سخنرانی اصلی جان گلن ، دبیر اقتصادی خزانه داری ، در اجلاس جهانی نوآوری مالی

ساخت وبلاگ

سخنرانی اصلی جان گلن ، دبیر اقتصادی خزانه داری ، در نشست جهانی نوآوری مالی در هفته FinTech 2022.

مکان: نشست جهانی نوآوری مالی ارائه شده در: 4 آوریل 2022 (متن سخنرانی ، دقیقاً همانطور که تحویل داده شد)

John Glen MP

خانم ها و آقایان،

و بگذارید با انتقال عذرخواهی های صدراعظم - و ناامیدی - شروع کنم که به دلیل تعهدات دیگر او امروز نمی تواند در اینجا باشد.

از آنجا که Fintech یک بخش سریع و هیجان انگیز است ... تا حد زیادی ، به دلیل ایده های شما ، سخت کوشی و تخصص شما ... و کاملاً در خط مقدم ذهن صدراعظم است زیرا او درباره آینده فکر می کند ... در مورد حمایت از بهبود اقتصادی ... ودر مورد ساخت انگلیس به مرکز مالی برتر جهان.

و این نکته آخر بسیار مهم است.

خدمات مالی از بسیاری جهات مختلف به این کشور کمک می کند.

و در آن ... با هر ماه گذشت ... fintech در حال مشت زدن بیشتر و سخت تر است.

رشد سرمایه گذاری در سال در سال در انگلستان در سال 2021 بیش از 200 درصد رشد داشته است.

ما قطب پیشرو در FinTech اروپایی هستیم ... و فقط در سراسر جهان در ایالات متحده دوم هستیم.

تقریبا نیمی از تکشاخ های Fintech در اروپا در انگلستان مستقر هستند ... و سال گذشته این بخش سرمایه گذاری بیشتری نسبت به فرانسه ، آلمان ، سوئد و هلند به همراه داشت.

این مهم استزیرا ، همانطور که سال گذشته صدراعظم به شما گفت ، بخشی از نحوه تبدیل شدن به آن مرکز مالی برجسته که او توصیف می کند با داشتن فناوری در اینجا برای انجام بهتر کارها است.

بنابراین بدون شک: من و صدراعظم همه شما را بی نهایت ارزیابی می کنیم ... و به انجام هر کاری که می توانیم برای حمایت از شما ادامه دهیم.

به همین دلیل ما به ران کالیفا دستور دادیم تا یک بررسی مستقل در مورد Fintech انگلستان انجام دهیم ... و به همین دلیل ما برای اجرای توصیه های او ، هر سینوسی را ترغیب می کنیم.

FCA قبلاً ماسهبازی نظارتی جهانی خود را گسترش داده و تقویت کرده است ... این خلبان "Scalebox" جدید را خلبانی می کند ، که پشتیبانی پیشرفته ای را برای شرکت های تازه مجاز ارائه می دهد ... و فقط چند هفته پیش ، Innovate Tinary از راه اندازی گروه بین المللی FinTech خود خبر داد ، که آن گروه بین المللی Fintech خود را که که آن گروه بین المللی Fintech خود را اعلام کردآنها با وزارت تجارت بین المللی به طور مشترک خواهند بود.

یکی از توصیه های اصلی Kalifa Review ایجاد یک نهاد جدید و ملی FinTech: مرکز مالی ، نوآوری و فناوری ... نیرویی برای توربوشارژنگ در انگلستان است ... و من خوشحالم که کمیته فرمان CFIT ، ریاست خود رونهفته گذشته برای اولین بار ملاقات کرد.

یکی دیگر از داستان های موفقیت آمیز انگلیس و Fintech "بانکداری باز" است ... با فناوری که از نوآوری و توانمندسازی مصرف کنندگان حمایت می کند.

