نحوه ثبت نام و ورود به حساب در تجارت Binomo

ساخت وبلاگ

How to Sign Up and Login Account in Binomo trading

لطفاً اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل شما بدون فاصله یا شخصیت های اضافی وارد شده است.

3. پس از آن یک ایمیل تأیید به آدرس ایمیلی که وارد کرده اید ارسال می شود. آدرس ایمیل خود را برای محافظت از حساب خود تأیید کرده و قابلیت های بیشتر پلتفرم را باز کنید ، روی دکمه "تأیید ایمیل" کلیک کنید. 4. ایمیل شما با موفقیت تأیید شد. بر روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کنید ، سپس یک آدرس ایمیل و رمز ورود را که ثبت نام کرده اید وارد کنید تا با آن وارد حساب خود شوید. اکنون برای شروع تجارت می توانید وارد سیستم شوید. شما 1000 دلار حساب نسخه ی نمایشی دارید ، همچنین می توانید پس از واریز ، در یک حساب واقعی یا مسابقات تجارت کنید.

نحوه ثبت نام با حساب Facebook

همچنین ، شما گزینه ای برای باز کردن حساب خود با استفاده از حساب شخصی فیس بوک خود دارید و می توانید فقط در چند مرحله ساده این کار را انجام دهید:

How to Sign Up and Login Account in Binomo trading

1. روی دکمه Facebook کلیک کنید. پنجره ورود به سیستم Facebook باز خواهد شد ، جایی که باید آدرس ایمیل خود را که برای ثبت نام در Facebook استفاده کرده اید وارد کنید

3. رمز عبور را از حساب Facebook خود وارد کنید

4. هنگامی که روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کردید ، روی "ورود به سیستم" کلیک کنید ، Binomo درخواست دسترسی به: نام و تصویر پروفایل و آدرس ایمیل شما را می دهد. ادامه را کلیک کنید. پس از آن به طور خودکار به پلت فرم Binomo هدایت می شوید.

نحوه ثبت نام با حساب Gmail

Binomo با استفاده از حساب Gmail شخصی شما برای ثبت نام در دسترس است. در اینجا شما همچنین در حساب Gmail خود به مجوز نیاز دارید.

1. برای ثبت نام با یک حساب Gmail ، روی دکمه مربوطه در فرم ثبت نام کلیک کنید. 2. در پنجره جدیدی که باز می شود ، شماره تلفن یا ایمیل خود را وارد کرده و روی "Next" کلیک کنید. 3. سپس رمز عبور حساب Gmail خود را وارد کرده و روی "Next" کلیک کنید. پس از آن ، دستورالعمل های ارسال شده از سرویس به آدرس ایمیل خود را دنبال کنید.

در سیستم عامل موبایل Binomo iOS ثبت نام کنید

اگر دستگاه تلفن همراه iOS دارید ، باید برنامه رسمی موبایل Binomo را از App Store یا اینجا بارگیری کنید. به سادگی برنامه "Binomo: Smart Investments" را جستجو کرده و آن را در iPhone یا iPad خود بارگیری کنید.

ثبت نام در سیستم عامل موبایل Android Binomo

اگر یک دستگاه تلفن همراه Android دارید ، باید برنامه رسمی موبایل Binomo را از Google Play یا اینجا بارگیری کنید. به سادگی برنامه "binomo" را جستجو کرده و آن را در دستگاه خود بارگیری کنید.

  1. آدرس ایمیل و رمز عبور جدید خود را وارد کنید
  2. ارز حساب را انتخاب کنید
  3. با شرایط خدمات بخوانید و موافقت کنید و آن را بررسی کنید

در نسخه وب موبایل Binomo ثبت نام کنید

اگر می خواهید در نسخه وب موبایل پلت فرم تجارت Binomo تجارت کنید ، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. در ابتدا ، مرورگر خود را روی دستگاه تلفن همراه خود باز کنید. پس از آن ، "binomo.com" را جستجو کرده و به وب سایت رسمی کارگزار مراجعه کنید. در این مرحله ما هنوز داده ها را وارد می کنیم: ایمیل ، رمز عبور ، ارز را انتخاب کنید ، "توافق نامه مشتری" را بررسی کنید و روی "ایجاد حساب" کلیک کنید در اینجا شما هستید! اکنون می توانید از نسخه وب موبایل این سیستم عامل حساب و تجارت باز کنید. نسخه وب موبایل پلت فرم تجارت دقیقاً مشابه نسخه وب معمولی آن است. در نتیجه ، هیچ مشکلی در تجارت و انتقال وجوه وجود نخواهد داشت.

