند که ، برای بسیاری از وقایع ، تقریباً 80 ٪ از اثرات از 20 ٪ از دلایل ناشی می شود. در امور مالی که با دریافت 80 ٪ از نتایج از 20 ٪ توصیه ها یا نکات برابر است. اما در مدیریت پول ، این قانون بیشتر شبیه 90/10 یا حتی 95/5 است. به دنبال چند ، مراحل کلیدی تمام آنچه شما برای ثروتمند شدن نیاز دارید است.

Clax Multi-Use Collapsible Cart

سبد جمع قابل استفاده CLAX

از 120 پوند ظرفیت بار ساخته شده از آلومینیوم و پلاستیک محکم پشتیبانی می کند ، واگن برقی برای ذخیره سازی آسان به سمت خود می چرخد. جعبه ذخیره سازی به سادگی بلند می شود و بقیه می توانند با فشار یک دکمه سقوط کنند.

قانون 80/20 را برای زندگی خود اعمال کنید

قانون 80/20 می گوید 80 ٪ عواقب ناشی از 20 ٪ علل (در اقتصاد) است.

چند قدم؟آیا می توانید دو نفر را اداره کنید؟

دو معادله که منجر به ثروت می شوند

موفقیت مالی شخصی در نهایت به دو معادله مالی بسیار اساسی کاهش می یابد. در این مورد شکی نیست - اگر به تنهایی این دو معادله تسلط داشته باشید ، ثروتمند خواهید شد و از اکثر آمریکایی ها بسیار جلوتر خواهید بود:

درآمد - هزینه = مازاد

مازاد x زمان = ثروت

بله ، این استبه نظر می رسد بسیار ساده است ، اینطور نیست؟در حقیقت ، به نظر می رسد اینها "عقل سلیم" هستند. اما به یاد داشته باشید که این دو معادله است که 70 ٪ آمریکایی ها نمی توانند درست بدست آورند.

اگر به این معادلات نگاه کنید ، خواهید دید که تمام تلاش ها برای بهبود امور مالی به دو چیز کاهش می یابد: افزایش درآمد یا کاهش هزینه های شما. هرچه بیشتر از هر یک از اینها انجام دهید ، بهتر است. البته چند جزئیات دیگر برای پر کردن شکاف ها وجود دارد. شما باید تعاریف اساسی هر اصطلاح فوق را درک کنید و مراحل لازم برای اطمینان از موفقیت خود در هر منطقه را بدانید. من در مورد این موارد و همچنین به اشتراک گذاری ایده ها صحبت خواهم کرد تا با گذشت زمان از آنها بیشتر استفاده کنم ، اما در حال حاضر ، در اینجا یک مرور سریع از هر یک وجود دارد.

درآمد

برای زنده ماندن حداقل به حداقل سطح درآمد نیاز دارید. هر مبلغی بالاتر از آن که شما را به عنوان شخصی که می تواند ثروت بسازد ، واجد شرایط می کند. و از آنجا که حداقل در آمریکا در مقایسه با آنچه مردم کسب می کنند بسیار زیاد نیست (میانگین درآمد خانوار حدود 50،000 دلار است و شما می توانید ساخت ثروت را به خوبی پایین تر از آن سطح شروع کنید) ، تقریباً همه افراد واجد شرایط هستند.

حرفه شما جایی است که اکثر مردم اکثریت قریب به اتفاق درآمد خود را دریافت می کنند. به همین ترتیب ، ما زمان زیادی را در اینجا می خواهیم در مورد نحوه مدیریت و رشد حرفه خود صحبت کنیم تا بتوانید پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برسانید. نکته اصلی: حتی یک تغییر کوچک برای بهتر می تواند به معنای صدها هزار درآمد اضافی در طول عمر باشد.

علاوه بر شغل خود ، راه های کاملی وجود دارد که می توانید این روزها درآمد اضافی کسب کنید. اگر به اندازه کافی زحمتکش باشید ، پولی که از طرف آن می گیرید می تواند کاملاً قابل توجه باشد.

راهنمای کامل برای کسب درآمد در اوقات فراغت

همه ما می توانستیم با چند دلار اضافی در جیب خود کار کنیم ، اما مگر اینکه رئیس شما طرفدار دادن به شما باشد

هزینه

مهم نیست که چه چیزی کسب می کنید - چه 30،000 دلار یا 1 میلیون دلار در سال باشد - باید هزینه های خود را زیر درآمد خود نگه دارید. شما باید کمتر از درآمد کسب کنید. اگر این کار را نکنید ، از نظر مالی به عقب می روید.

دو نفر را در نظر بگیرید:

  • جنی در سال 30،000 دلار می کند و سالانه 25،000 دلار خرج می کند.
  • جیم سالانه 1 میلیون دلار درآمد دارد و سالانه 1. 1 میلیون دلار هزینه می کند.

کدام شخص در حال ساخت ثروت است؟البته ، این جنی است. وی 5000 دلار به ارزش خالص خود اضافه کرد در حالی که جیم به عقب (با وام گرفتن) 100000 دلار رفت. بله ، جیم پتانسیل بیشتری برای ثروتمند شدن (و بسیار ثروتمندتر با سرعت بسیار سریعتر) از جنی دارد ، اما مگر اینکه عمل خود را با هم جمع کند ، او در یک آشفتگی مالی بزرگ قرار خواهد گرفت.

به این فکر کنید - اگر هر کدام 40 سال این کار را نگه داشته باشند؟جنی حتی 200000 دلار حتی اگر رشد صفر در پس انداز او وجود داشته باشد (که در آن وجود نخواهد داشت - او واقعاً چیزهای بیشتری خواهد داشت.) برای کسی که حقوق خود را بدست می آورد بد نیست.