و ، در اینجا ، ما در حال تعیین این موضوع هستیم که چگونه انگلیس می تواند موفقیت های خود را تا کنون برپا کند ... به ویژه از طریق کمیته نظارتی نظارتی جدید که با صنعت همکاری خواهد کرد تا موافقت و اجرای چشم انداز آینده بانکداری آزاد در انگلستان باشد.

انگلستان Fintech در مکانی عالی قرار دارد. و این وظیفه ما ، به عنوان یک دولت ، اطمینان از ادامه موفقیت است ... مأموریتی که ما بسیار متعهد هستیم.

اما تعداد بیشتری وجود دارد

صدراعظم از من نپرسید که به اینجا بیایم تا از شما تشکر کنم و به شما تبریک بگویم.

صدراعظم ، خزانه داری و من یک پیام خاص در مورد فن آوری های جدید داریم.

خانم ها و آقایان،

هرگز در تاریخ تجارت اختراع وجود نداشته است ، به عنوان فن آوری لجر توزیع شده و blockchain توزیع شده است.

به خاطر سادگی ، من می خواهم از اصطلاح Catch-All "Crypto" یا "Crypto-Technologies" استفاده کنم.

اما منظور من این است که فناوری خارق العاده ، جیوه و اساسی است که باعث می شود "رمزنگاری" امکان پذیر باشد ... و می توانیم کاملاً مطمئن باشیم که در چندین حوزه اثرات عمیقی خواهد داشت.

و این خیلی اوقات اتفاق نمی افتد.

این یک چالش است ... و این یک فرصت است ... و امروز می خواهم به شما بگویم که چگونه در انگلستان می خواهیم پاسخ دهیم.

از آنجا که ما می خواهیم این کشور یک قطب جهانی باشد - بهترین مکان در جهان برای شروع و مقیاس شرکت های رمزنگاری.

اگر یک پیام وجود دارد که من می خواهم امروز شما را با آن ترک کنید ، این است که انگلیس برای تجارت باز است - برای مشاغل رمزنگاری باز است.

ما هنوز درست در مورد شکستن این فناوری درست هستیم.

اما حتی اجماع در مورد پیامدهای رمزنگاری وجود ندارد ... چه موقع یا اینکه آیا می خواهیم به نوعی حالت پایدار برسیم ... یا حتی آیا خود رمزنگاری چیز خوبی است.

بحث گسترده ای بین بدبینان و انجیلی ها وجود دارد ، و طیف گسترده ای از دیدگاه ها در این بین وجود دارد.

برخی از مردم عمیقاً نگران رمزنگاری هستند ... و در مورد چگونگی آسیب رساندن به مصرف کنندگان ... یا فراهم کردن بستر فعالیت غیرقانونی عاری از نظارت دولت ... یا انتشار کربن را فراهم می کند.

دیگران می گویند این بهترین چیز تا کنون است. آنها استدلال می كنند كه Crypto می تواند کارهایی مانند انقلابی در امور مالی جهانی انجام دهد ... با انجام صرافی های مالی شفاف تر ، کارآمدتر و دموکراتیک تر و قرار دادن ارز در دست مردم نه ملل.

این ما را در اینجا در انگلستان با یک سؤال بزرگ برای پاسخ دادن به ما رها می کند: چگونه می خواهیم پاسخ دهیم؟

پاسخ ما این است:

اگر فن آوری های رمزنگاری قسمت بزرگی از آینده باشند ، ما-انگلیس-می خواهیم در طبقه همکف قرار بگیریم و در طبقه همکف قرار بگیریم.

در واقع ، اگر اکنون مرتکب شویم ... اگر اکنون عمل کنیم ... می توانیم راه را پیش ببریم.

ما نگرانی ها را می شنویم ... برخی از آنها معتبر هستند.

به همین دلیل ، در این کشور ، ما قبلاً گفته ایم که ما به دنبال محافظت از مصرف کنندگان با قانون گذاری خواهیم بود تا رمزنگاری های خاصی را به دامنه تنظیم تبلیغات مالی وارد کنیم ... و این ضروری است که سرمایه گذاران خطرات خود را درک کنند.