How to Sign Up and Login Account in Binomo trading

بستر معاملاتی

سوالات متداول (متداول)

آیا اقوام می توانند در سایت ثبت نام کنند و از همان دستگاه تجارت کنند

اعضای همان خانواده می توانند در حساب های مختلف در Binomo تجارت کنند.

در این حالت ، این سیستم عامل باید از دستگاه های مختلف و آدرس های مختلف IP وارد شود.

کشورهایی که ما در آنها خدمات ارائه نمی دهیم

متأسفانه ، ما در چندین کشور خدمات ارائه نمی دهیم.

لیستی از کشورهایی که ساکنان و آدرس های IP آنها نمی توانند وارد سیستم عامل شوند ، می توانند در بند 10. 2 توافق نامه مشتری پیدا شوند.

می خواهید یک حساب جدید ثبت کنید ، اما همیشه به یک شخص قدیمی برگردید

اگر می خواهید برای یک حساب جدید ثبت نام کنید ، باید از نسخه فعلی خود خارج شوید.

اگر از نسخه وب استفاده می کنید: برای انجام این کار ، روی نام خود در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید."خروج" را در لیست کشویی انتخاب کنید.

در صفحه اصلی ، لطفاً روی دکمه زرد "ورود به سیستم" در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. روی آن کلیک کنید و برگه با فرم ثبت نام ظاهر می شود.

اگر از برنامه تلفن همراه استفاده می کنید: برای این کار ، روی منو در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید."تنظیمات" را انتخاب کنید و به بخش "پروفایل" بروید. روی دکمه "خروج" کلیک کنید.

در صفحه اصلی ، لطفاً روی "ثبت نام" کلیک کنید و برگه با فرم ثبت نام ظاهر می شود.

مهم! لطفاً قبل از ایجاد پرونده جدید ، حساب قدیمی خود را مسدود کنید. استفاده از حساب های متعدد در Binomo ممنوع است.

چرا باید ایمیل را تأیید کنم؟

تأیید ایمیل برای دریافت اخبار مهم از شرکت در مورد تغییراتی که بر روی این سیستم عامل معرفی شده است ، و همچنین اعلان هایی در مورد تبلیغات مختلف برای معامله گران ما ضروری است.

همچنین امنیت حساب شما را تضمین می کند و به جلوگیری از دسترسی اشخاص ثالث به آن کمک می کند.

تأیید ایمیل

یک ایمیل برای تأیید ثبت نام ظرف 5 دقیقه از باز کردن حساب شما برای شما ارسال می شود.

اگر ایمیل را دریافت نکرده اید ، لطفاً پوشه هرزنامه خود را بررسی کنید. برخی از ایمیل ها بدون هیچ دلیلی به آنجا می روند.

اما اگر در هیچ یک از پوشه های شما ایمیلی وجود نداشته باشد ، چه می شود؟این مشکلی نیست ، ما می توانیم دوباره آن را ارسال کنیم. برای انجام این کار ، فقط به این صفحه بروید ، داده های شخصی خود را وارد کرده و درخواست را انجام دهید.

اگر آدرس ایمیل شما به طور نادرست وارد شد ، می توانید آن را اصلاح کنید.

به یاد داشته باشید که همیشه می توانید به پشتیبانی فنی نیز اعتماد کنید. فقط یک ایمیل به [ایمیل محافظت شده] ارسال کنید و درخواست تأیید آدرس ایمیل خود را کنید.

نحوه تأیید ایمیل در صورت عدم ارسال ایمیل به طور نادرست

هنگام ثبت نام ، آدرس ایمیل خود را اشتباه اشتباه کردید.

این بدان معناست که نامه تأیید به آدرس دیگری ارسال شده است و شما آن را دریافت نکردید.

لطفاً به اطلاعات شخصی خود در وب سایت Binomo بروید.

در قسمت "ایمیل" ، لطفاً آدرس صحیح را وارد کرده و روی دکمه "تأیید" کلیک کنید.

پس از آن ، سیستم به طور خودکار نامه تأیید را به آدرس ایمیل شما ارسال می کند و پیامی را در سایت مشاهده خواهید کرد که نامه ارسال شده است.

لطفاً تمام پوشه های موجود در ایمیل خود ، از جمله هرزنامه را بررسی کنید. اگر هنوز نامه ندارید ، می توانید دوباره آن را در صفحه درخواست کنید.