جیم؟او احتمالاً پس از چندین سال از دست دادن 100K دلار ، به دادگاه محاصره شده یا به دادگاه منتقل شده است. در حالی که داشتن درآمد بالا می تواند یک دارایی بزرگ برای ثروتمند شدن باشد ، مطمئناً ثروت را تضمین نمی کند. به همین دلیل ما می بینیم که بسیاری از آمریکایی ها برای پرداخت چک چک می کنند - آنها به سادگی بیشتر از درآمد خود را خرج می کنند.

چرا اکثر مردم نمی توانند دو معادله فوق را به نفع خود کار کنند؟بسیاری می گویند این فقط به این دلیل است که آنها به اندازه کافی پول کسب نمی کنند. و برای بخش کوچکی از جمعیت ، این درست است. اما نظرسنجی فوق نیز مشخص کرد که چرا بسیاری از افراد از نظر مالی سخت هستند: آنها بیش از حد هزینه می کنند. آنها نمی توانند خود را کنترل کنند و به سادگی بیش از حد اسپانیایی می شوند. بنابراین آنها زندگی می کنند که به پرداخت و یا بدتر از آن ، هر ماه بیشتر عقب می افتند.

نکته اصلی هزینه کمتری از درآمد شما این است که برای صرفه جویی در هزینه در مناطقی که برای شما کار می کنند ، قدم بردارید. با گذشت زمان ، در مورد این مسئله خیلی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اساسی ترین حقیقت مالی شخصی

وقتی صحبت از امور مالی شخصی هوشمند و ایجاد ثروت می شود ، واقعاً فقط یک قانون اساسی وجود دارد

مازاد

تفاوت بین آنچه می سازید و آنچه خرج می کنید مازاد شماست. برخی از افراد دوست دارند آن را "شکاف" بنامند. دیگران آن را "پس انداز" می نامند. هرچه شما آن را صدا می کنید ، این سوختی است که موتور ایجاد ثروت شما را شلیک می کند. این اضافی است که شما به شمع اضافه می کنید که شما را بالا می برد تا ارزش خالص خود را افزایش دهد.

بدیهی است ، شما می خواهید مازاد شما تا حد منطقی ممکن باشد. این بدان معنا نیست که شما باید هفته 80 ساعت کار کنید و مانند یک بدبختی هزینه کنید تا هر پنی آخر را در مازاد خود فشار دهید ، اما می خواهید یک سالم (و درآمد در حال رشد) داشته باشید و هزینه ها را معقول و تحت کنترل خود نگه دارید. اگر این کارهای ساده را انجام دهید ، ارزش خالص خود را به طور خودکار رشد خواهید داد.

زمان

زمان چند مورد برای شما انجام می دهد:

  • این امکان را به شما می دهد تا هر سال مازاد را به ارزش خالص خود اضافه کنید. در طی یک دوره طولانی - 20 ، 30 یا 40 سال - اینها واقعاً می توانند اضافه شوند.
  • این اجازه می دهد تا پول شما به خودش رشد کند. به عنوان مثال ، اگر 10 ٪ از پول خود را بدست آورید (فقط برای آسانتر کردن ریاضی انتخاب شده اید) ، مازاد 1000 دلار شما در سال 2 به 1100 دلار تبدیل می شود.

ببینید چگونه خودش در حال رشد است؟به این ترکیب گفته می شود و بعداً در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. اما در حال حاضر می توانید ببینید که چقدر می تواند در مدت زمان طولانی قدرت داشته باشد. 40 سال پایین جاده و 1000 دلار شما بارها و بارها با ترکیب خود به خودی خود ضرب می شود. به همین دلیل زمان در رشد خالص شما بسیار مهم است.

حالا بیایید بگوییم که شما در حال حاضر 50 یا 60 ساله هستید. ممکن است فکر کنید ، "این نکات برای من مؤثر نخواهد بود. من هیچ وقت باقی نمی ماند."در حالی که درست است که شما 40 سال برای صرفه جویی در آن ندارید ، نکاتی که ما در اینجا پوشش خواهیم داد مطمئناً شما را در جاده ثروتمندتر از آنچه که بدون آنها بوده اید ، ثروتمندتر خواهد کرد. بنابراین این نکات را فقط به دلیل بزرگتر شدن رد نکنید. استفاده از آنها باعث می شود شما از نظر مالی بهتر شود.

ثروت

اگر تمام موارد فوق را در کنار هم قرار دهید ، این نتیجه گیری است: شما وقتی کمتر از درآمد خود صرف می کنید ، ثروت (ارزش خالص) می سازید و مازاد خود را با گذشت زمان پس انداز می کنید. بله ، این ساده است. مهم نیست که در حال حاضر ارزش خالص شما در کجا قرار دارد ، می توانید با انجام مراحل زیر آن را بهبود بخشید (و هرچه بیشتر از این کارها انجام دهید ، بهتر است):

  • درآمد خود را رشد دهید
  • هزینه های خود را برش داده و/یا کنترل کنید.
  • هرچه سریعتر شروع کنید و مازاد خود را با گذشت زمان ذخیره کنید.

همانطور که یک مرد خردمند یک بار آن را خلاصه کرد: "تا آنجا که می توانید تا آنجا که می توانید پس انداز کنید."

مالی رایگان پول به یک چیز ساده اختصاص داده شده است: رشد ارزش خالص شما. این سایت تلاشی برای صحبت در مورد امور مالی به روشی ساده و آسان برای درک است که به خواننده اجازه می دهد بدون تلاش زیاد امور مالی خود را مدیریت کند.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 30 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:57