و ، همانطور که اخیراً کمیته سیاست مالی بانک انگلیس اشاره کرد ، ما همچنین توجه داریم که با رشد و پیشرفت های رمزنگاری شده و با سیستم مالی اصلی به هم پیوسته تر می شویم تا اطمینان حاصل کنیم که تنظیم کننده ها از ابزارهای مناسبی برای مدیریت خطرات مرتبط برخوردار هستندبشر

ما همچنین می دانیم که رمزنگاری ها برای جنایتکاران و کشورهای خصمانه جذاب بوده اند. به همین دلیل ما برای جلوگیری از سوء استفاده از آنها اقدامات پیشگیرانه ای انجام داده ایم.

از ژانویه سال 2020 ، شرکت های دارایی رمزنگاری که در انگلستان فعالیت می کنند ، تحت مقررات پولشویی قرار گرفته اند ، و ما اخیراً در مورد اجرای قانون سفر کارگروه اقدام مالی برای نقل و انتقالات دارایی های رمزنگاری مشورت کرده ایم.

ما یک سیستم بسیار قوی داریم و در مورد این استانداردهای عالی سازش نخواهیم کرد.

به طور خاص در مورد روسیه ، دفتر اجرای تحریم های مالی بیانیه مشترکی را با FCA و بانک انگلیس منتشر کرده است که تکرار می کند که شرکت های دارایی رمزنگاری موظفند نقش خود را در اطمینان از اجرای تحریم ها بازی کنند و راهنمایی در مورد نحوه انجام این کار ارائه دهند.

انگلیس همچنین نقش مهمی در مذاکرات در چارچوب گزارشگری مالیات بر Crypto-Assets جدید OECD ، تضمین شفافیت مالیات و اعتماد به نفس مصرف کننده در بخش ، و امکان ایجاد یک سطح بازی در گزارش مالیاتی در سطح جهان دارد.

در مورد ردپای کربن ، انگلستان یک مرکز پیشرو در جهان برای امور مالی سبز است ... بنابراین ، مطمئناً ، ما از نزدیک به استفاده از انرژی مرتبط با برخی از فناوری های رمزنگاری خواهیم پرداخت.

اینها همه چیز کاملاً منطقی است که باید مورد تردید قرار بگیرند.

اما ، به همان اندازه ، ما پتانسیل عظیمی را در رمزنگاری می بینیم ... و می خواهیم به خودمان فرصت بدهیم تا حداکثر مزیت را بدست آوریم. ما نمی خواهیم استانداردهای خود را پایین بیاوریم ، اما می خواهیم رویکرد بی طرفانه از نظر فناوری را حفظ کنیم. داشتن مقررات قوی و مؤثر مانع از نوآوری نمی شود ، در واقع آن را تقویت می کند - با دادن اعتماد به نفس به مردم و مشاغل لازم برای فکر کردن و سرمایه گذاری برای طولانی مدت.

چگونه می خواهیم این کار را انجام دهیم؟

خوب ، سه چیز مهم به نفع ما وجود دارد.

ما یک برنامه دقیق داریم ... ما ، من مصمم هستیم که سریع یاد بگیریم ... و دولت راه را برای مهار پتانسیل های blockchain و حمایت از توسعه یک اکوسیستم رمزنگاری جهانی پیش می برد.

اول ، یک برنامه دقیق.

دیدگاه ما این است که Crypto در بسیاری از بخش های مختلف - از جمله خدمات مالی - تأثیر می گذارد.

تغییر پویا خواهد بود ... این بدان معنی است که نحوه تنظیم فناوری های رمزنگاری نیز باید پویا باشد. درست همانطور که باید برای سایر فعالیت ها و محصولات مالی باشد.

ما نباید به فکر مقررات به عنوان یک چیز استاتیک و سفت و سخت باشیم.