نحوه ورود به Binomo

چگونه می توان حساب binomo را وارد کرد؟

چگونه می توان با استفاده از فیس بوک به Binomo وارد شد؟

همچنین می توانید با کلیک روی آرم فیس بوک ، با استفاده از حساب شخصی فیس بوک خود به وب سایت وارد شوید.

How to Sign Up and Login Account in Binomo trading

1. روی دکمه Facebook کلیک کنید. پنجره ورود به سیستم Facebook باز خواهد شد ، جایی که باید آدرس ایمیل خود را که برای ثبت نام در Facebook استفاده کرده اید وارد کنید

3. رمز عبور را از حساب Facebook خود وارد کنید

4. هنگامی که روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کردید ، روی "ورود به سیستم" کلیک کنید ، Binomo درخواست دسترسی به: نام و تصویر پروفایل و آدرس ایمیل شما را می دهد. ادامه را کلیک کنید. پس از آن به طور خودکار به پلت فرم Binomo هدایت می شوید.

چگونه می توان با استفاده از Gmail به Binomo وارد شد؟

1. همچنین می توانید با کلیک بر روی آرم Google ، با استفاده از حساب Gmail شخصی خود وارد وب سایت شوید. 2. سپس در پنجره جدیدی که باز می شود ، شماره تلفن یا ایمیل خود را وارد کرده و روی "Next" کلیک کنید. پس از ورود به این ورود و روی «بعدی» کلیک کنید ، سیستم یک پنجره باز می کند. از شما برای حساب Gmail خود خواسته می شود. 3. سپس رمز عبور حساب Gmail خود را وارد کرده و روی "Next" کلیک کنید. پس از آن ، دستورالعمل های ارسال شده از سرویس به آدرس ایمیل خود را دنبال کنید. شما را به حساب شخصی Binomo خود منتقل می کنید.

بازیابی رمز عبور از حساب Binomo

نگران نباشید اگر نمی توانید وارد سیستم عامل شوید ، ممکن است رمز عبور اشتباه را وارد کنید. شما می توانید یک مورد جدید بیاورید.

اگر از نسخه وب استفاده می کنید

برای انجام این کار ، روی پیوند "رمز عبور من فراموش شده" در زیر "رمز عبور" در سایت کلیک کنید. در پنجره جدید ، ایمیلی را که هنگام ثبت نام استفاده کرده اید وارد کنید و روی دکمه "ارسال" کلیک کنید. شما یک ایمیل با پیوند دریافت خواهید کرد تا بلافاصله رمز عبور خود را تغییر دهید. سخت ترین بخش به پایان رسیده است ، ما قول می دهیم! اکنون فقط به صندوق ورودی خود بروید ، ایمیل را باز کنید و روی دکمه "کلیک" زرد کلیک کنید. پیوند از ایمیل شما را به بخش ویژه ای در وب سایت Binomo سوق می دهد. رمز ورود جدید خود را دو بار وارد کنید و روی دکمه "تغییر رمز عبور" کلیک کنید

لطفاً این قوانین را دنبال کنید: رمز عبور باید حداقل از 6 کاراکتر تشکیل شود و باید شامل حروف و اعداد باشد. "رمز عبور" و "تأیید رمز عبور" باید یکسان باشد.

پس از وارد کردن "رمز عبور" و "تأیید رمز عبور". یک پیام ظاهر می شود که نشان می دهد رمز عبور با موفقیت تغییر کرده است.

How to Sign Up and Login Account in Binomo trading

خودشه! اکنون می توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور جدید خود وارد پلت فرم Binomo شوید. اگر از برنامه تلفن همراه استفاده می کنید

برای انجام این کار ، روی دکمه "تنظیم مجدد رمز عبور" در زیر دکمه "ورود به سیستم" کلیک کنید. در پنجره جدید ، ایمیلی را که در هنگام ثبت نام استفاده کرده اید وارد کنید و روی دکمه "تنظیم مجدد رمز عبور" کلیک کنید. همان مراحل باقیمانده برنامه وب را انجام دهید

چگونه می توان برنامه binomo iOS را وارد کرد؟

ورود به سیستم iOS موبایل به طور مشابه برای ورود به برنامه وب Binomo است. برنامه را می توانید از طریق فروشگاه App در دستگاه خود بارگیری کنید یا اینجا را کلیک کنید. به سادگی برنامه "Binomo: Smart Investments" را جستجو کنید و روی «بارگیری» کلیک کنید تا آن را در iPhone یا iPad خود نصب کنید. پس از نصب و راه اندازی ممکن است با استفاده از ایمیل خود وارد برنامه موبایل Binomo iOS شوید. شما فقط باید گزینه "ورود به سیستم" را انتخاب کنید. ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کنید. بستر معاملاتی