درعوض ، ما باید از نظر کد نظارتی فکر کنیم ... مانند کد رایانه ... که ما در صورت نیاز به ... متناسب و متناسب ، اصلاح و بازنویسی می کنیم ، بله ... اما همچنین زیرک و بی طرف ... با پشتیبانی و توصیه های شما شکل می گیرد ... وبا خزانه داری و تنظیم کننده ها ، از طریق Taskforce Cryptoassets ، با هم همکاری می کنیم تا یک منظره نظارتی پویا ایجاد کنند که برای همه کار می کند.

البته من از گزارش های اخیر در مورد رژیم موقت بسیار آگاه هستم. این دنیای جدیدی برای تنظیم کننده های تازه تنظیم شده و تنظیم کننده ها است. ما باید با هم کار کنیم ، از یکدیگر بیاموزیم ، تا آن استانداردهای بالا را حفظ کنیم در حالی که انعطاف پذیر و با سرعتی که سرعت نوآوری می خواهد کار کنیم

ما سال گذشته در مورد نحوه تنظیم به اصطلاح "stablecoins" ، که برخی از شرکت ها مایل به توسعه اهداف پرداخت هستند ، مشورت کردیم.

امروز ، ما پاسخ خود را منتشر می کنیم ... به عنوان بخشی از آنها می توانم تأیید کنم که ما برای ایجاد برخی از تابلوی های خاص در چارچوب پرداخت های خود ، تصویب خواهیم کرد ... ایجاد شرایط برای صادرکنندگان StableCoin و ارائه دهندگان خدمات برای فعالیت و رشد در انگلستان.

این امر همچنین مصرف کنندگان را قادر می سازد تا از خدمات پرداخت Stablecoin با اطمینان استفاده کنند ... و دولت این قانون را به عنوان بخشی از جاه طلبی برای ارائه رژیم نظارتی پیشرو در جهان برای stablecoins معرفی می کند.

ما می خواستیم ، در وهله اول ، به مناطقی از پتانسیل و نگرانی فوری در حوزه رمزنگاری توجه کنیم - از این رو کار ما در Stablecoins.

اما ما اکنون در حال گسترش آن نگاه هستیم.

ما فکر می کنیم بازار به اندازه کافی تغییر کرده است تا ما به دنبال تنظیم مجموعه گسترده ای از فعالیت های رمزنگاری از جمله تجارت نشانه هایی مانند بیت کوین ... و ما در مورد یک رژیم پیشرو در جهان برای بقیه بازار رمزنگاری نیز مشورت خواهیم کرد ... رژیمی که این کار را خواهد کردایمن و پایدار را تسهیل کنید ، و امیدوارم سریع ، نوآوری.

با نگاه به آینده ، منظره قانونی نیز بسیار مهم خواهد بود.

قانون انگلیسی و خدمات حقوقی پیشرو در جهان در حال حاضر دارایی بزرگی است و می تواند نقش بزرگی در ساخت انگلستان به قطب جذاب برای همه چیز دیجیتالی و برای فن آوری های جدید به طور کلی داشته باشد.

و من می خواهم از کارگروه صلاحیت انگلیس ، به ریاست سر جفری ووس ، بخاطر کار مهم خود در مورد اعمال قانون انگلیسی در این زمینه تشکر کنم.

من همچنین می خواهم از کمیسیون حقوقی بخاطر تمام کارهایی که در مورد دارایی های دیجیتالی و قراردادهای هوشمند انجام داده اند تشکر کنم ... و خوشحالم که اعلام می کنم از آنها می خواهیم یک پروژه جدید را انجام دهند ... برای در نظر گرفتن وضعیت حقوقی سازمانهای خودمختار غیر متمرکز.

این پروژه ها به اطمینان حاصل می کنند که ما در حاشیه نوآوری قانونی باقی می مانند ، دقیقاً همانطور که با شرکت های با مسئولیت محدود در قرن نوزدهم و چارچوب قانونی برای مشتقات و بازارهای اوراق بهادار در دهه 1990 انجام دادیم. قانون انگلیسی می تواند و باید پایه و اساس قانونی استفاده از این فناوری های مرزی را فراهم کند.

البته ، تمام این فعالیت ها در برابر زمینه نوآوری هیجان انگیز و تحول آمیز پیرامون تکامل بعدی اینترنت اتفاق می افتد: Web3 ، همانطور که بسیاری از آنها آن را می نامند

هیچ کس با اطمینان نمی داند که Web3 چگونه به نظر می رسد. اما هر فرصتی وجود دارد که blockchain با یک اکوسیستم غیرمتمرکز ، باز و کاربر متعلق به توسعه آن یکپارچه باشد.

و ما می خواهیم این کشور در آنجا باشد ، از جبهه منتهی می شود ... به دنبال بزرگترین فرصت های اقتصادی است.

دولت در حال حاضر با تنظیم کننده های دیجیتال همکاری می کند تا بفهمد برای دستیابی به حداکثر سود برای عموم ، چه موضوعاتی باید در نظر گرفته شود.

ما همچنین با همه شما درگیر خواهیم شد تا از تغییراتی که می خواهیم به سیستم مالیاتی بسازیم.

با تعادل ، ما فکر نمی کنیم کد مالیاتی به جراحی اصلی نیاز داشته باشد تا بتواند راحت تر برای رمزنگاری کار کند.

اما ما می خواهیم موضوعات خاص مانند درمان وام های Defi و Staking را بررسی و حل کنیم. ما معافیت مدیر سرمایه گذاری را اصلاح خواهیم کرد تا مجالس را برای مدیران صندوق های انگلستان از جمله Disincentives به مدیران صندوق های انگلستان از جمله رمزنگاری در اوراق بهادار خود حذف کنیم.

مهمتر از همه ، ما می خواهیم انگلستان را به عنوان یک صلاحیت طرفدار نوآوری قرار دهیم ... که برای سرمایه گذاری درونی جذاب است و برای شرکتهایی که هنوز پایگاه مستقر ندارند.

دومین موردی که ما برای ما پیش رفته است این است که ما مصمم هستیم که سریع یاد بگیریم.

انگلیس در حال حاضر دارای سابقه ای قوی برای تسهیل آزمایش از طریق ماسهبازی تنظیم کننده FCA است که بیش از 50 شرکت را با استفاده از blockchain پشتیبانی کرده است.

FCA امروز اعلام کرده است که آنها ماه آینده اولین مجموعه ای از "رمزنگاری-اسپرینت ها" را برگزار می کنند که شامل تعداد زیادی از کارشناسان صنعت است.

Sprints تفکر سیاست FCA را در زمان واقعی آگاه می کند ، و شرکت کنندگان وظیفه دارند برخی از چالش های حقوقی ، فنی و نظارتی را که صنعت با آن روبرو است ، درگیر کنند ، و سپس با راه حل های عملی که ما دولت ، ما را به سرعت پیش می بریمما میتوانیم.

ما همچنین زیرساخت های بازار مالی را ارائه خواهیم داد ... که صدراعظم سال گذشته اعلام کرد و در آن پیشرفت بسیار خوبی را انجام می دهیم.

ماسهبازی - که توسط بانک انگلیس و FCA اداره می شود - به شرکت ها امکان می دهد تا در ارائه خدماتی که زیربنای بازارها هستند ، آزمایش و نوآوری کنند. به طور خاص ، این امر آنها را قادر می سازد تا با ارائه راندمان بیشتر ، بهبود نقدینگی ، شفافیت افزایش یافته و امنیت بیشتر ، فن آوری های جدیدی را که می توانند بازارهای مالی را تغییر دهند ، آزمایش کنند.

ما قصد داریم سال آینده این کار را انجام دهیم. و اگر به ما بیاموزد که ما باید قانون مربوطه را به روز کنیم ، پس ما نیز این کار را خواهیم کرد.