چگونه می توان برنامه Android Binomo را وارد کرد؟

برای یافتن این برنامه باید به فروشگاه Google Play مراجعه کرده و "Binomo" را جستجو کنید یا اینجا را کلیک کنید. پس از نصب و راه اندازی ممکن است با استفاده از ایمیل خود وارد برنامه موبایل Binomo Android شوید. همان مراحل را در دستگاه iOS انجام دهید ، گزینه "ورود به سیستم" را انتخاب کنید ، ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کنید. بستر معاملاتی

ورود به نسخه وب موبایل Binomo

اگر می خواهید در نسخه وب موبایل پلت فرم تجارت Binomo تجارت کنید ، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. در ابتدا ، مرورگر خود را روی دستگاه تلفن همراه خود باز کنید. پس از آن ، "binomo.com" را جستجو کرده و به وب سایت رسمی کارگزار مراجعه کنید. ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کنید. بفرمایید! اکنون می توانید از نسخه وب موبایل این سیستم عامل تجارت کنید. نسخه وب موبایل پلت فرم تجارت دقیقاً مشابه نسخه وب معمولی آن است. در نتیجه ، هیچ مشکلی در تجارت و انتقال وجوه وجود نخواهد داشت.

How to Sign Up and Login Account in Binomo trading

بستر معاملاتی

سوالات متداول (متداول)

ایمیل را از حساب Binomo فراموش کردم

اگر ایمیل خود را فراموش کرده اید ، می توانید با استفاده از Apple یا Gmail وارد شوید.

اگر این حساب ها را ایجاد نکرده اید ، می توانید هنگام ثبت نام در وب سایت Binomo ، آنها را ایجاد کنید. در موارد شدید ، اگر نامه الکترونیکی خود را فراموش کرده اید ، و راهی برای ورود به سیستم از طریق Gmail و Apple وجود ندارد ، باید با سرویس پشتیبانی تماس بگیرید: [ایمیل محافظت شده]

پیامی که از تعداد مجاز تلاش های ورود به سیستم فراتر رفته است

در صورتی که سعی کنید بیش از 10 بار در یک ساعت وارد حساب خود شوید.

لطفاً یک ساعت صبر کنید و قادر به ورود به سیستم خواهید بود.

اگر برای بازیابی رمز عبور ایمیلی دریافت نکرده ام ، باید چه کاری انجام دهم

اگر ایمیل را با پیوند برای بازیابی رمز عبور حساب Binomo خود دریافت نکرده اید ، لطفاً این مراحل را دنبال کنید:

اطمینان حاصل کنید که صندوق ورودی نامه خود را برای ثبت حساب Binomo بررسی کرده اید

پوشه "اسپم" را برای ایمیل های Binomo بررسی کنید - نامه با پیوند ممکن است در آنجا باشد.

اگر برای بازیابی رمز عبور هیچ ایمیلی با پیوند وجود ندارد ، لطفاً از طریق چت با ما تماس بگیرید یا می توانید به [ایمیل محافظت شده] بنویسید و متخصصان ما به حل مسئله کمک می کنند.

قادر به ورود به سیستم نیست ، حساب ثبت شده از طریق فیس بوک

برای ورود به حساب خود ، ما با مهربانی از شما می خواهیم که به نسخه وب سیستم عامل بروید ، گزینه "رمز ورود من را فراموش کرده اید" را انتخاب کرده و ایمیلی را که برای ثبت نام در فیس بوک استفاده می شود وارد کنید. سپس یک ایمیل با پیوندی برای تغییر رمز عبور حساب Binomo خود دریافت خواهید کرد.

پس از آن ، شما می توانید با استفاده از یک رمز عبور جدید و یک آدرس ایمیل تأیید شده به عنوان ورود به سیستم ، سیستم عامل را وارد کنید.

چگونه آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را تغییر دهم؟

در صورتی که هنوز آدرس پستی و شماره تلفن شما تأیید نشده باشد ، می توانید آنها را در بخش "اطلاعات شخصی" در نسخه وب سیستم عامل ویرایش کنید.

پس از تأیید ، ویرایش این اطلاعات دیگر امکان پذیر نیست. در صورت نیاز به تغییر شماره تلفن شما ، می توانید شماره فعلی خود را با نوشتن در [ایمیل محافظت شده] به سرویس پشتیبانی مشتری گزارش دهید.

اگر قبلاً حساب های قبلی را مسدود کرده اید ، ثبت نام یک حساب جدید به آدرس ایمیل دیگر امکان پذیر است.

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 85 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:40