با همان روحیه ، ما همچنین در حال ایجاد یک گروه صنعت سطح بالا ، گروه نامزدی Cryptoasset خواهیم بود تا به ما کمک کند تا در مراحل بعدی در مسیر پیش رو راهنمایی کنیم.

یک کانال ارتباط مستقیم و باز

ریاست در سطح وزیران - با نمایندگان ارشد FCA ، بانک انگلیس و همچنین از تجارت - سالانه هشت بار ملاقات می کند و یک برنامه کامل و پیشگیرانه دارد.

نه فقط صحبت کنید ... صحبت کنید و سپس عمل مشخص و مشخص کنید. اطلاع رسانی و تسریع کار در جای دیگر ، از جمله توسط تنظیم کننده ها ...

سومین و آخرین مزیت مهم ما نقش برجسته ای است که دولت در حال بازی است.

بر خلاف اتحادیه اروپا و ایالات متحده ، انگلیس تعداد کمی از تنظیم کننده ها دارد و دولت مرکزی چارچوب کلی را تعیین می کند و می تواند اقدامات تعیین کننده ای انجام دهد. بنابراین ، ما می توانیم بسیار ناچیز حرکت کنیم.

و به من اعتماد کنید ، ما یک دولت مصمم ، متحد و یک ذهنیت داریم که قصد دارد این موضوع را اولویت بندی کند.

به عنوان مثال ، ما در حال انجام برنامه ای برای کار خواهیم بود تا بررسی کنیم که آیا امکان استفاده از DLT در روند صدور بدهی وجود دارد یا خیر.

آیا انگلیس می تواند یک روزه با استفاده از DLT ابزار بدهی صادر کند؟من هنوز جواب را نمی دانم ... اما بیایید دریابیم.

و ما به عنوان مثال رهبری خواهیم کرد.

ما در حال حاضر به طور موثری از فناوری های رمزنگاری شده برای کارآمدتر کردن دولت استفاده می کنیم. ما در حال توسعه فرصت هایی برای استفاده از فناوری لجر توزیع شده برای آداب و رسوم و تجارت بین المللی هستیم تا واردات کالاها را سهولت کنیم و ما همچنان از فرصت های بیشتر برای استقرار آن فناوری پشتیبانی خواهیم کرد.

سرانجام ، من امروز اعلام می کنم که صدراعظم از Royal Mint خواسته است تا یک نشانه غیر قابل تغییر ایجاد کند-یک NFT ... که تا تابستان صادر می شود ، نمادی از رویکرد آینده نگر که ما مصمم هستیم از آن استفاده کنیم ... و وجود خواهد داشت. جزئیات بیشتر در دسترس خیلی زود است.

بنابراین خانمها و آقایان ،

یک فرصت واقعی برای ایجاد نقاط قوت ما در FinTech وجود دارد ، از انرژی سرمایه داری استفاده می کند که قبلاً خدمات مالی انگلستان را به دست آورده است ... و از آن برای رها کردن پتانسیل فناوری های رمزنگاری استفاده می کند.

این یک شب اتفاق نمی افتد ... اگرچه من قدردانی می کنم که بسیاری از شما می خواهید. اما ما به همان سرعتی که منطقی و با مسئولیت پذیری می توانیم به آنجا خواهیم رسید.

بنابراین آینده رمزنگاری در اینجا در انگلستان چگونه به نظر می رسد؟

هیچکس به طور قطع نمی داند.

اما ما فکر می کنیم که با تبدیل شدن به این کشور به مکانی مهمان نواز برای رمزنگاری می توانیم سرمایه گذاری را جذب کنیم ... مشاغل جدید ایجاد می کنیم ... و موجی از محصولات و خدمات جدید زمینی ایجاد می کنیم

معامله ارز ماتیک...
ما را در سایت معامله ارز ماتیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا حاتمی بازدید : 34 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:11